Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Słuchajcie, nie ma Znudzonego, nie ma starego wygodnego wyrka, więc choć na razie niech będzie to zastępcze. Żebyśmy się nie pogubili. Wybaczcie mi samozwańczość, ale bez łóżka w pracy jakoś ciężko:-D Nie dajmy się !!! nas nie da się skasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety chyba nie skasowali was za dziumdzianie :P Pozdrawiam z Wawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Szamka ... dzięki że to zrobiłas to już tez chciałem zakładać. wczoraj cos porobili na kafe i pokasowali inne topiki też tu temat i wypowiedzi Matrixów może coś wyjaśnią jeszcze . http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3126888&start=30 mam tylko nadzieje że to nie były czyjeś drewniane ręce któregoś z Matrixa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi, nie bardzo wiem co masz na myśli...pozdrawiam również z Wawy... Borek, wiem, Tygrys mi doniósł;-) Tygruniu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, proszę jaki wysyp diabłów!... :-) Rozmawiam z Szam-anką, o tym które założy Part III, ona w trakcie informuje, że już założyła i żebym się zameldował. W tym momencie dzwoni telefon, chwila rozmowy z kolegą \"po fachu\", o technicznych aspektach pewnej inwestycji (tzn. o d.... Maryni). Wpadam się meldować pod łoże, a tu już spory tłumek... :-) Cieszy mnie to... Specjalne pozdrowienia dla \"pierwszych\": Szam... :-) , Pasiasta 👄, Blondi 🌼, facecie z Borka-Borka 👋 Ps. \"...a pierwsi będą ostatnimi...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka, my to wczoraj do 3 nie spaliśmy przez to całe zamieszanie.. a dzis sie od rana pozbierac nie możemy :P:D Jak nam jeszcze raz łożko zabiorą to ... 😠 niech ich reka boska broni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Obecna!!! No super, znowu zaczynamy od nowa :D Nie tylko nas wykasowali. Czyżby nowe, jesienne porządki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziumdzia - pot. «o kobiecie przesadnie drobiazgowej i skrupulatnej, także flegmatycznej, mało energicznej» (ze Słownika języka polskiego PWN) Kupuję to Blondi....👄 :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linky --->:-) Margotka, kopa lat! nie ma to jak wyczucie chwili, zabrali łóżko i stawiłaś sie od razu;-) jakiś Twój też skasowali? ❤️ elles, wyrko jest...juz my zadbamy by zrobiło się takie jak to stare...;-) Blondi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W związku z nowym lozkiem.. czy moja stopka jest wyświechtana??? :D zeby nie powiedziec ze śmierdząca :D zastanawiam sie nad zmianą ;) ❤️ dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze, prosze.... troche zamieszanie i od razu znow tloczno pod lozkiem :) Diably to potrafia o swoje zawalczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po co tyle krzyku i biadolenia :P Kroczcie z godnością w przyszłość i bez ciumkania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, niewątpliwie typowo polska umiejetność spożywania % jest wysoko ceniona:-D ale co do parapetówy, to może tak za 30 lat, jak spłacę kredyt, hiihiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam istoty parapetówy chyba też \"do końca\" nie rozumiesz ;) A ja znów pakuję rzeczy, bo zmieniamy dzielnice...ufffff :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio... :-) Cześć westalko ogni diabelskich... 🌼 Za te \"specjalne\" masz u mnie dużego kielonka... :-) czwartego :-P Pozdrowienia dla Margotki 🌼, elles :-), AIR-ka , Kluseczko :-), sporo Was dzisiaj... ;-) Sądząc po ilości postów, Kadarka, to ktoś kto lubi stukać w klawisze... :-) Witam i o zdrowie pytam... Pozostałe diaboły już witałem wcześniej Do kiedyś... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saska troche zadupie. Wiem, bo Zdiabloną tam odwiedzałam :D My z Żoliborza na Mokotów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :) Ale rano miałam jazdę! Wstaje o 6.30...idę sobie do łazienki...przemywam to i owo...dreptam do kuchni...robię kawę...dreptam do kompa...włączam...szukam diabłów...NIE MA!!!!! Przecieram oczy- NIE MA!!!!! szukam- NIE MA!!!! Ludzie, co ja przezyłam! Skladam oficjalny protest przeciwko brutalnemu i gwałtownemu kasowaniu tematów! To grozi trwałym kalectwem i kłopotami z psychiką ;) Dobrze, że Borewicz do mnie zadzwonił i dał znać, że już szamanka kochana załozyła część III , i że możemy już działać :) Kochane diabołki :) I fajne :) A ja zaraz sobie jadę z kerownikiem, co to go mam na \"wizytacji\" na herbatę z prądem i szarlotkę do knajpy \" U ducha gór\" w Karpaczu- jak ktoś nie był- polecam! Góralska chata, pyszne jedzenie, super klimat! Nawet Makłowicz tam kilka odcinków nagrywał... Spadam. Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze, chwile mnie nie ma i już zmiany :) Gio...trzy kielonki? to ty ekonomiczna jestes :p ja z kolei nawet jednego kielonka nie wypije...chyba że winko ;) Szam...rób parapetówe, może jakies fajne parapetowe prezenty dostaniesz ;) Blondii...no i jak tam warszawskie smrodki? :) dziumdzianie...:D Elles...nowe łóżko-nowa stopka, sie nie ma co zastanawiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczcie jakie to jest niesamowite.... kasuja nasze lozko, w mig powstaje nowe i zaraz wszyscy o tym wiedza :D To sie nazywa czarcia organizacja!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) saszka - chyba tak :( Podobny los spotkal wiele duzych topikow :( Ale niektore sie ostaly i gdzie tu sprawiedliwosc :o Kurcze, mogli nas chociaz poinformowac, ze cos beda kasowac... Ale jak widac Redakcja, ma nas gleboko :( Coz, trzeba bedzie zaczac nowe przygody... :) :) szam - czasami zagladam na \"Polacy za granica...\" A raczej zagladalam, bo ten topik spotkal podobny los jak lozko numer 2! :( Gratuluje zakupu mieszkania!! Wow!! Super!! 🌻 Pozdrawiam Was Diably :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot....a ja tobie gratuluje czego innego ;) :D Saszka...nawysylalam sie do ciebie maili i dopiero niedawno sie zorientowalam ze masz nowego maila...a juz sie zdarzylam zniechecic ;) jak idzie remont?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×