Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dagaaaaa

zespół paradoks

Polecane posty

Gość dagaaaaa

czy ktos widział lub był na weselu gdzie grał zespol PARADOKS ???? zespol jest chyba z warszawy www.paradoks.com.pl, prosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sa dwa zespoly o tej nazwie
Jeden Paradox,z Piastowa/zespól z Rawaru/.drugi Paradoks,z W-wy. Niestety,oba sa do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaco
no jednego posłuchałem w internecie, jest średnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagaaaaa
chodzi mi o ten zespoł do ktorwgo podałam adres strony, miał go ktos ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaco
posluchaj demo na tej stronie, mysle ze to juz wystarczy niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest zle
zadna rewelacja ale zespoly weselne raczej nie sa dobre:( ale w porownaniu z oglaszajacym sie tu zespolem hazard to dobrze... no i troche lepiej wygladają - nie beda strasyc gosci ! hehe a opinia jaco moze byc stronnicza bo sam tutaj reklamowal swoj zespol.. przynajmniej probowal... jaco - a podaj przyklad fajnego zespolu? takiego ktory mozesz polecic ? tylko z strona internetową..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagaaaaa
o własnie jaco, podaj jakis dobry zespół :), dzieki za wypowiedzi, bo zastanawiałam sie nad tym zespolem. Trzeba przyznac ze chchiałabym zobaczyc jak oni graja na innym weselu (jakas kasete), moze zaprezentuja sie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zaczynałam szukac zespołu, to pierwszy który znalazłam w necie był właśnie samowar... i załamałam sie juz na samym poczatku - PRZECIEZ TO TRAGEDIA nawet wygladaja jak z zespołu dico polo :) NIE PODOBAJA MI SIE !!! Tego drugiego - no names - nie znalazłam, ale teraz posłuchaam i BABKA SPIEWA SWIETNIE :D Bardzo mi sie podoba:):):)FACET DUZO GORZEJ j, ale kobitka chyba nadrabia za niego - podoba mi sie :) a ten trzeci to taki przecietny zespół, ani nie za dobry ani nie jakis strasznie kiepski zwykly zespol na wesela ... To oczywiscie moje zdanie, wiec niech sie nikt nie obraza...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek
witam! polecam gorąco zespół blue heaven sa najlepsi w zespole śpiewa również dziewczyna bawią gości przy stołach jak i na scenie w repertuarze mają ponad 500 utworów i zagrają wszystko co sie gra na weselach mają znakomity sprzęt podaje namiary tel. 606450920 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmarcia
jeszcze jakies spostrzezenia ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof M.
nie jest zle - co ci sie nie podoba w zespole hazard ? Raczej lepszy niz gorszy.Wydaje się ze jestesgłucha/głuchy?/.Jesli nagrania na stronie są ich,to mozna powiedziec,ze sa lepsi od tu prezentujących sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie sie Hazard nie podoba - nie chcialabym miec takiego zespolu na weselu, nie robi zbyt dobrego wrazenia... Image raczej kiepski a to takze jest wazne...I nie podoba mi sie jak spiewaja, bo moze i technicznie dobrze - nie znam sie na tym, to zalatuje weselna muzyka na odleglosc, wole cos bardziej rokowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żebym był zachwycony Hazardem nie powiem,ale co do weselnego brzmienia to się nie zgadzam.Własnie na odwrót,słychać,że wokalnie są przygotowani/Szczególnie w wodewilowym \"Bogdan trzymaj sie\"/,image nie za specjalny,ale wyglada to poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tu awantura o kolejny zespol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tam zaraz awantura,kanapki ze sobą biorą to juz niższy koszt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×