Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

nic nie myle...cofnij siem kilka kartek :p znam Twoje reakcje na pewne rzeczy moja miła... można mieć pokój z tarasem a za cienkom ścianą imprezowe towarzystwo, hałasujące i trzaskające drzwiami...chyba że jesteś głucha lub na takie rzeczy niewrażliwa...ja słysze szelest liści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma przyzwoitość wspólnego z chlaniem ? skąd tylu pijanych kierowców w drogach powrotnych z weekendów, urlopów skoro Polacy siem tylko opalają...:p skoro nie trafiłaś na hołote to dobrze...obyś dalej miała takie szczęście...bo ja nie mam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
W pieknym miesiacu, w ktorym bedziesz swietowala swoja 18 masz zarezerwowany terminek specjalnie dla Ciebie ;) Nie jest to weekendu poczatek, tylko srodek tygodnia. Niestety nie srodek dnia, tylko jego poczatek :/ Ale niestety wczesniej trzeba bedzie uzupelnic to czego brakowalo, w kolorze czerwonym :/ A poza tym dostalam dluuuuuga liste innych waznych punkcikow, ktore trzeba spelnic - z reguly chodzi o przytaszczenie mnostwa materialow, ktorymi karmi sie dzisiejsza cywilizacja (zeby nie napisac biurokracja) ;) Na koniec sie pozale... Wejscia szukalam 20 min, a wyjscia to chyba z pol godziny. W takiej dziupli sie mieszcza, ze nigdy w zyciu bym tam nie trafila jakbym nie byla tak zmotywowana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PTASZKU KOCHANY 👄 zapłacem czym kcesz za Twoje trudy :D teraz tylko podaj termin spotkania witam z kafkom pysznom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
No jak to? Termin podalam wyzej. Moze niekoniecznie jak na tacy. Ale wszystko jest jasne... dla mnie :D Pytania masz pomocnicze do tego co napisalam: - kiedy masz urodziny? - ktore? Bo reszta to juz calkiem oczywista, nie? :D To jak sie zobaczymy w miedzyczasie to Ci przekaze papierki, zebys mogla douzupelnic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Nie napisalas z kim sie chcesz spotykac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
w wiadomym celu mamy sie spotkac "w oczko", skoro swit ;) Ale wczesniej zawsze mozemy przynajmniej na szybkiego lodzika znalezc czas. Ostatniego wyjatkowo mi sie lizalo, Mmmmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w wiadomym celu ok ale wcześniej to Ptaszek musi napisać kiedy? ma znuf ochotem lizać...bo na razie z tego co wie TWA, KO bendzie owoce polskie w sadzie układać do skrzynek :D jak TWA pisze z Ptaszkiem o TWA-Ptaszkowych sprawach to jak może myśleć o spotkaniach z kimś innym O_O ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Bo KO nie jest istota, ktora zaprzata wszystkie mysli :D Ja nie wiem co KO ukladac bedzie w skrzynkach, dobrze ze TWA wie. To KO sie dowie w swoim czasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Aaaaa szczypiorek? :D KO lubi szczypiorek ale nie w ilosciach hurtowych. Chyba, ze to beda male skrzyneczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak każdemu bliżej do tego co przypomina :p TWA jest owockiem ...których w nadmiarze ma Ptaszek...ale woli być ananaskiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Jaki by to produkt sadowniczy nie byl to kwestia pierwotna jest to, ze KO zadnego sadu nie posiada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
To byla realistyczna, rzeczywista i brutalna prawda. JAk zawsze w wydaniu KO, ktora z przenosniami skonczyla na etapie LO :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
KO w wielu sprawach wie mniej niz by chciala, w niektorych wie wiecej niz by chciala. Zwykle poziom wiedzy KO jest nieodpowiedni dla danej kwestii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze no to kiedy poziom wiedzy KO bendzie siem równał kwestii bieżącej...niech Ptaszek napisze [data i godzina] robimy lodzika na rogu...ale znam lepszy róg...i tam zadziałamy !!! i to ma być przed "oczkiem" teraz TWA idzie siem rżnąć w montezumie :D Ptaszek 👄 jeszcze raz dzięki :D aha i TWA dzwoni do Św. Mikołaja żeby przyjechał specjalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Przed oczkiem to KO bedzie dostepna miesiac i 1 dzien przed tym jak TWA ma swoj termin usalony dzis przez KO ;) I wtedy obgadamy wszelkie wyjasnione i niewyjasnione kwestie :D Moze byc lod i nie lod, na jednym albo drugim rogu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ten dzien bedzie jak najbardziej odpowiedni dla uczczenia go czyms boskim. A znajac TWA to juz ona sprawi, ze to co dotychczas jawilo sie jedynie w linkach urzeczywistni sie na talerzu, ubawri stol i przyczyni sie do dwoch O :D A KO pomoze, trzec, ucierac, walcowac, ugniatac, co tylko trzeba bedzie, by STALO SIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOSKIEJ życzenie O, jest dla TWA rozkazem by przewrócić świat do góry nogami ;) I TAK SIEM STANIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×