Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzika kotka

Jaki zespół z WROCŁAWIA?

Polecane posty

Gość dzika kotka

Prosze pomóżcie bo nie orientuje się jakie są fajne zespoły na weselichu. Slub mam na czerwiec 2006 czasu nie tak dużo. POdajcie jakieś sprawdzone namiary, co mozecie polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam
jeden świetny zespół z jordanowa śląskiego grali u mnie tak, że wszyscy zachwyceni i nie sa masakrycznie drodzy :) podaj e mail podesle namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika kotka
anma54@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejdz sobie do restauracji Bankowej na ul. Dąbrowskiego42 na wysokosciu Urzędu Skarbowego. Tan jest kapela, która gra na dansingach...Ja mialam wesele w tej knajpie i u mnie grali. REWELACJA!!!!!!!Płaciłam 100zł na godzinę. Oni napewno graja też na weselach prywatnie:) Najlepiej iść w piatek lub sobotę wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek
witam! polecam gorąco zespół blue heaven są najlepsi bawią gości i przy stole jak i na scenie w zespole śpiewa również dziewczyna repertuar mogą dostosować do potrzeb każdego zagrają każdy utwór który gra się na weselach mają wspaniały sprzęt i nawet oświetlenie jeśli chcesz sie skontaktować to podaje namiary tel.606450920

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a słuchalaś jak śpiewa ta
"gwiazda" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tak grają jak otwiera
sie ich strona,to niech ich wściekłe psy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka 196
jesli szukacie zespolu to moge polecic fajny z wrocka. jak cos to pisz na kaczka196@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka196
są z Wrocławia. Wokalistka (gra na instrumentach klawiszowych) i wokalista ( instrumenty klawiszowe,flet,moze byc akordeon) to sklad podstawowy ale moze byc poszerzony do 3 lub 4 osob (gitarzysta albo saksofonista).Prowadza konferansjerke,bawia ludzi przez cala impreze,oczepiny,konkursy,zabawy (do ustalenia), kolorowe swiatla, dymki itp. Sama ich biore ale slubik mam dopiero za 1,5 roku.pozdrawiam cieplutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×