Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość www.jaturzadze.pl
Przejmuję topik. Mam ochotę sobie dziś pomuzykować niekonwencjonalnie. http://www.youtube.com/watch?v=7Fq8MXJ3Pq0 Nie podoba się? A komu, przecież tu nikogo nie ma:D Mnie się podoba ten przy pianinie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.jaturzadze.pl
Uff... To dobrze, bo już się bałam, że się roztrzaskałaś na tej mietle. Dobrej zabawy życzę!!!!!!!!!!!!!!! :)🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.jaturzadze.pl
Komar siedzi obok lampy. M.zamachnął się łapką z całych sił, aż lampa brzęknęła. Kot maślane, pełne podziwu oczy. -O! Wybiłem mu zęby, słyszałaś!? -Yhm Po paru minutach: -Cholera, dalej lata. Chyba połamałem mu nogi i musi cały czas latać. Za chwilę komar przyleciał mi do monitora, klasnęłam i MAM! -Ale ci go wystawiłem, nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dałam się zaciągnąć na zakupy. Co więcej; dałam się namówić M. na Rey Bany, czego w planach nie miałam. Prześliczne:)52% zniżki na oprawki:D:D:D Cały tydzień upłynął w okularowych klimatach, bo w pon. woziliśmy tatę na badania do najlepszej okulistki na D.Śl. We wtorek również do niej na zabieg, ale już do szpitala. Tato widzi lepiej, a podobno już nic nie można było pomóc:o Tak więc buraków wiele nie nakopałam. Jutro idę nadrabiać straty. A ty dobrze się bawiłaś? Kręgosłup wytrzymał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo :D zawsze jak wychodzem z domu dobry nastrój mi wraca...mój kręgosłup dal radem,[to stresy nasilajom bole] bardziej mnie bolała pupa od siedzenia ;) tyle godzin w końcu i jakis kretyn klime wyłaczyl...więc 3 godziny było mi goronco ale dalam radem :D i planuje znow maraton, tylko muszom byc intrygujące filmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez licytacji: ja mam lepiej, bo dobry nastrój mi wraca gdy wchodzę do domu... a kina nie lubię: od dziecka dziwiło mnie opustoszałe podwórko, bo Czarownice, Bonanza, Pancerni(oglądałam) czy Stawka... Do dziś widuję takie odcinki Stawki, których nie oglądalam:o Obecnie drążę temat odrobaczania. Bo jak to jest, że psa, koty odrobaczam co pół roku, a siebie nigdy??? I link: http://www.ceneo.pl/16453036 Dobrze mi w nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZasem jak się wylogowuję, wskakuje mi pierwsza strona tego tematu i tam JA-TWA czy jakoś tak... Fajne i czyste, podoba mi się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulubiona Linia Lotnicza może też coś znaczy, ale pierwotnych instynktów nie trzeba tłumić. Pierwsze słowo się liczy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc, bo gadulec mi się rozgadał, a miniony tydzień miałam na odsypianie:) 🖐️👄🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe bez licytacji ;) Masz powiedzmy normalnie...tak jak kcesz miec, tak jak Ci odpowiada, tak jak potrzebujesz miec by czuć siem szczesliwa, dziekować niebiosom że macie zdrowie, które pozwala hodowac buraki i czerpać korzysci...sprawiac sobie przyjemnosc... moje jednoosobowe zycie tez ulegnie zmanie gdy skoncza sie obowiazki...bo znalazłam osrodek...teraz tylko czekac zostaje na miejsce...wiele dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odpowiadasz:( Dobrej nocki, jutro sobie dopowiemy Twuśko, bo spać mnie woła i ma rację, skoro robota się kroi... 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ic spac... rozne przejrzalam, wybralam to co dla mnie najlepsze i mieszczace sie w posiadanych finansach i blisko a to najwazniejsze... i temat skonczony...juz zaklepane...niczego nie bede zmieniac... pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczylas burakowac ? hej :D bo ja od 20.00 pudlo ogladac bendem...zaczyna siem kucharzowy program :D nowy...a wiesz ze ja w tej dziedzinie gustuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....JA-TWA.....
czesc Buraczana jak minal dzien ? wczoraj chyba mialas dosc... no i masz nick :p ostatecznie czasami mam gest :D:p :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....JA-TWA.....
czesc Buraczana jak minal dzien ? wczoraj chyba mialas dosc... no i masz nick :p ostatecznie czasami mam gest :D:p :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha Ja też chcę kawkę. Nie miałam dość, bo byłam tylko na godzinkę. Potem tato na obiedzie i tak zleciało. Dzisiaj odwiedziła mnie w pracy Dama Szezlongowa, a teraz brat M. podjechał. Zabiera z naszej piwnicy jakieś okna, trochę porządków trzeba zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×