Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Czy RKS Radomiak Radom uratowany?????:):):) Forevciu szybko napisz,bo jutro jak wiem,pracujesz...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co dziewczyny robicie w tak piekna sobote wieczorem??? Zapraszam Was jeszcze dziś, na truskawki ze śmietanka i cukrem. Trochę kalorii wiecej. Ale to nieszkodzi. Sezon truskawkowy trwa tak krótko.Więc nie zalujmy sobie. Dużo zerwalismy w ogrodzie.Pełne 2 koszyki. I czereśni bylo trochę. Mówie Wam bardzo zdrowe. Oczyszczaja organizm z wszelkich zlogów. Częstujcie sie. SMACZNEGO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39forever - to sie nazywa prawdziwy kibic:D. Jak maz - przeszla depresja pomeczowa;) Dajen - kawaly:D skad je bierzesz? Dzien piekny - zaliczylismy smacznego i sympatycznego grila, a mala kapiel w baseniku. I oby reszta lata byla taka... choc wszyscy zapowiadaja raczej kiepska pogode...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ,jak się ciesze .Co tam SZCZAKOWIANKA???? Wazny RADOMIAK. Cieszysz się bardzo????:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosa.....truskawki i czersnie....pycha.... juz nawet smietany nie musi do nich byc:) tylko, zebys nie zalowala - jak znikna w oka mngnieniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz jestem nimi tak objedzona,ze nie mogę na razie patrzec. Ale do jutra mi przejdzie.......Wiecej dla Was zostanie........ Bierzcie i jedzcie. :D:D:D:D:D Ja tez bez śmietanki,prosto z krzaczka ,a czereśnie prosto z drzewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ,ze sie ciesze zawsze to mocna rekompensata za wczorajsze nieszczęscie:D:D oprócz bramek była także znakomita oprawa artystyczna z okazji 30 rocznicy \"radomskiego czerwca\" Kibole to przeciez głównie młodziez a zrobili olbrzymi napis \"Pamietamy te dni czerwcowe\",dwa robotnicze transparenty i wielką,czerwoną płachte z białym orłem.Zaśpiewali Mazurka-było bardzo patriotycznie.Dzisiaj jestem dumna ze swojego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosanowa truskawki i czeresnie z własnej działeczki zazdroszczę. U nas dopiero zaczynaja się pojawiać kwiaty na krzaczkach, a o czeresniach pomarzyc. Bardzo lubie czereśnie, bo sa słodziutkie. U nas dziś piękna sloneczna pogoda była, bo teraz ciemno. Juro ide na działeczkę do moich rodziców, bo szykuje się imprezka -imieniny mojej bratowej. A tak u nas tez są Małgosie w poczekalni, nie wiem czy Wy tez macie dziś swoje święto. Tak na wszelki wypadek, żeby nie przegapić: Życze wszystkim Małgosiom duzo radości, zdrowia i spełnienia tych marzeń, które dadzą Wam samo szczęście. Co do naszych pilkarzy może za mało zarabiają :) :) :) i nie mają motywacji do biegania, bo wczoraj to właściwie tylko stali. Ja nie jestem kibic więc tak mocno nie przezywam naszej porazki, choc troche smutno. Mam nadzieję że sie jeszcze zrehabilitują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze sobie sama w poczekalni i czekam .... i czekam ..... i nikogo nie ma Oj jak szkoda, tak by sie pogadało. sama z soba mam gadać, no cos Ty Ktoska sama ze soba to nie musisz gadać po nocy, może w dzien. jak nie chcesz gadać Ktoska to idź spać, albo oglądać mecz. No dobra ide spac. DOBRANOC wszystkim, którzy zajrza tu jeszcze dziś i DOBREGO DNIA tym , którzy zajrzą tu dopiero jutro. 👄 milczą dusza spiewa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Witajcie🌼 Cały dzień nie miałam netu:( Dopiero teraz mogłam wejśc i troszkę poczytać..i oczywiście sie usmiałm..Forewer..ale telewizor przynajmniej do końca mistrzostw nie jest zagrozony:):):) Ciesze się że wygraliscie..i że miło spędziłaś dzień:) Bosa..truskaweczki..dzisiaj tez jadłam..sernik upiekłam \"goły\" bez owoców:)::):) Wiecie co ja dzisiaj miałam..szok normalnie!!!!!!!!!!! Wczoraj kupiła m serki Danio u nas na odiedlu..Damiankowi..poniewaz nie miałam okularów poprosiłam ekspedientkę żeby sprawdziła mi datę ważności..powiedziała że jest ok!!!Podałysmy dziecku.. i w nocy około 3 zaczął się koszmar..dziecko wymiotowało .dostał temperatury..Rano szukałysmy przyczyny dlaczego?? Może zupa..może ciastka no poprostu szukałyśmy..i dopiero wpadło nam w ręce opkowanie po serku (nie wierze w przypadki..tak miało być) a tam na wieczku data spozycia 4 czerwiec!!!!!!!!!!.Oczywiście poszłam do tego sklepu..zrobiłam awanturę..i nie uwierzycie ale tych serków ,w tej lodówce było jeszcze 4!!!!Musiała mi pokazać wszystkie..bo powiedziałam że zaraz dzwonie do sanepidu! Myślę że uratowałam jakieś inne dzieci przed zatruciem!!!!!!!!!Przynajmniej tyle..mojego się nie udało!!!!!!!!!:(:( To tyle koleżaneczki..Dobrej Nocy..buziaczki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzień zapowiada się piękny, słoneczko ładnie świeci i jest 18 st. Jestem po pysznym śniadanku - Misiek zrobił: jajeczniczka i tatarek, mniam....:) Teraz napijemy się kawki....... Forever - Radomiak górą!!!! Brawo..:D:D:D Co tam nasza reprezentacja :D:D:D Bosa może znajdzie sie jeszcze troche truskawek...mniam.....:):):) Mogę je jeść bez opamiętania, obrzydliwy łasuch ze mnie...;) Bez cukru i śmietany, takie samiutkie truskaweczki....pychota:) Zazdroszczę ci, że masz na działeczce truskawki...to wielka frajda zbierać ze swoich krzaczków takie przysmaczki....a potem się nimi delektować. Takis, to bezczelność sprzedawać przeterminowane serki....Jak czuje się Damianek.....Tak mi przykro.... Ludzie chyba nie zdają sobie sprawy ile może wyrządzić krzywdy taka nieodpowiedziałność.....Interes ponad wszystko......Beznadzieja........ Napisz czy wszystko w porządku. Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dzionka.....🖐️ ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłej niedzieli, dużo zdrówka dla Damianka, a dla Was dużo słońca i radości 👄🌼 __________@@@@_________@@@@@@@@ ________@@@@@@@______@@@@@@@@@@ _____@@@@@@@@@@___@@@@@@@ @@@ @@ ___@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@ @@ __@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@ @@ _@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@ @@ _@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@ @@ _@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@ @@ __@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@ @@ ___@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@ @@ ____@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@ @ _____@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @ @ _______@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @ @ _________@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @ ___________@@@@@@@@@@@@@@@@ @ _____________@@@@@@@@@@@@@@ @ _______________@@@@@@@@@@@@ @ _________________@@@@@@@@@@ ___________________@@@@@@@ _____ ________________@@@@@ __ _____________________@@@ ____ ____________________@@ ______ ___________________@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko dla wszystkich Małgoś, które obchodziły wczoraj imieniny wraz z najlepszymi zyczeniami. Sto lat dla Was Małgosie, dużo zdrowia, szczęśćia i wszelkiej pomyślności 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Dzień dobry🌼 Ewciu..dzięki..Damianek juz dobrze..dzisiaj juz przespał całą noc..rano zjadł mleczko..i nie zwrócił!!!!!!!! Ale co wycierpiał to Jego:(:( Cieszę się ..a jeszcze bardziej z tego że poszłam i tamte serki zlikwidowali:):) Jak macie ochotę to zapraszam na kawke i sernik popołudmiu..sernik podobno\"palce lizać\":):):):):) Całuję Wszystkie moje przyjaciółki..do później👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten piekny i sloneczny dzien,wlasnie wrocilam z dzialki i nawet troche mnie sloneczko zlapalo :D Takisku - to ja juz jestem i czestuje sie kawka i sernikiem, naprawde dobry polecam :D:D:D U nas w domu zaklady wczoraj przegralam 1€ bo zle zatypowalam, a dzisiaj chyba nastepne bo dalam 2:1 na holendrow ale co tam wszystko w rodzinie zostanie:Dnajwazniejsze ze dobra zabawa jest Milego popoludnia i wieczoru dla was zycze pa,pa👄🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty Żagiel
Dziekuje Wam Drogie panie po 40-stce:Dpozdrawiam Takisku,szkoda dziecka ,przez te babsko wstretne,a ten sanepid to była dobra mysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serniczek palce lizać? Hmmmm.....jestem gotowa na serniczek :):):) Za kawusię dzięki wielkie, bo troszkę późno.......ale skuszę się na ciasteczko...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spędziłam fajny dzień.:) Byliśmy z Miśkiem na spacerku w parku....zjadłam lody truskawkowe, które najbardziej lubię :) Po obiedzie zabrałam się do szydełkowania.......mój obrusik przybiera coraz większe rozmiary......ale mimo to mam jeszcze dużo do zrobienia....:):):) W środę po pracy chcemy jechać na wieś.....bo dawno tam nie byliśmy. Ciekawa jestem jak tam moje kwiatki i niedawno założony skalniaczek....Pogoda taka ładna a my zostaliśmy w domu....Do środy już niedługo...:D:D:D Oby tylko pogoda dopisała..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i minął nam weekend. U mnie pierwszy ciepły, słoneczny weekend tej wiosny. A jutro do pracki, ale juz za pięć dni znów weekend. O nie juz za 3 dni wolny dzień, bo przecież \"Boże Ciało\" a potem jeden dzien do pracy i znów dwa dni wolne (dla niektórych). Życze spokojnego tygodnia pracy. Ja niestety musze jeszcze troszke popracowac przy komuterze, bo robótka musi byc skończona na jutro rano papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Złoty Zagielku ..dziękuję za troskę..już jest dobrze:) Serniczek juz od dawna przygotowany..kawka też była..ale mnie nie było..bo jak zwykle w wekend mój Kaziczek opanował komputer:):):)Teraz też juz musze iśc..ale napewno przyjdę wieczorkiem..narazie dziewczynki..do później..całuski👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 No nie mogę w to uwierzyć..nikogo nie ma...i nie było..a gdzie wy jesteście?? A ja jestem taka ciekawa jak minęła Wam niedziela!! Mnie nawet dość fajnie.mało pracowałam..za to poleniuchowałam sobie..obejrzałam sobie ulubione seriale..Rodzina zastępcza.i Pensjonat pod różą..Nie byłam nigdzie..mielismy iść na spacer z Kaziczkiem..ale jednak stwierdził że ma za dużo pracy:(:(:( Ale i tak było fajnie..posiedzilismy sobie razem..wypilismy kawę..po lampce winka..no i serniczek obowiązkowo:):):):):) No cóż jak Was nie ma ..to ja też idę..napisze tylko że Damianek już całkiem dobrze..tylko nie chce jeść:( i nie wiem dlaczego!!!!! Zobaczymy jutro..a teraz całuję Was bardzo mocno..i do jutra..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane!!! Niedawno wrocilismy z podróży. Zabralismy tesciowa do dalszej rodzinki,ktora mieszka w woj.wielkopolskim. Co prawda tylko 100 km. w jedna strone,,,,,,,,,,,,,,,,ale caly dzien przelecial. Jestem przemeczona upalem. Grzalo mocno.Teraz temp. za oknem 21 stopni. Ale wole już to niz deszcze i chlody.:):):) Takisku,ja to mam juz we krwi,zawsze sprawdzam date waznosci osobiscie.Wiec Ty na przyszlosć nie dowierzaj sprzedawcy co mowi.Kłamia jak z nut,zeby sprzedać towar. Otrułabys dziecko. A do Sanepidu i tak powinnas.Bo jak zaplaci kare,to wiecej trefnego towaru nie wystawi.Żal mi Danonka.Dla niego👄 U mnie tez serniczek byl na zimno. Z owockami i galaretką.Śladu nie zostalo. A dziś przed poludniem zrobilam na szybko biszkopta z truskaweczkami. Zabralam do rodzinki.Palce lizać. Zrobie w środe , to Was zaprosze. Na kawusie i ciasteczko. Ktosienko,dobrze,ze weekend za 3 dzionki.Prawda???Pozdrawiam .Ale piekna ciepla noc.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boju,ja tez lubie sie zakladac o wyniki meczów. My sie w domu zakladamy o 10 zl.Jak narazie przegralam 30,-zl. Jeśli nikt nie trfi wyniku,to pieniażki wkladamy do skarbonki.Wypijemy wspóolnie piwo.(_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu,a kogo macie na wsi,ze masz posiane kwiatuszki??? I tak czesto wyjeżdzacie???👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie na progu nowego tygodnia 🖐️ Pogoda zapowiada się super...:):):) Widzę, że piłka nożna nie jest obojętna żadnej rodzince....:) z większym albo mniejszym zaangażowniem oglądamy poczynania sportowców...:):):) Bosa - w zeszłym roku kupilismy z mężem działeczkę i teraz każdy wolny czas staramy się tam spędzać. Mamy tam dobrych sąsiadów, którzy doglądają nam wszystkiego, dlatego mogę sobie pozwolić na kwiatuszki...:):):) W pobliskim miasteczku mieszka moja rodzina, więc nie jesteśmy tam bardzo osamotnieni.....Chociaż jak wiadomo do pracy jesteśmy sami z Miśkiem a o grila pytają wszyscy, ot, proza życia....:):):). Musze ci powiedzieć, że zasiałam słoneczniki ozdobne, wysokie 2 m. i ostatnio widziałam, że wyrastają...:) chciałabym zobaczyć jakie są teraz. Pozatym mam malwy, które są piękne i dają taki wiejski klimat.....ale sie rozpisałam.....:):):) Pozdrawiam wszyskie panie gorąco 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ja też zasiałam słoneczniki i mają już z 80 cm. natomiast malwy wykiełkowały bardzo ładnie a potem przez pomyłkę opryskałyśmy je jakimś środkiem na chwasty, a reszta ta co była nie opryskana została przygnieciona przez inne kwiaty. Ale to nic w przyszłym roku zasieję znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×