Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Specjalnie dla Takiska.👄👄👄 Wszystko w porzadku, dzieki Wam dziewczynki.Tak dobrze wyszedl wystep i kiermasz,ze hej!!!!! Ty moje Basiu kochana.Tez sie tak wszystkim przejmujesz jak ja. A mężowi nie ustepuj miejsca przy kompie.Jakeś Baśka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosi ,Ty masz dla każdego coś miłego ,widzę że aktywnie uczestniczysz w zyciu szkoły ,jak domyslam się kosztem swojego wolnego czasu też,ale i wyniki wspaniałe -gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal czytam pocztę Z dużą ciekawości i radością, ze o mnie pamiętacie. Musze ustapic miejsca przy komputerze córci. Do później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 A mnie umknęło że mąż Dajen i Forewer..albo Ofki..ups..juz mi umknęło..tez ma urodzinki..Boże..przepraszam za gafę!!!!!!!!!!!!! Oczywiście wszystkim mężom życzę bardzo dobrze..i oczywiście samych wygranych naszęj drużyny:):):):):) Forewer Ty to masz dobrze:):)Nowy telewizor..sama bym chciała..przydałby się..ale mój Kaziczek uważa że dokąd gra..to po co:(:(:( Nie szkodzi że niekiedy trzeba kopnąć:):):):) żartuję nie jest tak źle..ale jednak chciałabym!!!!!!!!!!! Bosa..wiedziałam.poprostu wiedziałam!!!!!:):):) Dosiu zdróweczka dla córci..takiego duuuuuużego..!!!!!!!!!!!!! Papapapapa..całuję 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Maciuś bardzo się ucieszył :D gdy przekazałam mu Wasze życzenia . Prosił aby Wam podziękować, co niniejszym czynię 👄 DZIĘKUJĘ :) - Dajen dla Twego mena 🌻 - oby zawsze miał 20 lat :) Uciekam już, mecz się zaczyna, ciekawe co nasi pokażą .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bojeczko i Riinnusiu,to trzymacie za Niemcy czy Polske???? Mieszkacie tam ,to powinniscie , przynajmniej dzis świetowac sukces Niemcow. A tak na marginesie,to Polacy wydawali odglosy zniechęcenia,jak Niemcy strzelali bramki Kostaryce. Riinusiu,nie mam nic na poczcie. Prosze o te córcię w czekoladzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj slabiutko graja nasi.Dlatego weszlam do poczekalni,bo mnie energia rozpiera.Jestem wsciekla.😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jestescie????Czy wszystkie oglądacie mecz z zapartym tchem???? Nie wyglupiajcie sie.😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Totalna klęska, ale wstyd ...:P Forever czy Twój nowy telewizor jeszcze jest w jednym kawałku ??? - Bosa jestem, ale wku..... jak mało kiedy 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Nie gniewajcie się na mnie za to co teraz napiszę..mnie to rybka...czy wygralismy czy przegralismy..co nie znaczy że nie wolałabym żebyśmy wygrali.!!!!!!!!! Ale strasznie mi żal moich chłopaków..męża i syna..Oni ogromnie przeżywają każdy mecz.a zwłaszcza tak ważny!! Syn aż sie popłakał:(:(:(:(:( Kaziczek choc w zasadzie tego nie robi..nalal sobie lampkę jakiejs wódki:(:(:(:( Ja wiem że powinnam jakoś się poczuć..i jeżeli chodzi o Polskę..to tak..czuję jakiś żal..że znowu coś Nam nie wyszło..ale tylko tyle!!!! Idę ..dziewczynki..strasznie mi żal Michałka..płacze..i musze Go jakos pocieszyć..DOBRANOC..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nocna pora Takisku - jak ja cie rozumie i mnie jest bardzo szkoda mojego mlodszego syna, bo on tak byl za Polska a tu taka niespodzianka- przgrali.Co do Niemcow to musze powiedziec ze mnie jest obojetne kto tam wygral ale moi panowie zyczyli im jak najgorzej.Moj starszy syn dostal od swojej dziewczyny flage oczywiscieze polska i zawiesili ja na balkonie,musze zaznaczyc ze jest ona ogromna.Jak ja zobaczylam to sie przestraszylam ale co mialam zrobic,dokupilam niemiecka i wisza teraz dwie. Ale atmosfera dzisiaj byla unas wspaniala,na ulicach wszyscy z flagami i klaksonami jezdzili.Nawet Turcy ktorzy sie nie zakwalikowali jezdzili z flaga turecka i niemiecka. Ewcia - ja mieszkam na Reinickendorf czyli gora Berlina. Jak wszyscy patrzyli na mecz to ja z moja siostra bylysmy w lazni tureckiej czyli piling,kapiel w pianie i masaz bylo super.Byl to nasz karnet ktory dostalismy na swieta od mamy. o ludzie ale sie rozpisalam ,moze dlatego ze sobie troszeczke golnelam na uspokojenie nerwow po takiej nowinie. Swiatelka nie gasze moze ktos jeszcze przyjdzie,albo nie zgasze a tylko swieczke zostawie zapalona:D Milej i slonecznej soboty zycze Wszystkim pa,pa 🖐️👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boju,a przepisy przeciwpożarowe??? Nie zostawiaj swieczki zapalonej na noc!!!! To juz lepiej po omacku.Jakoś damy rade. Ja tez Spinky jestem wkur...........Taki obciach,ze hej!!!!! A mysmy kupili sobie szaliki bialo-czerwone na dzisiejszy mecz. Szkoda bylo naszej fatygi. no coż.A życie toczy sie dalej. Pozdrowka dla pienkych Pań. Ksymciu,co z Toba???????? Zapodaj nam jakąś wiadomość......Czekamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie ratujcie:D mój Kaziczek dostał depresji:D Koledzy ,którzy rano pomagali wnosic TV chcieli sie go brutalnie pozbyc:D Nieszczęście ta nasza druzyna ,wielkie nieszczęście:D 30 tysięcy ludzi pojechało na mecz ogladać słupek ,poprzeczke i trzy wykopy poza bramkę.\"Kończ waść,wstydu oszczędz\" W środę nastepna masakra.Buziaki na dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forevciu,alez ja się usmiałam po Twojej wiadomosci. Normalnie boli mnie to i owo.Ha,ha,ha,ha,ha.Chyba do jutra nie przestane.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spac nie moge,bo jestem wzburzona jak nasze polskie morze ... Gofra bym zjadla. Ktosiu,jade nad morze na gofry. Kto jedzie ze mną?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj zięć chce popelnic sepuku. Kibic z niego na zaboj.Musze go pilnować.Bo sobie krzywde zrobi. i osieroci mi córkę....... A córcia śpi snem sprawiedliwych bo jutro idzie do pracy na rano... Chyba jednak pójde do łóżeczka,bo Kaziczek czeka. A moze jest w depresji?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cała Polska jest wzburzona Bosanówkeczko.Ale cóż ja przyzwyczajona jestem:D tylko tych kibiców mi szkoda a najbardziej kaziczka mojego bo wygladał jakby go z krzyża zdjęli:D Kurde 40 milionów Polaków i raz na cztery lata nie moga znależć 10 słownie dziesięciu takich którzy umieja biegać,kopać i troche myśleć.A i jednego barczystego do bramki:D:D Ide spać.Do jutra.Jak przewale zdjecia do kompa to Wam pokażę jak kibicowalismy dzisiaj szkoda ,że nieskutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie a miało być tak pięknie,wiedziałam że przegrają . Jakie to smutne dlaczego inni potrafią, a Polacy zawsze tak słabo. Szkoda gadać:( Ale myślę że weekendu Wam to całkiem nie zepsuje. Miłego więc życzę i pogoda myślę będzie już piękna. Dziękuję za życzenia w imieniu męża.😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups... poprzegapialam wczoraj .... Wszystkiego najlepszego wszystkim tym ktorym sie nalezy:D:):). Zdrowia🌻, zdrowia🌻, zdrowia🌻, szczescia🌻 i pieniedzy🌻 ... reszta sie pouklada. Jak to za kogo trzymam?!tylko za Polskie!!! Choc ze swiadomoscia, ze za dlugo to kibicowac nie bedziemy. Chyba dlugo nie bedzie powtorki sukcesu \"orlow sp.Gorskiego\" . No i niestety juz pierwsze rozczarowanie. Takisku - u nas ja mialam ,prawie, lzy w oczach. Tez mi ich zal. I co z tego, ze dobrze grali , jak to sie na bramki nie przelozylo. Ja jestem kibicem okazjonalnym, wlasnie duze imprezy jak MS, ale goracym i z synkiem przezywamy. Byli tez koledzy syna. Wiec najpierw byly u nas \"ryki\" po bramkach gospodarzy, a potem nam pomagali w kibicowaniu, nawet sie \"przemalowali\" - twarze na bialo-czerwono.... niestety....:( Naszym drugim ulubiencem, od lat wielu, jest Brazylia. Najpieknieszy futbool swiata!!! ale tez niestety ta finezja przgrywa z brutalnoscia. Takie czasy. Jest pogoda nareszcie. Wczoraj odrobilam z mala zaleglosci. Prawiecaly dzien bylysmy na zielonej trawce. Mala szczesliwa, ja mniej, bo sloneczko mi nie sluzy. Bosa - ciesze sie, ze festyn sie udal. Tutaj rowniez tego typu festyny sa popularne. Ostatnio protestowalismy przeciwko zamknieciu szkoly i oprocz marszu dookola miasta z okrzykami \"anty\" (mlodziez sie wyzyla;)) byl \"fest\" zeby ludzi przyciagnac. Zawsze wtedy zaopatruje sie w ciasta. Mamy pieka - wiec sa swiezutkie i przepyszne oraz w duuuzym wyborze, nie wspominajac o tym, ze i cena za te dobroci nie jest wygorowana. MIlego dnia kobietki... mysle, ze my i dzis pojdziemy na zielona trawke:D wszak nie wiadomo jakie to lato bedzie i trzeba wykorzystac kazdy dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosa - wysylam i wysylam... teraz juz Cie pewnie zasypalo moimi zdjeciami:D jak w koncu dotra - daj znak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Oglądałam tę nieszczęsną porażkę,aż mnie złość brała jak na to patrzyłam.Moja najstarsza wszystkie paznokcie obgryzła i pod koniec meczu już nie miała co gryzć..Wstyd mi za naszych........ Dawałam im co najwyżej dwa występy i się chyba nie pomyliłam....... Córcia moja tylko mocno przeziębiona-antybiotyk i kilka dni w domu. Najgorzej ,że już do kompa się nie dostanę, bo będzie okupować....... Słonecznej pogody i spokojnych dni wolnych.....buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewien dżentelmen odwiedził seksuologa i prosi go o radę w następującej sprawie: - Od 7 miesięcy moja małżonka straciła zupełnie zainteresowanie do seksu ze mną... co mam robić? - Drogi panie, najlepszym rozwiązaniem będzie, gdy pańska małżonka mnie odwiedzi, proszę ją skłonić do wizyty u mnie . Po kilku dniach małżonka przychodzi do seksuologa i po kilku chwilach wyznaje prawdę: - Panie doktorze, od 7 miesięcy mam świetnie płatną pracę i aby się nie spóźnić, muszę się codziennie w ostatniej chwili decydować na taksówkę. Gdy dojeżdżam do celu, stwierdzam, że nie mam pieniędzy i wtedy taksówkarz mówi: Droga Pani albo zaraz dzwonię po policję albo... no wie Pani...., No i muszę z nim na szybko zrobić numerek a to z kolei powoduje, że się spóźniam do pracy a wtedy mój szef mówi: Droga Pani albo wpiszę Pani zaraz naganę za to ciągłe spóźnianie albo... no wie pani...., No i z nim też numerek, czasem dwa. To powoduje, że wychodzę późno do domu i aby zdążyć mojemu mężowi przygotować na czas obiad muszę wziąć taxi i historia się znowu powtarza... Tak więc sam pan rozumie, że nie mam już ochoty na seks z mężem prawda?? - Oczywiście proszę Pani- potwierdza doktor - i moja rada jest taka: ALBO OPOWIEM TO WSZYSTKO PANI MĘŻOWI ALBO.... NO WIE PANI..... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajen supeeer! A ja korzystając z okazji pięknej pogody myję okna.Czego Wam nie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sedrecznie, choć nastrój skichany przez wczorajszy meczyk........BUuuuuuuuuu...:(:(:( Makabra, masakra, ogromna porażka........ NIe jestem zagożałym kibicem, ale take wydarzenie jak MS to chętnie obejżę, tym barzdziej tam \"nasi biało-czerwoni\" . Ależ było wielkie rozczarowanie.......ależ ono było wielkie....... Moi chłopcy też mieli dosyć, zdegustowani na maxa......:( Powiem wam, że strach oglądać następne mecze, mówię serio......strach , że zobaczymy totalne dno......wstyd.......:( Tyle o MS..... Forever stój na straży telewizora, szkoda żeby miał przypłacić za nieprofesjonalność \"naszych\"..... Bosa, wiedziałam, że odniesiesz suces.....👄 GRATULACJE..... Boja - rodzina męża mieszka na Blumenhalstr (nie wiem czy dobrze to piszę), pozostali w dzielnicy Spandau, reszta nie pamiętam, musiałabym sprawdzić......... Życzę wszystkim milutkiej soboty........{kwiat]🌻🌻 Do później, mam nadzieję.....{czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja rodzinka juz po obiedzie.Zrobilam pierozki,bo ,mnie prosili. A ja robie bardzo rzadko.Ze względu na brak czasu.Pyszne byly.:):):) Riina zdjęcia doszly.Super z Was rodzinka. A malutką tylko schrupać. Zaraz jedziemy na wioseczke. Dalej ogrod robic.Czyli rozsypywać ziemię.To na razie.Pa. Dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie gdzie zaraz idę??Ratowac swój rodzimy klub od porazki tzn.kibicowac głosno aby po raz drugi uchronic Radomiaka przed spadkiem do 3 ligi. Ostatni mecz- kobiety wchodza za friko:W zeszłym roku zremisowali jak byłam dzis mam nadzieję ,że wygrają.Chociaz graja normalnie jota w jote jak nasza reprezentacja:D Trzymajcie kciuki.Miłego weekendu. Heej RKS do boju Radomiak Radom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam że MŚ to straszna rzecz , dzisiaj wysłuchałam całego wykładu nt wczorajszego meczu ,na nieśmiałą sugestię że może by jednak spróbował zagraćjak tak dobrze się zna wk.......ł się i obraził ale na szczęscie juz mu przeszło :D:D Foreverku pilnuj TV przyda się Pogoda znów wredna Ewa nie szkoda słonka na okna? wyluzuj pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×