Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Moja rodzina jest dość rozległa, a ja stanowię opiniotwórczy twór:) Gówno mogę, ale fajnie, abym nie krytykowała:):):) Jestem zadowolona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ dobrze ze jestes zadowolona :D cieszy mnie to ja mam zamiara BYC zadowolona ;) jak tylko pojawia sie ku temu powody :D ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie mam w czubie:D Jeszcze sobie pogadamy, teraz znikam. 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aria z siniakami
Jestem już po kuracji. Trzeba do pracy to i zdrowie jest. Ale wczoraj po tej imprezie leżałam pokotem:o x ksiądz gruby to gruby, a potem się domyśliłam, że pewnie ma dwa kożuchy pod sutanną, to se nawija z sensem większym czy mniejszym, byle DŁUGO:) x A TWA była w swoich burakach? Bo to taki piątek, nie piątek. Ja idę jutro, bo to taka sobota, nie sobota:D:D:D Otworzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ hej masz calusek Damo bo dzis siem daje 👄 ᠋ TWA nie byla olala miala zamiara...ale rano byla kicha, wszystko bolalo...i dobrze...nikt z brudu nie umrze :p wolne tez potrzebne bo wszystko TWA wkurwia...pracowanie imilion innych rzeczy... a burakom znow ugotowalam...znuf 5 litrow...:D ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ jak siem spieszem to urywam, bo kcialam szybko odpowiedziec... ᠋ burakowom z czosnkiem ! pycha i pierogi wyjelam... ᠋ jestem w stanie sobie wyobrazic jak sie namarzlas...nie gadal ksiezulo w kaplicy ? musial na grobem sie rozwodzic ? no tak podobno nie wszystek umierasz... nie znalazlam potwierdzenia tego... ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aria z siniakami
Mnie tylko jedna pani dziś całowała, a reszta składała życzenia... I tak sobie myślę, że gdyby się spełniły w takiej ilości, to byłabym i zdrowa i bogata przez wiele lat;) Ale Ciebie cmoknę👄, trochę tych życzeń na Ciebie niech se przejdzie:D x U mnie barszcz się udał, jako pierwszy się skończył:) x Wolne potrzebne, ale ja nie lubię tak się wybijać z rytmu, dzisiaj poszłam dopiero na 11, a myślałam, że wcale sie nie zwlekę. Wykorzystałam swoje kierownicze stanowisko i pracownika poprosiłam, aby wstał rano hahahaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aria z siniakami
No on w kaplicy gadał:o Takiej nieogrzewanej, gdzie parę z ust było widać. Mogło być zimniej niż na zewnątrz:( nad grobem chociaż można było jakiś krok zrobić, a w tej ławce- jak w kieracie. Nie cierrrpię:( x Nie wszystek umrzesz? Boć to zwykle człek coś po sobie zostawia. Czasem jest dobytek, częściej potomstwo, jakieś drzewo, bywa że waśnie rodzinne. My pozostawimy te bzdety na serwerze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aria z siniakami
Mnie od kaszlu nadal bolą mięśnie tułowia i nie było to od śmiech:D No wie... Rekompensuje sobie w innych dziedzinach, za to go cenię. Dzisiaj składał łóżko Amsterdam- wyświetl sobie jak chcesz- i teraz drze się z sypialni, że mam przychodzić, bo on w obłokach leży i ja też mogę:) Co by nie gadać, ja bym tej chabety na pewno nie poskładała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aria z siniakami
goście są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aria z siniakami
...bo to w paczce przyszło. No spadam też, pobudka o 6:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aria z siniakami
🖐️))) zapomniałabym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...A z dwóch Twoich powyższych propozycji, ta druga fajniejsza. :D:D:D DZIĘKUJĘ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)no to pierwsza w tym roku🖐️))) Ja mało gniłam, od razu do liczenia, potem pazury, praca, tato, jutro wyjazd i znów praca. Nawet do fryzjera nie poszłam, chociaż się przymierzam. Dziecko odstawiamy na właściwe tory:D Jestem zadowolona, że wszytko do normalności wróciło, bo byłam przetrącona tymi wolnymi dniami, nie wiedziałam na czym stoję. x Wczoraj do 1 w nocy z boku na bok się przewracałam przez własną głupotę, bo sobie wieczorkiem dwa energy drinki wypiłam:o Dzisiaj mieliśmy z B. do weta jechać, ale już po prostu nikomu się nie chciało, znów pospałam:D W poniedziałek podjedziemy jak się nie polepszy. Co masz zrobić w piątek, zrób w poniedziałek:classic_cool: x Pochorowałaś już sobie? Ja na nogi stanęłam heheee jak tylko wolne się skończyło. http://demotywatory.pl/2527099/Zamiast-dnia-wolnego x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋HEJ tak pochorowalam sobie i jestem bardzo oslabiona, a do tego dzis kurewsko zmeczona... wiec nie popiszemy do milego 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ hej Damo 👄 ᠋ Pewnie siedzisz w burakach...ech...ale musisz...bo pewnie juz robisz plany na urlop... ᠋ Musze Ci podziekowac 👄 za 8w1, fantastyczna sprawa, takie pazury wychodowalam, jakich nigdy nie mialam...teraz siem zastanawiam jak je obciac ?...wlasnie kupilam dwie kolejne dla siebie i na razie jedna mojejniemojej Pijawce bo tez chce miec takie ladne rece... znajdziesz chwile...krzycz glosno ;) ale i tak zajrze pozniej... ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)👄 Veni, vidi, vici! Byłam w TWAcity! Dziecko podleczone w poniedziałek idzie już do pracy. Pomogliśmy wtargać zakupy, uruchomiliśmy zapomniane autko pod domem, bo nowy akumulator się należał. x A potem do Ikea... Myślałam, że się obkupię jak każdy prowincjusz, ale nie...Takie tylko duperelki. x Pojechaliśmy więc po buraki, bo były na trasie:) x I dopiero w L. spełniłam swoje marzenia- w Ysku. Wraz ze zmianą łóżka zmieniamy pościel: teraz będą dwie kołdry i dwie poduchy duże. Więc kupiłam te kołdry- puchowe, takie same poduchy, do tego prześcieradła i pościel na wymiar. Wełniana 160 poszła na razie w odstawkę. Sypialnia będzie w amarantach więc już się bujam od fioletu aż po róż. Czuję, że jutro nie wstaniemy przed południem;) x x Moje plany na urlop zmieniły się już dawno, bo jeden kuzyn poszedł w dyrektory, nie będzie miał urlopu, drugiemu lekarz wybił z głowy taką eskapadę, jest po zawałach. Więc my z radością wydaliśmy kasę na stelaże elektryczne do łóżka i na materace:D x Do wakacji jeszcze czas, a Dama szezlongowa nie pozwoli, abyśmy w tym roku polskiego morza nie widzieli:) Na razie mniej żrę w nadziei, że trzeba będzie gdzieś się odsłonić. Ona jest taka szczuplutka:) x Fajny dzień dziś spędziłam, ale się jednak musiałam pokłócić też z tym ideałem:o na koniec. Z godzinę się nie odzywaliśmy:D x Mniej żrę, ale co ja żrę!!! Szarlotka z mlekiem na kolację o tej porze😭 Z synkiem zrobiłam, a co...:) x Ja też bez tej odżywki już nie żyję. Często robię pod nią japoński jak mam czas. jeszcze polecałam Ci kwas hialuronowy wtedy, równie spektakularnie działa. Firmy Delia, za grosze. paznokcie rosną, ale ja raczej krótkie miewam, bo przy tych burakach bardzo się niszczą, nie ma co rżnąć damy:D:D:D No i te energy drinki ostatnio mnie fascynują, czasami taki kop się człowiekowi przydaje kiedy nie chcesz ale musisz:D x Teraz znikam, bo jutro...Buraki:o I obiad proszony. :D🖐️)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ no i mam rozrywkem przy srajkach, bo P szarańsza pomarańczowa dopadła i nie kce odlecieć...:P kurwa ...rozumiem że można zwariować na punkcie swojego faceta...ale obcego, nieznanego i jeszcze do tego podobno żonatego z przychówkiem ! :P kurwa jestem kobietą a naprawdem mi wstyd za niektóre kobiety...za grosz godności... ech to taka dygresja... ᠋ piszac o rozrywce mialam na mysli Twoj post... i pierwsze co mi siem nasunelo... to jak wytrzyma TWOJA INTYMNOSC :D dwie koldry i dwie poduszki ? ᠋ Ja uwielbiam spac sama, moze w to trudno uwierzyc ale tak jest...potrzebuje bezwzgledniej ciszy, ciemnosci i miejsca w lozku...kiedy tego nie ma, sa biale noce...a brak snu ewidentnie odbija siem na moim zdrowiu... wiadomo igraszki igraszkami...ale potem kcem swojego pokoju, swego lozka ze swoimi kolderkami i swoimi poduszkami...ech to oznaka starosci...ze czlek ceni wygody bardziej...i juz nie kce sie poswiecac :D ᠋ nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)cześć Nagłowiłam się, żeby wczorajszy Twój post rozszyfrować. Srajki to chyba tak sobie, lekceważąco o kimś. Byłam, widziałam i myslę sobie, że ma to też swoje dobre strony, bo sie stado integruje przeciwko wspólnemu wrogowi. O facecie i wariowaniu na jego punkcie nie zrozumiałam- kto, z kim x O intymności była rozmowa, bo te dodatkowe 40 cm to niezły dystans w łóżku, ale dajemy radę:) Pewnie, że szukanie maksymalnej wygody to oznaka starości, człowiek ma większe wymagania niż kiedyś, ale też- w moim przypadku przynajmniej- może sobie na więcej pozwolić. Kiedyś spałam na zwykłej wersalce i nie miałam z tym problemu, a teraz...Nogi i głowę sobie pilotem podnoszę hahaha Babcia! x Coś mi się M. pochorował i to dosyć mocno: wszystko go boli- stawy, zwracał nad ranem i ma podniesioną temp. Nie wiem, czy pójdzie jutro do lekarza:o x A nasz R. w piwnicy też ma kłopoty. Cały czas waruje przy wejściu, poluje na złodzieja. Prawdopodobnie jakiś obcy kot odkryl jego apartamenty i przychodzi sobie podjeść. Miski dotąd były pełne, tylko się dosypywało, a teraz puściutkie:D Kot za to wnerwiony, wojnę prowadzi:D:D:D x Wracając jeszcze do tych srajek, zaskoczył mnie wpis, że powtórzyłaś piosenkę za NNN. To już świadczy o bardzo wysokim poziomie analizy całego topa, normalnie szacun, że komuś się chce to studiować ;) Powiedzieć przegryw, to mało... x Często myślę o własnym blogu, przynajmniej w jednym miejscu byłoby wszystko co piszę i czasem jakieś zdjęcie by wpadło... Zobaczymy, na razie nie mam czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×