Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TŁUMOK

Blond pasemka, baleyage - dosyc.

Polecane posty

Gość TŁUMOK

Hej laski poradzcie co mam zrobic z moimi kudlami, oczywiscie opcja obciecia na lyso nie wchodzi w gre, chociaz bylaby jak najbardziej wskazana :-P Od kilku lat robie pasemka balejaze na moje ciemne blond wlosy i widze ze one krzycza: STOP! Sa zniszczone bez blasku a dzien po umyciu juz sa niewyjsciowe, matowe i wyblakle. Pomijajac to ze wiem jak je odzywic, chcialabym im dac spkoj z jasnym blondem. jak je teraz i na jaki kolor ufarbowac zeby nie zrobic radykalnej zmiany np. na brunetke? czy dac teraz jakies ciemniejsze pasemka lub baleyage? Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkaaa
zafunduj sobie kuracje kerastase, kosmetyki te sa drogie, ale bardzo skuteczne i wydajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TŁUMOK
Dzieki, ale odzywiam swoje wlosy jak moge. ja po prostu chce przestac je rozjasniac pasemkami ale teraz nie wiem jak pomalowac i w jaki sposob zeby nie bylo radykalnej zmiany (nie moge ze wzgledu na prace).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam strasznie zniszczone wloski po pasemkach itp, zrobilam kolejne wloski krzyczaly stop ale ja nie slyszalam! i niestety wygladaly koszmarnie bleeeeeeeeeeeeeeeeeee zniszczone kudly-cos okropnego, wiec scielam je na krotko i zaczelam od nowa odzywiac, juz niedlugo zrobie moja upragniona\"kitke\"~!!!:)!!! na zniszcone wloski polecam wcierac olejek rycynowy we wlosy i skore- do kupienia w aptece- ok. 2 zl!- PRZYSPIESZA POROST!!! oraz nafte kosmetyczna ok.5 zl, wiadomo specyfiki te natluszczaja troche wlosy, ale wlosy zniszczone=suche, wiec im to pomaga pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asas
sprobuj zrobic sobie jasny braz, albo ciemny blond....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do zmiany? to moze dasz troszke odpoczac wloskom od tych zabiegow? wiem ze to ciezkie> albo koloruj kilka miesiecy szamponami koloryzujacymi:) wzmocnia sie i bedzie ok:) pamietaj nie ma nic gorszego niz dlugie i zniszczone wlosy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asas
zgadzam sie zJuleńką, długie zniszczone włosy sa okropne, a krotkie jak sie ma to nawet moze sobie diametralne zmiany robic...bo zawsze mozna przyciac., a długich po prostu zal sie robi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TŁUMOK
no własnie, ale ja nie chce brązów ani nic kasztanowego... W grę wchodzi tylko ciemny blond ale jak sobie poradzic z odrostami zanim to wszystko zlezie? :-( Która z firm ma ładny popilaty ciemny blond ew. szatyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmm pamietam ze kiedys tez farbowalam na ciemny blond z jasnych i powiem ci ze wlosy wyszly mi z zielonym polyskiem!!!! nie wiem jak to jest, ale poszlam potem do fryzjera i ten \"zielony polysk\" byl tylko troche mniej widoczny, z ciemnym blondem jest bardzo ciezko, nawet ostatnio moja kumpela miala ten sam problem!!! pamietam tylko ze kiedys bardzo dawno temu robilam wlosy ciemny blond z Londy i bylo juz troche lepiej, a wczesniej garniera i byla zielen , sama postanowilam niefarbowac ( w sumie dopiero niecaly miesiac wiec odrosty nie sa widoczne) ale bardzo pomocna jest w tym szeroka opaska, polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maXmara20
skad ja to znam..moje wlosy tez juz maja dosc tego rozjasniania,plukanek itd.ale jakos nie widze siebie w ciemnych barwach,takze na razie jeszcze dalej to pociagne!moze kiedys sie przekonam do diametralnej zmiany! A tobie proponuje sprawe zalatwic w salonie fryzjerskim...wydasz wiecej kasy(samemu farbnac na pewno jest taniej),ale zrobia Ci to profesjonalnie i na pewno do radza co bedzie najlepsze w twojej sytuacji..Zycze powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TŁUMOK
Czesc dziewczynki Alez ja sama nie bede farbowac, pytalam o farbe bo moglabym ja zaniesc fryzjerce przeciez. Oczywiscie ze mysle o farbowaniu w salonie, jak juz ja sam to zrobie.. wtedy na pewno bede musiala sciac na zapalke. :-P Kiedys pytalam moja fryzjerke o zmiane mojego koloru to powiedziala ze mozna to przyciemnic ciemniejszym balejazem, ale sie boje ze pomaluje mi na jakies kasztany i mahonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×