Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

ufff dobrze, ze jest przerwa w szkoleniu, bo mi w brzuchu burczy.. ale i tak nie mam czasu sie odprezyc, musze pismo napisac... Ghana -> to sa Bialobrzegi pod Warszawa a jedyna knajpka to przydrozny bar z bilardem i pyszna smazona ryba :) Kluseczko -> zatem czestuej Cie zielona herbata z pomarancza i ginsenem :) trzy spotkania?? no, no ladnie, w jakich godzinach trzymac kciuki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska- ja serwuje kawe z mlekiem- jocobs kronung, wiec dobra :) Jak to nie wiesz jakie stanowiska? To co oni napisali w ogloszeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w jakim ogłoszeniu ? ;) Sama zaspamowałam okoliczne firmy swoim wizerunkiem ;) Własnie, na ogłoszenia mialam odpowiedzieć. Ale chwilowo babram się w tłumaczeniu prawniczego bełkotu :o Właśnie taką kawę pijam ghana :):):) {kiss]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poprosze jakakolwiek kawe!! popsul sie ekrpres, bardzo sie staralam ale nie udalo mi sie go naprawic... padam na pysk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to jest ginsen Tygrysek ? od 15 poproszę do 18.30 :) Isa - siekiera dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska- to ja tez trzymam! A co jak mi sie udalo to tobie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kluska - dobry sposób to spamowanie i jak widać są rezulataty w postaci rozmów :) a w cv nie napisałaś żadnego stanowiska? no to trzymam kciuki :) A ja dzisiaj mam furę roboty 16 i 17 mamy finał tego festiwalu kabaretów, którego eliminacje były co miesiąc i teraz mało czasu zostało, a wszystko na ostatnią chwilę :) ale razem z wami się kawy napiję. Pogoda dostała już kompletnego świra, czasem słońce czasem deszcz :P a życie życie jest nowelą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tylko skoncze jedna rzecz zaraz dostaje kilka innych do zrobienia... Air -> baw sie dobrze na tym finale, pomimo mnostwa roboty :) Isa -> a rozpuszczalnej nie masz?? Kluska -> oczywiscie znie pokrecilam... nie ginsen a guarana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek rozpuszczalnej nie mialam:) ale.... mam nowy ekspres do kawy!! taki megafantastyczny!! hurra! dzis nie spie bo wyprobowywalam /tj slubny robil;)/ jak trzeba poustawiac zeby bylo dobrze i .... rzeczywiscie siekiere dostalam, tak kolo 18....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) odstresowałam się rzeczywiście :) a wczoraj i dzisiaj wpadłam w całą masę papierów :( jak to dobrze, że już końcowka roku... jeszcze tylko zostało mi: - wystawienie ocen do piątku - rada klasyfikacyjna w poniedziałek - organizacja podsumowania projektu \"Religie Łodzi\" we wtorek - organizacja Dnia Przedsiębiorczości w środę - dla moich dzieciaków z klasy spotkanie z policjantem i żołnierzem :D - wycieczka 2-dniowa do ... Warszawy :D (kto się ze mną spotka wieczorkiem przy Hotelu na Wodzie?? :D) - napisanie 3 protokołów do 14 czerwca - spotkanie z wizytatorem w piątek po coś tam - napisanie regulaminu konkursu i wysłanie pisemek do sponsorów\' - zrobienie bazy danych uczniów do drukowania swiadectw - wydrukowanie świadectw - wypisanie arkuszy ocen - uzupełnienie dokumentacji wychowawcy klasy :D i już wakacje :D:D:D nie mogę się doczekać - chyba już widać, dlaczego :D ;) :P myślicie, że nie padnę? lekarze nie wypisują w szpitalach L4, to wolałabym się tam nei znaleźć :( całuski wielkie dla Was i kciuki za Kluskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry SLONECZNIE :D wczesniej jestem w pracy bo: - mnostwo roboty jest, wczoraj przed wyjsciem dostalam nowa robote - do konca dnia musi byc zrobione - poniewaz beda wymieniac rury w calym mieszkaniu to wszystko jest przestawione i pochowane, wiec nie mialam jak sniadania zrobic zatem jem wlasnie sniadanie, ktos ma ochote na kawe i jogurt naturalny z platkami zytnimi?? dobre!! :) Isa -> masz taki mega fantastyczne express, ktrory na swiezo mieli kawe?? Mala -> oj stanowczo dobrze, ze juz wakacje, mam nadzieje, ze wtedy \"dasz na luz\"... a kiedy bedziesz w Wawie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..tia, w pizdę kalafior.., też będzie zabawa... :):):) ...i jeszcze qrwie z kopa dam... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko rzucam \"dzień dobry\" i pędze do Wrocławia! Czeka mnie dłuuuugi dzień.... Uffff- chyba nie mam już sił na takie tempo... sama wyhamuję to i owo, bo i tak medalu nie dostane za pewne działania służbowe i dalekie trasy. Pozdrawiam wszystkich! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj jade kupowac prezenty dla rodzicow i dla znajomego na parapetowke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej :D słonecznie wreszcie, mam nadzieję, że dzisiaj będzie TYLKO słońce, ale jakby co to parasol też mam. Idę wieczorem na jogę, nie mogę się już doczekać, a potem będę umierać :P Tygrysek - współczuję remontu, ale będzie potem ładniej mam nadzieję :) Mała - ale ci dobrze, 2 miesiące wakacji :D Nina - pewnie, wyhamuj :) Ghana, Isa -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Isa zapomniałam podziękować za zdjęcia :D widać, że się dobrze baawiłaś, a portret nawet udany :P i fajne to zdjęcie, gdzie skaczesz z dziewczynkami w gumę i wygląda jakbyś się w powietrzu unosiła :D A tort jest boski, nie wiedziałam, że takie cuda robią, tylko jak ty go pokroiłaś, biedna Barbie :D zdekapitowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Udało mi sie oszukać ten durny banner centralwings (bo mi znów zasłania pole na nick :o Znów dużo stron i znów nie wiem, co się u Was dzieje - przeczytałam tylko te dwa duże posty Elles i jakiś obraz, co u Was mi dały ;) Uczę się PHP dlatego nie mam czasu na Kafe i inne rzeczy.. Elles spoko ten gin naciskał mi brzuch przy ostatniej fazie porodu, przy parciu - żeby wypchnąć szybciej dzidziusia. Poza tym nie wiem czy wiesz, ale dobra położna (oprócz tego, że potrafią wymacać jak leży dziecko) może je przekręcić "naciskając" brzuch. Gio słodki piesek :) Znudzony fajnie, że dałeś znak życia :) A my wczoraj kupiliśmy Gosi nad morze zestaw do piasku : wiaderko foremki itp ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :D tygrysku ... mieli te kawe:D air ... moj syn przy krojeniu powiedzial : kroj z przodu bo tylka jesc nie bede - nie powiedzialam co w takim razie zje;) ja tez nie wiedzialam:D bo to moja mama przywiozla a takie cuda robia dzieci jej przyjaciol /ale zaplatalam/ mala kiedy w wawie bedziesz? buziaki dla reszty, lece do cyferek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze, musze, musze zrobic sobie przerwe... a jak przerwa to tylko pod lozkiem ;) Air -> u mnie juz niestety coraz wiecej chmur... koniecznie opowiesz jutro jak bylo na jodze!! ladniej?? no nie wiem... w domu sie w sumie nic nie zmieni, przeciez nie bede sie zachwycac uroda nowych rur :P a w pracy... zobaczymy... w sumie generalny remont byl juz wczesniej robiony, teraz to sa wykonczeniowe prace... Ghana -> a co kupujesz?? Isa-> to masz najwspanialszy express na swiecie!!! i naprawde robi pyszna oraz b. mocna kawe.. to kiedy moge wpasc sie napic ;) Majorek -> oo to bedziecie teraz ciagle w piachu siedziec :) Nina -> jak przetrwalas taki ciezki dzien?? stanowczo wieczorem musisz zrobic cos przyjemnego tylko dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa- dzieki za zdjecia! Tort rzeczywiscie niesamowity :) Tygrysek- chcemy kupic dla kolegi taki zestaw akcesoriow kuchennych (otwieracz, obieraczka itd) tylko, ze on jest wybredny i trzba cos disajnerskiego (ze sobie spolszcze :) ), a rodzicom numer domu, bo jeszcze nie maja, a juz prawie rok mieszkaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - łeeee a ja myślałam, że to jakiś generalny remont, poza rurami jakieś malowanie i tapetowanie. Ale i tak po tej wymianie rur to będzie pewnie dużo sprzątania. Ja się obawiam, że moi rodzice też myślą o wymianie rur :o ale na razie się nie martwię na zapas :) U mnie słońce nadal świeci :D o jodze napiszę, ciekawa jestem tych zajęć, to grupa początkująca, więc myślę, że nie będzie tragicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA! Otwieram szampana i wznoze toast- zarezerwowalismy mieszkanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to za nowe mieszkanie:):D tygrysku dogadamy sie:D jestem zla:O faceci sa beznadziejni:O i maja skleroze:O czemu pytaja o to samo co 15 min? ja mowilam juz im ze nie mam cierpliwosci do tego zeby tlumaczyc jak dzieciom ciagle to samo.... o rany, no tak sa jak dzieci... ze ja zapomnialam... w takim razie ide od nich bo siedza w rozliczeniach, jesli to nie cena piwa w zyciu sami sie nie pokapuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ghana - przyłączam się do opijania mieszkanka :) szefa nie ma, mogę się nawet szampana napić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szampan?? a z checia sie napije... powinnam juz isc do domu, ale jeszcze troche posiedze... Air -> malowanie tez bedzie... za to przy okazji tego remontu naszlo nie na jakies zmiany, wiec moze cos poprzestawiam... a na pewno chce zmienic zaluzje na rolety!! slonce juz wrocilo i do mnie :) Ghana -> suuper!!!! gratulacje!! :D Isa -> oj tak faceci maja skleroze... chociaz zdarzaja sie wyjatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QQ 🖐️ :) Elleska - wspaniale jest Cie widziec wracajaca do formy!! :D Byle tak dalej! Duzo, duuuuuuo i jeszcze wieeeeeeeeeecej zdrowka! ❤️ :) Szamcia - mi tez imie Tymoteusz bardzo sie podoba! Trzymam kciuki za Ciebie ❤️ :) Gio - za Ciebie i za Pati tez trzymam kciuki ❤️ :) Ghana - gratuluje mieszkanka!! Pozdrawiam wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porannie! Znikam zaraz do pracy, ale stawiam na stół michę truskawek! Mniam! Ja sobie zrobniłam z cukrem i jogurtem naturalnym i pałaszuję- teraz czuje, że jest CZERWIEC! :D Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawki z jogurtem z rana?? z checia :D Za cukier podziekuje, prawie wcale go nie uzywam... kurs mam chwilowo zawieszony do poniedzialku, wykladowca sie rozchorowal... szkoda, bo wlasnie mialy sie zaczac najciekawsze i najbardziej potrzebne rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×