Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sfgdrig ne98n40

TCI GLIWICE-kto zna tę firmę?

Polecane posty

Gość sfgdrig ne98n40

czy ktoś zna ogłaszająca się m.in. tu na forum firmę TCI z Gliwic? Co wiecie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grelowa
pracowałam tam.... jaka beznadzieja...jak masz tam isc pracowac to wspołczuje...a zreszta ciekawe czy jeszcze oni istnieja..zaczeli w polowie listopada no moze sie zwineli jednak do tego czasu patrzac ze nie przynosi im to zysków...wystarczy zadzwonic i sprawdzic...ale wole nie probowac bo szkoda mi te 1,60 i zreszta nie mam zamairu słuchac tej "przepieknej" regułki, bo jeszcze przedstawi mi sie jaks "kierowniczka" to juz całkiem...wole posłuchac radia maryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daisy2006
cześć, też tam pracowałam przez krótki czas ;)) śmiechu warte ale za to byl tam taki jeden koleś całkiem niczego sobie... ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grelowa
chodzi ci o nformatyka?? :P (ktry sie nie mył :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikopikopikopiko
a to jeszcze działa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modliszka84
cześć, ja tam ostatnio pracowałam kiedy jeszcze Agnieszka była główną kierowniczką, a później to sie coś bardzo namieszało... przyłaczam się do pytania... tam wogole jeszcze coś się dzieje? telefony dzwonią częściej niż raz na godzinę? :)) hihi.... a miała być to taka duża firma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia416
Znam ta firme;d eheh pracwalam tam od listopada-do marca :D sama deszłam pensja glodowa:;d eheh bodajrze 2 tygodnie temu spodkałam portiera z tamtad mowił ze jakies romnse kwitna;d juz sie domyslalm kto jakkts hce tam wogole pracowac to radze stanowczon nie chyba ze ktos lubi zarbiac po 200-300zł za miesiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarryShka
witam, też tam pracowałam, porażka na maxa :(( szef sie do mnie dobieral, a jak odmówiłam...to coż... wywałka :P i dobrze jak teraz słysze co tam się dzieje to.... ale powodzenia tym co tam jescze zostały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia416
Zrobmy spodkanie poszkodowanych przez ta firme:FFF bedzie smiesznie hmm szef sie do ciebie doberał:DD to mi sie kojarzy jedynie z daria:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfgdrig ne98n40
a obiecywali góry pieniędzy... hehe... no tak sobie myślę, że tych dwóch panów na rozmowie to nie tylko na znajomość języków obcych zwracało uwagę ;) no jakaś atrakyjna daria rzeczywiście tam było no to co? kiedy potkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia416
Nie obrazajac oczywiscie Dari bo była w porzadku troszku jej sie pozniej pozmienialo ale w stosunku do mnie była ok;d szybka kariere prez łóżko można było robic:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia416
a spodkanie byłych pracownikow hmm zapodajcie jakism terminem:DDd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfgdrig ne98n40
wrzesień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga
czy oni maja stronę internetową ? nie mogę znaleźć ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia416
tez szyalam kiedys byla na kafeterii:p ale czy jakas nwa ten informatyk zrobił to niewiem:D wrzesien hmmm może byc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia416
to zapodaj;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tecza
Hej ja tez tam pracowalam :) Pozdrowka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neonka1984
i ja tam 'pracowalam' przez tydzien ;) na rozmowie byly takie wymagania (jezyki,komputer,dykcja) ze az pomyslalam ze to jakas duza firma ;)) a jaka jest to az smiechu warte :) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfgdrig ne98n40
dlaczego tylko tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neonka1984
mialam czekac na telefon... chyba jak bedzie wiekszy ruch... ale na telefon sie nie doczekalam :( ale w miedzyczasie dostalam inna prace... :) wogole wiecie czy tam cos sie ten ruch zwiekszyl? strona dalej jest czyli firma chyba nadal istnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×