Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmarszczkowa

Co na zmarszczki wokół oczu?

Polecane posty

Gość zmarszczkowa

mam dopiero 27 lat, a już zmarszczki wokół oczu, naprawdę paskudne:( skórę wokół oczu mam wyjątkowo delikatną i wiotką. Może znacie jakiś naprawdę skuteczny krem pod oczy i wokół oczu, który rzeczywiscie spłyca zmarszczki albo coś z domowych sposobów? cokolwiek, bo niedługo będę wyglądać jak babuleńka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka23
JA JESTEM MLODSZA A TEZ MAM TEN PROBLEM! CHOCIAZ WIEM ZE TO Z OPALANIA I Z SOLARIUM, W ZESZLYM ROKU NIE MIALAM ANI JEDNEJ ZMARSZCZKI, ALE W ZIME CHODZILAM NA SOLARIUM I TERAZ MAM POD OCZAMI! STOSUJE ZEL POD OCZY IWOSTIN,SPLYCA ZMARSZCZKI.ALE NIE MA CHYBA KREMU KTORYBY JE ZLIKWIDIWAL NA AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarszczkowa
A czy ten żel Iwostinu jest przeciwzmarszczkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka23
NIE PISZE W NAZWIE ZE JEST PRZECIWZMARSZCZKOWY,ALE NA ULOTCE JEST WYRAZNIE NAPISANE ZE SPLYCA KURZE ŁAPKI I W MOIM PRZYPADKU DZIALA. JEST TEZ Z IWOSTINU KREM PRZECIWZMARSZCZKOWY POD OCZY,ALE WYDAJE MI SIE ZE JAK DLA MNIE BEDZIE ZA "CIEZKI".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka23
WEJDZ NA www.iwostin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarszczkowa
Dzięki czekoladko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam krem Nivea Q10 pod oczy. Stosuje juz kilka lat,zaczełam kiedy jeszcze nie miałam zmarszczek.W tej chwili mam 35 lat i jak do tej pory ani jednej zmarszczki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarszczkowa
Oktawia*-----> dzięki za sugestię:) moja mama cały czas używa tego kremu więc czy on nie jest dla bardziej dojrzałych osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zmarszczkowej
ale przeciez kurze łapki czy zmarszczki pod oczami to tez problem dojrzałych, no nie ? wiec nie patrz na to ile kto ma lat i to stosuje tylko na to, aby był owy kremik przydatny i Ci pomogł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarszczkowa
do zmarszczkowej-----> racja:) a właściwie to dlaczego przyjął się taki ogólny pogląd, że jakiś tam krem jest od jakiegoś tam roku życia i że młodsi nie powinni go stosować? ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowko
Oklady lodem, taki kriomasaz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a znacie plasterki frownies? Przykleja się je na noc i zmarszczki się spłycają. Niedługo będzie o tym w TV...zobaczcie www.magazynbyc.pl w zwiastunach jest zapowiedź tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zmarszczkowej
ja mam 22 i zmarszcki koło oczu stosuje kremy i zele vischy - takze w Twoim wieku nie pisz ze masz "dopiero" 27 bo "dopiero" to ja mam 22 i juz zmarszczki- smiechowe oczywiscie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27-latka też
A co polecacie na wiotkie powieki? Mam to chyba z czarnej kredki bo codzień maluje kreski na górnej powiece i chyba po latach sie troche rozciągnęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmarr2232d
Na zmarszczki mimiczne swietny jest krem nanobase, jest to dermokosmetyk, ktory kupisz w aptece (30 zl za duza tubke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazenka
Ja bardzo długo szukałam dobrego kosmetyku do pielęgnacji skóry wokół oczu, aż w końcu znalazłam coś, z czego jestem naprawdę zadowolona. Serum pod oczy Gal – niedrogie i niezwykle skuteczne. Hamuje proces starzenia skóry i tworzenia zmarszczek, wygładza, nawilża i rozjaśnia skórę wokół oczu oraz powoduje zanik drobnych mikrourazów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile dostałaś za reklamę tego srala? Z 10 groszy? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie uzywam niczego konkretnego, ale powinno Ci pomoc cos z peptydami lub koenzymem q10. sprawdzaj sklad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.medest-lichaj.pl/zabiegi-dla-twarzy/silhouette-soft/ ujędrnia wygładza i nawilża - w młodyw wieku jako wsparcie i wzmocnienie skóry w starszym jako odbudowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze zmarszczkami wokół oczu poradzi sobie dobry kosmetolog, lekarzom zostawmy leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie, zeby na takie zmarszczki pojsc po prostu na zabiegi takie jak tutaj www.kurban.com.pl ? to pomaga? Była ktoras z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że zabiegi medycyny estetycznej bez chemii przeprowadza Aleksandra Sobczyk – Smereczyńska. Zwiotczała skóra znika od ręki po zastosowaniu kwasu hialuronowego i to podobno nowej generacji. Jakość współpracy jest bardzo wysoka. Masz realną opiekę lekarza medycyny estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zmarszczki wokół oczu najlepsze są zabiegi w salonach kosmetycznych. Sama bardzo długo męczyłam się ze zmarszczkami w Okół oczu. Pomoc uzyskałam w salonie kosmetycznym https://www.salonksymena.pl/ Jeżeli mieszkacie w okolicach Sosnowca to się do nich wybierzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, zabiegi to nie dla mnie, zdecydowanie :( Tyle pieniędzy to kosztuje i jeszcze nie ma się pewności, czy będą efekty. Raczej wolałabym jakiś dobry, ale w miarę dobry krem. Czy moglibyście mi coś polecić, tak do 100 zł? Ostatnio widziałam w promocji Richevon - warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janinakowalska3
Ja stosuję krem rozświetlający ze śluzem ślimaka, dokładnie Royal nasil z eveline, bardzo dobrze się sprawdza ten produkt – nawilża, rozjaśnia okolice oczu, można go stosować również na powieki, pod makijaż też się nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowcunEla
witam was kochane, chciałam się z wami podzielić pewnym urządzeniem. Dostałam go od mojej córci na urodzimy, a teraz się nim chwale, jest to urządzenienie które całkowicie wyeliminowało u mnie zmarszczki, worki pod oczami i zliftingowało skórę. Oprócz tego jest to bardzo przyjemny masaż, który rozluźnia mięśnie całego ciała. Szkoda, że nie dostałam go kilka lat temu, to bym nigdy zmarszczek nie miała hihi amelialine.pl/pl/p/Urzadzenie-AmeliaLine/74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowcunEla
witam was kochane, chciałam się z wami podzielić pewnym urządzeniem. Dostałam go od mojej córci na urodzimy, a teraz się nim chwale, jest to urządzenienie które całkowicie wyeliminowało u mnie zmarszczki, worki pod oczami i zliftingowało skórę. Oprócz tego jest to bardzo przyjemny masaż, który rozluźnia mięśnie całego ciała. Szkoda, że nie dostałam go kilka lat temu, to bym nigdy zmarszczek nie miała hihi amelialine.pl/pl/p/Urzadzenie-AmeliaLine/74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×