Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość krwawa_orlica
w ww. kwesti dostepnosci ko we wskazanym terminie wystapil element niepewnosci. bede informowac. zmniejszone prawdobienstwo zaistnienia powyzszego faktu wystapi 3 dni przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ćwierćpasiec :( Całe imperium na mojej głowie;) zapieprzam za dwoje. Już nad jeziorem M. marudził, nawet bałam się czy nie zawał, bo objawy trochę zbliżone. wstaję o 5, tyram do 18 i jeszcze to potrwa. Potem obieram pomarańczki, kiwi, gruchy i współczuję z całych sił, bo tylko tyle mogę, nie? No i czytam sobie np.autobiografię Jandy. Mam zamiar (znów?) obejrzeć wszystkie filmy z nią, ale to dopiero zimą chyba. Życzę udanego pobytu. Dla mnie najpiękniejsza jest Polanica i Wambierzyce. Ale te sanatoryjne klimaty jednak mnie zmęczyły w maju, takie dziadkowe to było. W Kotlinę się nieprędko wybiorę.Zdecydowanie lepiej czułam się nad jeziorem. Morze za miesiąc, może w końcu pogoda się wyklaruje:) Zarezerwowałam już w moim ukochanym G.jak rok temu, ale ciekawsze lokum wybrałam, coraz wygodniejsza się robię:):(:) Widzisz, dla mnie już bardzo późno jest, pazury suche, spadaju:D🖐️))) BAW SIĘ ILE WLEZIE I NIE DUMAJ ZA DUŻO:D:D:D (lub za mało:p) 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy dobrze zrozumiałam że M choruje ? ło matko...życzem jak najlepiej... to musisz być bardzo zmęczona...pewnie wyjazdu do G wyczekujesz jak zbawienia... co do kurortu...wiesz jakie mam zdanie...wole to niż przebywanie w domu...przynajmniej nie bendem wąchać smrodów i siem użerać z bezwładnym i nieświadomym człowiekiem...a może kiedyś pojadem w końcu na urlop swoich marzeń...ale miejscem na pewno nie bendzie Kotlina Kłodzka... Pozdrawiam Ciem ciepło i życzem sił wielu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie polazłam do alkowy:p M.chory mocno i zakaźnie. Wczoraj dzwoniła do mnie kumpela z sanepidu i o zdrowie pytała, bo lekarz ma obowiązek ich powiadomienia. Nie martwię się o siebie, śpimy razem, tylko mydło i gąbkę dostałam osobną. On jakby zadowolony, że został pępkiem świata i z tego się śmieje. A jak mu się chce- trąca mnie paluchem i mówi, że KONIEC ze mną:D:D:D Urlop marzeń? Opowiadaj!!! Ja za rok jestem ustawiona z kuzynem do Chorwacji, bo on z żoną ma to obstukane, zobaczymy ile zostanie z tych wódczanych przymiarek:D Mmm... taka podróż... No myślę o pazurach, skoro wszystko ogarniam. Nie ma dramatu. Się wyleczy przeca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie chodzi o zagranice wcale, przede wszystkim weź pod uwagem że TY z M podróżujesz samochodem a ja sama pociągiem czy autobusem...to ogranicza do jednej walizki i niezbednych rzeczy pamiętaj że masz z kim Tate zostawić...ja nie mogem siem ruszyć bo nie mam zastępstwa...a komercyjny pobyt dla osoby chorej kosztuje 3 tys. no i teraz nie stac mnie na taki wyjazd...nawet nie mam za co nocnego party naprawic 😭 chodzi mi o to żeby sobie pojechać na dowolną ilość dni i w dowolne miejsce...kiedys...zanim umre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee:( Myślałam, że masz precyzyjny projekt takiego wyjazdu, stąd pytanie...Byłam go ciekawa. Za gramanicą na urlopie ja nigdy nie była. Może już pora, bo jak nie teraz to kiedy, skoro dolegliwości coraz więcej się pojawia? Teraz albo nigdy. Z tą nocną taka poważna sprawa wynikła? No tej marki nie trawię jak wiesz, ale poprosiłabym po urlopie innego majstra, na zachętę oświadczając, że ktoś tam powiedział to i to. Jestem pewna, że ten drugi zechce obalić teorię poprzednika i może coś ugrasz:( Nie wiem czy jasno piszę. Tacy specjaliści zawsze dyskredytują innego fachmana i żeby się dowartościować, mogą Ci dogodzić, że hej. A jak Ola?:o Ciąg dalszy nastąpił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli urlop marzeń pozostaje w sferze marzeń:D Nie umiem policzyć ile lat pracowałam bez jakiegokolwiek urlopu, zawsze ważniejsza była pralka, remont, jakiś telewizor... A teraz mam to w dupie: żadnych tam gratów. Jadę. Tak, mam dobre warunki aby korzystać z życia właśnie teraz, mam świadomość,że to się może zmienić. W każdej chwili. Więc chwytam dzień. Ostatnie chwile zdrowia i niebiedy- że tak powiem:D Whirpoola nie spotkałam nigdy na swej drodze albo go skutecznie omijałam:D Twuśka, teraz spadam, bo mi się chory drapie, światło trza gasić. Wypoczywaj i nie dawaj się naciągać na płatną mineralną więcej niż raz. W Dusznikach Jacek i Agatka leją za darmo:D A fontanna nocą...www.niedopisania.pl :D To jest machajka, po której ja nie piszę🖐️))):classic_cool: Chyba, że jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie ciagnie za granice, ze wzgledu na zly stan zdrowia:(...do samolotu nie wsiade...samochod jest niebezpieczny...zreszta w Polsce som takie luksusy, ze mi calkowicie wystarczy...trzeba miec tylko czym zaplacic!!! ok masz racjem...korzystaj jesli mozesz... ja nie mogem ...ale ciagle jeszcze zyje ta mysla ze to siem zmieni dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie muszem jechac do Dusznik zeby fontanne zobaczyc :o" A nie musisz. Skoro zobaczenie jednej fontanny wyklucza oglądanie innych, to nawet nie powinnaś:D Niezła jest w Rynku w Bolesławcu, ale ta wywarła na mnie największe wrażenie, tylko nie wiem jak ją pokazać. http://asiemiginowska.blogspot.com/2011/10/fontanny-jako-element-maej-architektury.html Właściwie prawa fizyki zostały tutaj poskromione:D Nienawidzę, że moja robota jest zależna od pogody:o Dzisiaj skoro padało, nawet wąchać nie miałam co. Pojechała ja po buraki:( ooo... Torbicką widzę w TV, niestety mimo wszystko trącona rydwanem czasu, to bardziej boli niż zwiotczenie na mojej twarzy:D TORBICKA TEŻ SIĘ STARZEJE:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czułam, że tak będzie:( W Polanicy jest ta z piątego zdjęcia, dla mnie szesnasty cud świata:D A wiesz jak jest po czesku gwiazdozbiór? -gwiezdna kupa- :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×