Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Candyy

Bardzo bolesny okres- jakie tabletki??

Polecane posty

Gość gość
Ibum 400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_aniElla
Nie lubię się tymi przeciwbólowymi faszerować i zostawiam to jako ostateczność, bo od jakiegoś czasu stosuję profilaktycznie ziołowy suplement Adoloran właśnie na problemy bólowe podczas okresu i czuję się dużo lepiej. zamowiłam sobie na nowoczesneziola.pl bo przesyłka jest gratis no i znajoma już tam bez problemow zamawiała swoje suplementy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AfkaAfka
Przez długi czas stosowałam tabletki anty i ten problem mnie nie dotyczył. Niestety już nie mogę ich brać, więc czasami bóle menstruacyjne są mega silne. I niedawno przy wizycie kontrolnej moja Pani ginekolog poradziła mi, żebym wypróbowała pyralginę, bo powinna mi pomóc. Nigdy wcześniej jej nie brałam, ale okazało się, że dobrze się u mnie sprawdza, bo w kilkanaście minut łagodzi ból. Teraz mam ją już w każdej torebce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zanim zaczęłam antykoncepcję, to potrafiłam nawet zjeść pół paczki tabletek od bólu dziennie... Odkąd stosuję vines, problem przeszedł i potrafię normalnie funkcjonować, nic mnie nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria897643
Ja na silne i uciążliwe zawsze biorę Gardan https://adamed.expert/product/gardan/ i zawsze mi pomaga. Dziala bardzo szybko i jest niedrogi. Jeden ze skuteczniejszych leków bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klinnka

Ja też mam bardzo bolesne miesiączki, zawsze musiałam brać kilka tabletek przeciwbólowych  i rozkurczowych a teraz biorę jedną, która ma te dwa działania vemonis femi a do tego działa na prawdę szybciutko, także zaraz odczuwam ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na mnie też veminis dobrze działa i szybko sobie radzi z bólem. Moja siostra też go bierze, bo też ma takie silne bóle,  że cały dzień lezy , podobnie jak ja. Teraz na szczęście po tych tabletkach mogę normalnie funkcjonować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zwykłe rozkurczowe ale w schemacie 2-3 dni przed okresem, poza tym kontrola owulacji testerem afrodyta to moje sposoby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×