Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

witam :D 👄 dla Fruwajacych z drzewa na drzewo 👄 dla Włascielki Plantacji Burakuf wszelkiego gatunku... mialam ochotem po smierdzielic :D i poszlam do podwojnego sklepa [czego w sobotem przed poludniem nie znosze i nie robie] oczywiscie bulelkuf zapomialam...a zakupy byly tak ciezkie ze nie dalo rady dorzuc jeszcze smierdziela :o no to pije wino...schlodzone...oczywiscie...bo wszystko co cieple napawa mnie wstrentem absolutnym... Buraczana...jak wrocisz i oddecha zlapiesz, mozemy plotkowac i malowac paznokcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buraczana rżnąca damę
No właśnie sie zalogowałam. Nie ide tam dzisiaj więcej:) Muszę się wykąpać ale nie mam siły, chwilę posiedzę albo i nie, bo mnie M. do kuchni ciągnie. Głupawki dostał i jakieś durne kawały mi robi. O! postawił sobie filiżankę z kawą na brzuchu(siedzi na fotelu) zaczęliśmy się śmiać i kawa się wylała:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma jakieś portki krótkie na sobie:) Siedzę w kuchni. Jak nie pomagam w gotowaniu to chociaż mam tu siedzieć... A nie możesz po piwo sobie wyskoczyć? Ja mam bliziutko, ale nie chciałoby mi się, zawsze M. w podskokach przynosił. Nie piję teraz piwa, jestem żywym dowodem, ze ono tuczy. Jak zjadę do 59 to sobie w nagrodę wypiję. Wino i drinki pozostały:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gola w cieniutkiej koszulce latam...na mam zamiara siem ubierac... a tak pojsc nie wypada ;) kumkany sklep pod domem...ale teraz napychanie w planie...wlasnie rysz siem gotuje... ale ty masz dobrze Buraczana...da Ci zryc smacznie...rozbawi...potem przeleci ;) nie masz prawa narzekac na los majonc Wartosciowego przy boku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...I macciato mi zrobił "na wyjście z łazienki":) mmm, chyba go dzisiaj po plecach podrapię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten sklep wysadziłabym w powietrze gdyby nie to, że mieszkam nad nim:D nie kupujemy u tych buraków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wszystkich innych dalej...a mi sie nie kce dupy z kanapy ruszyc...tez nie przepadam...kiepski wybor i wysokie ceny...ale zwierzontka fajne dajom...za punkty...oczywiscie zakupy robiom inni...ja nalepiam kupony i odbieram maskotki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię zakupy, ale tylko w CH. takie łażenie po sklepikach zostawiam M. Zawsze jak jadę na większe zakupy, dzwonię do taty, bo może czegoś potrzebuje. A on biadoli, że znowu jedziemy, że auto, że paliwo, że po każdą śrubkę musimy jechać zamiast tutaj kupić:D U mnie już po obiedzie. Nikt mi nie powie, że kotlet schabowy jest lepszy od takiego z karkówki. Ten tłuszczyk...ehh. Zaparzę sobie 5 herbat czerwono zielonych i innych figur. Będę dopiero wieczorem. Muszę się zdrzemnąć, potem inspekcja. pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobrze bo ja juz mam obiad na kanapie :D plan to go zjesc, zaliczyc dwa odcinki serialika i spanie :D nie wiem co bendzie wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wypadłam z obiegu. Jaki pudelek, jakie Bitelsy? gdzie byłaś? Co piłaś?:D I dlaczego beze mnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudelek ? rozglondam siem kdzie o nim pisałam ? :p bitelsy juz skonczyły spiewac... a jak obowiazki to nie przyjemnosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od paru minut wiem, że o telewizor Ci chodzi. No nie będę Cię martwić, mam co trzeba i tyle:classic_cool: Dupą nie kręcę, bo dziecię w domu, to raz. Dwa: dupą nie kręcę, bo na dupie siedzę przecie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez siedzem jak piszem :D potem wstajem i krencem ;) a kumam ...to seksu nie bendzie ;) a laciate-maciate se sama podałam i smakowalo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co??? bez uścisków ide dziś spać??? No wybacz. Wklej jakieś serce albo innego uśmiecha, coooo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karę mam:D Nie zasnę oczywiście. Cóż dobrze, że relanium na podorędziu:D:D:D To trzymaj się Twuśka mietły :D 🖐️))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję miotła wyścigowa wysokiej klasy Nimbus dwa tysiące? I kto pokasował moje cenne posty???😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha. Znowu kara. samotność w sieci:D:D:D To dobranoc, bo jutro nie mam letko🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×