Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Ja też piję i dziwo to pierwsza dzisiejszego dnia, to dlatego, że sen był dla mnie łaskawy i pozwolił dłużej ze sobą być. Ale zakupy i obiad już zrobione. No i w końcu udało mi sie kupić zakopiańskie ciepłe kapcie, bo górale handlujący w naszym mieście musieli go opuścić z racji likwidacji handlu ulicznego. Flow42 co planujesz na weekend? A gdzie jesteś Aniu42?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA-TWA Nie mam konkretnych planów na weekend. Na pewno spotkam się z przyjaciółką - to juz chyba tradycja. Dzisiaj po południu idę pocwiczyć a więc spotkanie z koleżankami. Godzina pocenia - mam lepsze samopoczucie. Jak tam kapcie - ciepłe? A Ty co planujesz na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Sobota na działce Flow42. Truskaweczki trzeba obkopać, stare listki oderwać, pędy po obcinać... Ale lubię to robić, w czerwcu będzie co jeść... Czasopisma zaległe czekają no i pakowanie się zaczyna... Po 20.30 jestem dziś na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA-TWA Właśnie wróciłam z aerobiku. Jestem wykończona. Dzisiaj musze koniecznie obejrzeć \"Raport mniejszości\" więc jezeli będę na gg to dopiero po filmie. Pakowanie ... hmmm ... chyba się domyślam kogo. A ta działeczka to duża? I sama tak na niej rządzisz? Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytat na sobotę
...kluczem do zbudowania zdrowego trwałego i szczęśliwego małżeństwa na całe życie, są oczy szeroko otwarte przed ślubem i na wpółprzymknięte później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobota to dzień błogiego lenistwa. Po całym tygodniu pracy. Dlatego teraz piję kawkę, potem zakupy, obiad i całe popołudnie mam tylko dla siebie. JA-TWA Po wczorajszym filmie już nie siadałam do komputera. Czytałam sobie książkę a potem poszłam spać. Myslę, że jakos się dzis znajdziemy - nie wiem w tej chwili o ktorej będę. Miłej soboty - na działeczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow42 Zawsze Cię znajdę, bo nitce do kłębka... A żeberka uwielbiam, szczególnie z kapustką zasmażaną albo buraczkami. Ale dzisiejszy wieczór poświęcę na objadanie się sałatkami teściowej (bezpieczne są, bo babka w porządku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie właśnie siedze i pije pyszną kawke z mleczkiem i łyżeczką cukru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA-TWA Znowu miałam jakieś jaja z kompem. Zgubiłam listę kontaktów na gg. Odezwij się do mnie proszę. Jak po imprezce? Kawkę piłam rano. A po południu druga + serniczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow42 Odezwałam się z zgodnie z życzeniem. Nowy tydzień się zaczyna, dla mnie obfitujący w różne wydarzenia, kawkę oczywiście piję... Pozdrawiam inne smakoszki tego cudownego napoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kawoszki !!! Cóż w calej Polsce zimno, to pewnie w niejednym domu i biurze, aromat dobrej kawy się rozchodzi...(tak jak w reklamie Jacobsa) Och rozmarzyłam się, ale pamiętam z dawnych czasów, kiedy kawa była jeszcze na kartki, zapachy w biurze... Wtedy sie wprawdzie piło plutą - to ta z fusami - i w szklance, ale jaki miała smak... Flow42 Czyzby znowu masz kogoś za plecami? Skoro to topik o kawie, to może podziała i szef złagodnieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow42 OOOOOOOOOO pusto A gdzie się podziały fanki napoju kawowego? Od rana mam dobry humor i idę z pieskiem na spacer. Coś w tym jest jak mówią, że trzeba przespać się z problemem, ja wstałam rano sama i już wiem co zrobię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSIA...jestem
i chetnie sie przylacze:) wlasnie robie.....Komu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz.......
ja chce kawe! biala! i syropem migdalowym! ten Wasz topik doprowadza mnie do szalu :( , bo mi caly czas przypomina ,ze nie moge mojej kawusi pic :( ojojojoj....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSIA...jestem
ja chetnie bym sie napila z tym likierem jajacznym, koniaczku nie lubie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to najbardziej lubie taka hmmm z lodami :D Do takiej to najlepiej kawa sypana mielona, na to lody smietankowe aa mniam, mniam a jeszcze jak kakalkiem moze posypane na ozdobe:P ale nie stety tylko czasem taka pije, bo czasu mi troche brak... no chyba ze w poloznie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA-TWA Witaj z raneczka - kawka juz dawno wypita. Zaraz zrobię sobie nastepną. Odliczanie rozpoczęte - szybko przeleci. Cieszę się - choć to tylko godzina. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×