Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dish

dentysta - warszawa

Polecane posty

Gość dish

czy ktoś może polecic mi jakiś dobry, sprawdzony gabinet dentystyczny w Wraszawie (najlepiej praga-południe i okolice centrum)...muszę się wybrać, a do swojej dentystki straciłam zaufanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iukj
jak denstysta ma za duzo pieniedzy to traci fachowosc chodzilem 7 lat do dentysty a teraz na przekor poszedlem do innego i mam 2 dziury !!! ktorych moja zaufana nie zobaczyla ! 511 403 275 oto numer naprawde switnej i niedrogiej dentystki w centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dentysta....
a gdzie ma gabinet i ile bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dish
iuki--a możesz coś więcej o tej dentystce?? raz czy miła bo ja jestm tchórz, panikara i... od niemiłego dentysty jeszcze ucieknę w środku borowania dwa jak wyposażony gabinet?? musi byc doobrze bo jestem pacjentem problemowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_angela
podnoszę, zna ktoś namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy interesuje was na nfz czy prywatnie. Na nfz nie bardzo się orientuję, bo od kilku lat chodzę prywatnie. Byłam już w kilku gabinetach więc mam porównanie. Płacę więc wymagam, a jak coś jest nie tak to idę gdzie indziej. Ostatnio chodzę do face-clinic na łuczek 4, to kilka kilometrów od centrum. Jak narazie jestem z nich zadowolona, oferują wysoki standard i najwyższą jakość, mają nowoczesny sprzęt i na miejscu wykonują całą diagnostykę. Zanosi się na to że zostanę u nich na dłużej. Warto ich wypróbować, myślę że będziecie zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dentystka
Panie iukj, podał Pan mój nr. telefonu bez mojej zgody, w tym momencie zgłaszam Pana na policje za łamanie prywatności. Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f12f
Panie iukj, podał Pan mój nr. telefonu bez mojej zgody, w tym momencie zgłaszam Pana na policje za łamanie prywatności. Dziękuje. buahah zglaszaj tak na pewno sie trzesie ze polecil koljengo klienta buahahah ale zalosny straszak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela.m
Bardzo profesjonalnie leczą w Hajdent koło Metra Politechnika. Koleżanka mi poleciła, rok temu mieli remont a teraz przyjmują od nowa więc wszystko jest świeżutkie. Sympatyczna pani doktor, został mi jeszcze jedne ząb do wyleczenia i teraz zastanawiam się nad piaskowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena40
Polecam Dental Excellence . Klinika mega profesjonalna , obsługa bardzo miła , doktro Dethloff - stomatolog na miarę 21 wieku, miły i kulturalny a zarazem delikatny. Robiłam tam jednego implanta i jestem zadowolona , strasznie bałam się bólu ale podejście obsługi i doktora sprawiła ,że poczułam się komfortowo i żadnego bólu nie doświadczyłam.Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanMateuszzWarszawy
Polecam Hajdent koło Metra Politechnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z całą rodziną chodzimy do Dental White na Woli. Moja mama robiła tam implanty i korony u dr Michała Jonasza i jest bardzo zadowolona. Polecamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukacie profesjonalisty to polecam gabinet Sanusdent na Ochocie. Oni walczą tam o każdy ząb. Często udaje im się uratować zęby które w innych gabinetach były przeznaczone do wyrwania. Super atmosfera (chodzę tam z dwiema córeczkami, dzięki odpowiedniemu podejściu lekarzy nie boją się wizyt). Ceny nie są zaporowe, każdego będzie stać na ten gabinet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roker31
Od siebie śmiało polecam Dr Jaworską z Dental Design. Po pójściu do ich nowego gabinetu na Ursynowie, chyba już nie zmienię dentysty. Super sprzęt, a jej wnikliwość jeżeli chodzi o dobre wyleczenie zęba oraz jakość obsługi według mnie dają ocenę 10/10 A wy jakie macie odczucia po wizycie u niej, jeśli ktoś był??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabela224
Zgadzam się z Rokerem, Dental Design Jaworska jest super kliniką stomatologiczną, czyściutko, milo i do tego wszystko na miejscu, cały sprzęt... Tak profesjonalnej kliniki jeszcze nie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozwelka
Też leczę się w Dental Design Jaworska na Ursynowie i również serdecznie polecam te klinikę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkkka
Fajnie sie czyta te wszystkie wasze komentarze ale jestem ciekawa ilu z was faktycznie tam było i skorzystało z jakiegokolwiek zabiegu. Zdaje sobie sprawę, że jest dużo dobrych dentystów w Warszawie i sztuką jest trafić od razu do dobrego. Mi na szczęście udało się od razu trafić do dr Dawida, który przyjmuje w klinice Soldent. Wyrwałam ósemkę i od tamtej pory odwiedzam ich regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od lat chodzę na Wilczą do dr Szczyrka. Naprawdę dobry specjalista. Polecam zwłaszcza jeśli ktoś szuka protetyka. Robił mi już dwie korony i jestem bardzo zadowolona z efektu. Ma też dobre podejście do pacjenta. Nie czuję się komfortowo na fotelu dentystycznym (jak pewnie wiele osób) a on zawsze potrafi rozładować atmosferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Anam, przy Arkadii, ostatnio byłam, świetna pani stomatolog szybko zareagowała i chyba uratowała mi zęba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktorka87
Ja przetestowałam wielu stomatologów, w obrębie całej warszawy. I co prawda to prawda - najważniejsze DOŚWIADCZENIE. do dr. Kowalika trafiłam przez przypadek z bolącą ósemką. Wyrwał oczywiście. Została jednak jego stałą pacjentką. nie ma lepszego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio byłam w anamie na dzikiej. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, robiłam leczenie kanałowe. Panie były bardzo miłe i ceny też w porządku. Jak ktoś szuka dentysty w śródmieściu to śmiało mogę polecić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Dentistica, na Jana Pawła. Na miejscu robią wszystko i bardzo dobrze. Już się nie boję TYCH wizyt :P Fajni ludzie i super lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleka
polecam doktora Niesiobędzkiego. w ogóle w jego gabinecie czuć taką miłą, przyjazną atmosferę. najbardziej lubię taką asystentkę z ciemnymi włosami. nie jestem w stanie przypomnieć sobie imienia. ale za każdym razem jest tak uśmiechnięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iktoria
też mi się zdaje, że po przeprowadzce to najgorzej znaleźć dobrą klinikę. jak nie znasz miasta, nie masz za dużo znajomych. mogę polecić od siebie warszawską klinikę impladent. przystępne ceny, bez bólu, bez problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gronio301
Wszyscy polecają to ja będę odradzać. To też ważne. Odradzam skorzystanie z Dentalux. Usługi oferowane przez Dentalux wywarły na mnie bardzo negatywne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azeite
świetny gabinet dentystyczny w warszawie jest na Ursynowie centrum stomatologiczne Demed , zwłaszcza godny polecenia jest lekarz stomatolog Tomasz Mazur ;) Bardzo kompetentny lekarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×