Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdradziłam

na własne życzenie

Polecane posty

Gość zdradziłam

witam wszystkie zdradzone i te które mają zamiar tego dokonać powiem jednym słowem nie warto !!! to wcale nie pomogło wręcz odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenfea
uważaj na ten temat-ja go kiedyś tutaj zaczęłam i ludzie tak mnie zbluzgali, że szkoda gadać. Co do zdrady: pewnie,że nie warto, chwila zapomnienia a potem ...lepiej nie mówić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradziłam
Nie poszłam do łóżka z żonatym tylko z wolnym człowiekiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmm
...a ja nie żałuję, było cudownie. Zawsze bede to wspominac, marzyć, fantazjować o tamtych chwilach... gdy sama zadawalam się paluszkiem. Cóż seks z mężem nie daje już takeij rozkoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujak
Prawda jest taka, że należy wpierw postawić sobie pytanie dlaczego do tej zdrady doszło???Z reguły chęć "skoku w bok" nie bierze się z nikąd, zawsze jest jakiś ku temu powód: to może być niespełnienie się w danym związku, brak zrozumienia ze strony partnera, brak satysfakcji seksulanej, lub poprostu wypalenie się związku. Jeżeli masz coś na swoje usprawiedliwienie to jesteś "rozgrzeszona" natomiast jeżeli zrobiłaś to tylko i wyłącznie bo się nadarzyła okazja, był alkohol itp. to niestety dopiero teraz zacznął się prawdziwe kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradziłam
cóż całował cudownie jak nikt inny lecz nie było innego po za tym wyjątkiem a żałuje bo zabrakło mi odwagi iść na całość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradziłam
głupia byłam czy rozsądna już sama nie wiem ciało pragnęło lecz rozum mówił coś innego lecz czuje się i tak podle inne usta na mych ustach i jeszcze czuć z tego taką przyjemność ...nie wybaczalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazynka
ja tez kiedys zdradzilam mojego mezczyzne....... czulam ze w moim zwiazku nic sie nie dzieje, jest tylko rutyna. On wyjechal do pracy za granice a ja.. spotkalam sie z dobrym kolega, tym razem na samej rozmowie sie nie skonczylo. On tez byl w zwiazku i tez zdradzil......... tak spotykalismy sie wiele razy. Moze sobie o mnie dziwnie pomyslice, ale zdrada wiele mi uswiadomila i nie zaluje jej. Dzieki zdradzie zrozumialam, ze nie kocham tego z ktorym bylam. Odwazylam sie odejsc od niego i poszukac szczescia gdzie indziej... Zdrada nauczyla mnie tez tego, by dbac o to by w zwiazku nie bylo rutyny wiem, ze jesli kochalabym szczerze mezczyzne, nie umialabym go zdradzic wiem, ze nie mozna w zwiazku sie zatrzymac i trzeba wciaz go pielegnowac, bo inaczej uczucie zacznie sie cofac wiem, ze czasem trzeba postapic wbrew zasadom, by cos w sobie zmienic, by zmienic swoje zycie niczego nie zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradziłam
karmazynka jeśli teraz jesteś szczęśliwa to gratuluje tylko ja mam obawy że coś utraciłam na swej drodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazynka
do zdradziłam => dlugo czulam sie podle i dlugo nie moglam na siebie patrzec, juz nie wspominajac o tym ze nie potrafilam mojemu exiowi patrzec w oczy. Ale teraz wiem ze ta zdrada w moim przypadku byla wolaniem o zmiane. Dzis czuje ze byla koniecznoscia bym zrozumiala, ze go nie kocham, ze potrzebuje powietrza a w tym zwiazku dusze sie. Dzis nie boje sie stawic czola temu co czuje, podejmowac ryzyka bycia samotna. Tak czuje i nie zminie tego, choc wiem, ze zdrada jest czyms z gory okropnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabica
karmazynka jeśli mogę jaki twój wiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazynka
23 latka, a czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu Ewa
ja nie planowałam niczego chodź bym kłamała były takie myśli w mojej głowie lecz by je urzeczywistnić daleka droga prze de mną jestem za bardzo nieśmiała osobą mam słabą ocenę o sobie lecz mam gorące serce i dusze a osoba z którą jestem mnie po prostu nie kocha .Raz udało mi się wyjść cało ale czy drugi raz będę myśleć nie wiem może pójdę na całość i tak jestem szmatą nic nie wartą w jego oczach wiec co tam może lepiej to doświadczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do po prostu Ewa
zostaw go , po co jestes z facetem, który Cię zle traktuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazynka
dla mnie to byl akt ktory dal mi nadzieje na zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIESLAWA42
Napisz coś więcej o sobie ,wyrzal się to ci pomorzemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesława 42
Powiedz mu owszystkim niedóś tego w sobie jeżeli Cie kocha to ci wybaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×