Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Babaj_Aga

W jakim banku macie swoje konto???

Polecane posty

Gość kath
a czy w Toyota Banku placicie za prowadzenie konta? Jezeli tak to ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisu
kath, za prowadzenie konta nic nie płacisz, za przelewy też nie, jest opłata za wydanie karty, którą bank zwraca, gdy transkacje kartą przekroczą jakąś tam, niewygórowaną kwotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisu
kath, za prowadzenie konta nic nie płacisz, za przelewy też nie, jest opłata za wydanie karty, którą bank zwraca, gdy transkacje kartą przekroczą jakąś tam, niewygórowaną kwotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisu
kath, za prowadzenie konta nic nie płacisz, za przelewy też nie, jest opłata za wydanie karty, którą bank zwraca, gdy transkacje kartą przekroczą jakąś tam, niewygórowaną kwotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisu
Matko, sorry za te powtórki, ale miałam jakieś problemy z wysłaniem wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpec-jalny
W PL - mbank, bzwbk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpec-jalny
za granica Nordea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam w
HSBC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matheo
A ja nawet nie wiedziałem, że toyota ma bank, aż sprawdzę z ciekawości ich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arfiks
Ktoś napisał, że ma tradycyjnie konto w PKO. Gratuluje. Tradycyjnie płać za przelewy, za prowadzenie rachunku. Ja za zaoszczędzone pieniądze z tego tytułu jeżdżę przez miesiąc za darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tell
Dobra uwaga. Ja oprócz tego, że za nic nie płacę w TB, to teraz jeszcze biorę udział w loterii, w której można wygrać Toyotę Prius.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybór banku zależy od twoich oczekiwań.Jeśli rachunek traktujesz jako chwilową przechowalnią niewielkich środków, to wystarczy mbank na przyklad.Ale jesli oprócz konta, karty do wypłat z bankomatu interesuje cie inna oferta, a więć kredyty, lokaty, karty kredytowe, innego rodzaju inwestycje, to wybór musi być o wiele bardziej przemyślany. Dla przecietnego Polaka najlepszy jest PKO BP z dostępem do rachunku przez internet, szeroka siecią bankomatów, placówek, tanim kredytem w rachunku, nisko oprocentowanymi kredytami konsumpcyjnymi czy mieszkaniowymi. Zawsze lepiej mieć do czynienia osobiście z pracownikiem, gdy zajdzie taka porzeba, a nie rozmawiać via e-mail czy telefon. Banki doceniają lojalnych i stałych klientów, a to każdemu prędzej czy później się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qut
Banki doceniają lojalnych i stałych klientów, a to każdemu prędzej czy później się przyda. he, he, ale się uśmiałem z tego. Dopiero, gdy założyłem konto w Toyota Bank poznałem co to znaczy, że bank ciebie i twoje środki docenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georg
varicella, każdy bank można uznać za ok poza pko. Miałem tam konto i moim zdaniem tam się płaci za wszystko. przeniosłem się niedawno do toyota bank, bo miałem dosyć wystawania w kolejce do okienka. Nie muszę miec oddziału w okolicy, wystarczy mi bezpłatny dostęp internetowy do moich pieniędzy i dobrze działająca inforlinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co myslicie o
Polbanku? tam tez oferują wysokie oprocentowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rooshka
A czy myślał ktoś może o założeniu konta w Alior Banku? On wchodzi dopiero na rynek i przy okazji jest interesujący konkurs dla przyszłych klientów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 2211
generalnie to polecam łączenie ofert bankowych. proponuję wybór ofert, które się uzupełniają. Jeżeli chcecie podjąć naprawdę dobrą decyzję, zróbcie duży research obejmujący wszystkie instytucje finansowe. Co będzie dobre dla mieszkańca miasta, może być gorsze dla mieszkańca małej miejscowości i odwrotnie. Nie omijajcie banków spóldzielczych, skoku, banków internetowych i tradycynych! Uważam że w każdej opcji jest coś ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że wchodząc na ten wątek dowiem się czegoś konkretnego, ale powiem szczerze, że mam jeszcze większy mętlik w głowie niż przedtem. Porównywanie ofert mnie przeraża, bo się zupełnie na tym nie znam. Zresztą nawet nie wiedziałam o istnieniu tych wszystkich instytucji, które tu wymieniacie.pfffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralina33
Każdy ma inne potrzeby, jeden potrzebuje konta typowo internetowego drugi oszczędnościowego z możliwością brania kredytów czy pożyczki, dla każdego coś innego, a jest w czym wybierać... każdy bank ma coś ciekawego do zaoferowania, nawet banki spółdzielcze wyszły naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, zwłaszcza do ludzi młodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GeneralFuneral
@bialo.biala: Wlasnie w tych zestawieniach masz wszystko konkretnie pogrupowane wzgledem uslug i odplatnosci za nie. Jezeli wiesz czego oczekujesz od banku/instytucji wyszukaj tego w zestawieniu i wybierz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialo.biala - powiedz coś więcej o swoich potrzebach ad konta, powiedz czy studiujesz i na czym Ci najbardziej zależy. Wtedy będę mógł Ci bardziej pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, jestem po studiach, właśnie szukam pracy (co jest nie lada wyzwaniem), domyślam się, że będę zarabiać ok 2000zł netto na początek. Potrzebuję sprawnego dostępu do konta przez internet, kartę darmową, która będzie działać za granicą. Potrzebuję banku, który ma dużo bankomatów, darmowy cash-back. Przede wszystkim żadnych ukrytych kosztów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najkorzystniejsze będą więc oferty nie generujące żadnych kosztów. Poszukaj w sieci, bo takich ofert jest naprawdę dużo. Z Twoimi potencjalnymi zarobkami to może i jakąś lepszą ofertę (z wyższym oprocentowaniem) dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×