Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

icelady

Panowie co myślicie o samotnych matkach?

Polecane posty

no właśnie...jestem bardzo ciekawa...co myślicie na temat samotnych matek? czy związalibyście się z taką kobietą czy też nie? co by wam przeszkadzało? sama jestem matką dwójki dzieci - 2 latka Kubuś i 9 m-cy Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molyden
nigdy w życiu!cudzego bachora utrzymywać i panienkę ,któa albo za młodu się puściła ,albo frustracje życiowe przeżywała.... niech se takie szukają podobnych do siebie !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgyfgewqfwqe
Myslę, że taki mezczyzna powinien być bardzo dojrzaly aby zwiazac sie z samotną matką. Trudna sprawa, wymagasz akceptacji i aby pokochac Twoje dzieci. Chcesz dla nich ojca. Jestem mezczyzną ale chcialbym miec swoje dzieci ktore bylyby choc troche do mnie podobne. Myslę o takiej kobiecie, że miala szanse na życie ale jej sie nie udalo i los chcial że zostala samotną matką. Przykro mi bardzo. Wspolczuje, jednakze nie chcialbym byc swietym mikolajem i rozwiazac jej problemy poswiecajac sie az tak. Mysle, że majac ponad 35 lat moze moglbym sie zwiazac z taką kobietą. Narazie nie posiadam takich doswiadczen, nie mam dzieci ani powaznych zwiazkow wiec nie pasuje do takiej kobiety. Ona potrzebuje oparcia w silnym mezczyznie aby stworzyc normalny kochjajacy dom dla swoich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edgar
no raczej na pewno nie. większość młodych samotnych matek które znam to dziewczyny, które zmiast się uczyć i układać sobie życie tak żeby były samodzielne, chodziły na dyskoteki żeby wyrwać sobie jakiegoś jelenia. naprawdę nie mogę się zmusić do współczucia dla tych kobiet bo tak się jakoś złożyło że to te które w szkole średniej uważały się za nie wiadomo co i nawet nie spojrzały na takiego faceta jak ja teraz wychowują samotnie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emancypacja
Dala sobie zrobic dziecko niewlasciwemu facetowi, niech teraz ponosi konsekwencje i nie zrzuca odpowiedzialnosci na kogos innego szukacac akceptacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4536543
za błedy trzeba płacić. to że się kobieta tak urządziła nie świadczy o niej najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dog soldiers
Przychylna opinia moglaby wyjsc jedynie od mezczyzny ktory ma podobne problemy lub jest w nieco innej lecz takze ciezkiej sytuacji. Tutaj zwiazek utrzymywalby sie na zasadach akcjeptacji i tolerancji z obydwu stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26tt2t2tt2
Ja takie samotne matki kojarze z...... Wczoraj w pracy jakies dziewczyny probowaly mnie wziasc na ladne oczy żebym pomogl im cos zrobic. Śmiechy chichy i myslaly że to wystarczy. Czyli, że odwrocą sie dupą i na dupe kogoś zlapią. No i takie kobikety mi sie kojarzą w taki wlasnie sposob, że takie kiedys byly. Jednak zdaje sobie sprawe, że to nie wszystkie są takie. Samotne matki ktore nie robią ladnych oczu aby im w czyms pomoc potrafią samotnie wychowywac dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samamama
Nie zapominajcie , ze nie wszystkie samotne mamy same pracowały na taką sytuacje! A co powiedzie na kobietę w związku ze stażem 5 lat, wspolnymi planami na przyszłość...i w momencie , kiedy pojawia się dziecko, facet nagle stwierdza, że to nie TO???!!!!! Czy bierzecie pod uwage sytuację , gdy ojciec dziecka ginie w wypadku, lub umiera z powidu choroby??!! Czy nie bierzecie pod uwagę również faktuze młoda dziwczyna zakochuje się a fecet bezlitośnie wykorzystuje jej uczucie, do momentu "wpadki", a poźniej zwyczjnie się ulatnia???!!PANOWIE dziewczyny same sobie dzieci nie robią!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie: co panowie myślicie o samotnych ojcach, i o ojcach posiadających dzieci, lecz nie utrzymujących z nimi kontaktu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samamama
Dzez--- RACJA!!! RACJA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samamama
A samotni ojcowie wzbudzaja we mnie podziw ogromny..."tatus" mojej corci...niestety nie ma ochoty ty utrzymywac z nia kontaktu:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4536543
no dobrze. mogę tu napisać że je bardzo szanuje ale prawda jest taka że i tak nigdy świadomie się z taką nie zwiąże zero romantyzmu, tylko proza życia przeskoczenie najpiękniejszego etapu w związku (bo ona ofiarowała go niewłaściwemu mężczyźnie) ona i on się nieodpowiedzialnie bawili i teraz oczekują że ktoś po nich posprząta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można nie chcieć wiązać się z samotna matka. I racja. Ja też jestem samotna matka i wiem że facet miałby ze mną a raczej z nami ciężkie życie. Na pierwszym miejscu zawsze jest dziecko, jego zachcianki, choroby i marzenia wyznaczaja rytm mojego życia. I rozumiem że komuś takie życie nie odpowiada, nie może zmusić się do akceptowania nie swojego dziecka. Ma inne plany na swoje życie. I wszystko jest OK. Ale żeby oceniać samotne matki że są puszczalskie, albo same sobie winne i tym podobne dyrdymały tom sie pprosty w głowie nie mieści!!! Na jakim świecie my żyjemy?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samamama
moc emocji- zgadzam sie z Toba 4536543- mysle ze sie mylisz, zakochac moze sie kazdy czlowiek w kazdym wieku...i wtedy daje z siebie to, co najlepsze, nawet w wieku 65 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4536543
piszcie sobie co chcecie jacy to faceci są niedojrzali. faktem jest że z dziećmi wasze szanse na faceta znacznie się zmniejszają i obejmują głównie facetów z podobnymi 'bagażami'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosztraszne
no i tu sie mylisz kochanienki, teraz jestem z super facetem, który wcale nie jest jak to piszesz obciazony bagazem doswiadczen, który kocha mnie a w mojej córce jest zakochany po uszy, czyli mozna kochac kobiete i jej dziecko, zastanów się czy ty przepadkiem nie jestes zbyt zakochany w sobie, no i niedojrzały... zreszta jak sie w jakiejs kobiecie zakochasz po uszy, to jej dziecko zupełnie ci nie bedzie przeszkadzało, juz bardziej ona nie bedzie chetna na zwiazek z tobą, no cóż kobiety majace dzieci nie "włazą" pioerwszemu lepszemu do łózka, i sa bardziej wartosciowe od latających po dyskotekach panienek, są mądrzejsze i lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4536543
"kobiety majace dzieci nie "włazą" pioerwszemu lepszemu do łózka, i sa bardziej wartosciowe od latających po dyskotekach panienek, są mądrzejsze i lepsze" a to dobre, ciekawe co na to kobiety bez bagażów?:D czyli jak już poznam jakąś laskę to naślę na nią kumpla żeby jej zrobił dzieci i ją porzucił, a ona stanie się wtedy wspaniała i wartościowa i mądra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ciekawe...
otóż to. Kochanka mojego byłego męża to właśnie taki typ... Już dwa razy wlazła komuś do łóżka co zaowocowałotym,ze ma dwoje dzieci , każde z innym facetem, w tym jedno z moim ex mężem, który jakoś z nią nie został mimo rozwodu. Ciekawe czy ona znajdzie teraz kolejnego frajera, który bedzie chciał sie z nią do tego związać... Teraz ja mam przyjaciela (dzieci z moim ex dupkiem na szczęście nie mam), mój ex też sobie kogoś znalazł (chociaż alimenty ma zasądzone takie, że pani pewnie ucieknie) a kochance zostały dzieci na pociweszenie:( I dobrze jej tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżez masz rację - ciemnogród, ignorancja i totalna głupota. Jakim to trzeba być totalnym chamem, głupkiem żeby postawić znak równości między samotną matką, a puszczalską laską... I to nawet nie tylko zakompleksieni mężczyźni tak robią, ale również kobiety. WSTYD!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie pomyśleliście o tym, że samotna matka to nie jest ktoś, kto występuje nieustannie tylko w roli matki? że poza nią jest tez kobietą? że nie jest sępem, który szuka faceta tylko do roli ofiary, który ma zająć się nią, jej dziećmi, jej finansami, jej problemami... dlaczego odbieracie samotnej matce minimum człowieczeństwa, tylko wciskacie ją na siłę w rolę kogoś, w kim jest tylko czysta biologia, walka o byt, walka o przetrwanie, strategia, cwaniactwo???? nie ma takiego prawa, które każe facetowi stwać się \"ojcem nie swoich dzieci\" tylko dlatego, że pójdzie z ich matką do kina, na kawę, na spacer, do łózka, wyjedzie na urlop. ponad to nie sądzę, aby kobiety z bagażem doświadczeń jakim jest samotne macierzyństwo bez wachania przedstawiały swoim dzieciom \"nowego tatusia\", który stał się nim tylko dlatego, że się mamusia z nim całowała.. do takiego aktu trzeba mieć jakąś wiedzę o swoim nowym wybranku, więź, zaufanie. w większości wypowiedzi widzę morze hipokryzji i gloryfikację dziewictwa - mniemam, że wypowiadają się osoby niedojrzałe, młode, niedoświadczone, idealiści zyjący w świecie iluzji... a życie tak jak i miłośc układa się po swojemu - nie jest koncertem życzeń. a samotnamatka nie jest skazańcem, odczepieńcem, wyrzutkiem - jest taką samą kobietą jak każda inna. a mężczyzna, który podejmuje się trudu bycia z taką kobietą nie jest frajerem i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dedlit ---> mniemam, że puszczalskie (bez obrazy - każdy zyje wg. własnych wartości) to okupują gabinety, gdzie się dokonuje aborcji - niż rodzą dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w czym ta samotna matka jest gorsza od matki która swoim dzieciom zafundowała życie z ojcem alkoholikiem albo dręczycielem, albo z babcia dewotką, albo mieszka po sąsiedzku ze zboczeńcem? itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"to ciekawe\" ----> ty oczywiście zyjesz w celibacie i nie włazisz nikomu do łóżka. przemawia przez ciebie nienawiść. wylecz się z niej. oczywiście twój ex został haniebnie wykorzystany przez tą kobietę. biedny, niewinny chłopaczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd ta cisza? chciałabym posłuchać jeszcze psudomądrości chłopaczków, którzy zapewne wychowali się w pełnych rodzinkach z tradycjami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez to prawdziwi mężczyźni i teraz są na siłowni i \"pakują\" bo dzisiaj sobota i wieczorem ida na podryw!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinka ---> stosunkować się na modłę przerywaną z puszczalskimi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×