Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość trzy kreseczki

brzuch po ciąży

Polecane posty

Gość trzy kreseczki

Mam pytanie, jestem już 10 miesięcy po porodzie a mój brzuch jest nadal duży, w sumie to wróciłam do swojej wagi ale ten brzuch to tragedia. Obwód pasa znacznie się zwiększył, Czy mam jeszcze szansę na płaski brzuszek, proszę o poradę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saffi
pewnie że tak!!! nie martw się , zacznij trochę ćwiczyć ... ja co prawda jestem prawie 7 lat po porodzie i już dawno nie mam brzuszka - jest płaski i twardy nie widać żebym kiedykolwiek była w ciąży { a przytyłam wtedy 30 kilo} pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczka czaki
Masz , ale samo raczej nie spadnie , trzeba by trochę poćwiczyć brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy kreseczki
ja trochę ćwiczę, ale nie widzę rezultatów. Mam jednak pytanie, czy u kobiet z reguły brzuch wraca do normy w krótkim czasie, czy tak jak u mnie ...10 miesięcy to trochę chyba za długo i należę do wyjątków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postaraj sie chodzic na wdechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati04
Cześć.Piszecie że trzeba czasu aby zgubić brzuch,tylko ile tego czasu?Ja jestem 4 i pół miesiąca po porodzie i jestem załamana.Zawsze miałam tendencje do tycia ale to co jest teraz to jest tragedia.W ciaży przytyłam ponad 30 kg.do teraz zgubiłam 20 kg.ale ile jeszcze zostało?!Po całym dniu spędzonym z moim kochanym synkiem nie mam energii ani siły żeby ćwiczyć,choć wiem że to napewno by pomogło.Nie mam wiary,że zgubię te zbędne kilogramy.Mam pytanie,czy któraś z Was brała po porodzie zastrzyki antykoncepcyjne.Bo słyszałam,że po tym bardzo się tyje albo spadek wagi ustaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyślmy logicznie
Od 14 miesięcy ćwiczę (nie tlko brzuszki), jem racjonalnie, a brzucha zgubić nie mogę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze to jest sprawa bardzo indywidualna kiedy kobieta po porodzie zgubi brzuch. Zalezne jest to na pewno od tego ile w ciay przytyla i od tendencji do odkladania sie tluszczu na okreslonych partiach ciala. Ja przytylam w ciazy 25 kg 2 miesiace po porodzie zostalo mi 7,5 a teraz rowne 8 miesiecy po porodzie waze juz mniej jak przed ciaza. Sam brzuch zniknal mi bardzo szybko pozniej tylko tracilam tkanke tluszczowa tam gdzie bylo jej za duzo. Jedyne nad czym ubolewm to to ze strasznie mi piersi zmalaly mimo karmienia ponad 5 miesiecy mam duzo mniejsze jak przed ciaza jeszcze niedawno mialam w biuscie 90 teraz nawet 80 nie mam. Autorce topicu polecam duzo cwiczen i ruchu i oczywiscie zdrowe odzywianie a brzusio z pewnoscia wroci na swoje miejsce. A i jeszcze jedno wazny jest upor bo efekty nie sa widoczne od razu tylko trzeba na nie poczekac. Zycze wytrwalosci i ladnego, plaskiego brzuszka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Mati 04 Niestety po zastrzykach anty bardzo sie tyje i mysle ze to wlasnie przez to masz problem ze zrzuceniem tych zbednych kg. Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migoczaca
jestem juz dwa lata po porodzie, do swojej wagi sprzed ciazy wrocilam dopiero niedawno :-) bo przytyłam az 23kilo :-) Jak stoje to brzucha nie mam, ale jak siedze czy sie nachylam to wtedy zwisa mi flaczek, sama skora, troche mnie to krepuje, ale co zrobic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy kreseczki
no właśnie ten wystający brzuch...ja jestem nawet szczupła...ale przy tej szczupłości brzuch wystający wygląda fatalnie, zaczynam się zastanawiać czy to warstwa tłuszczyku czy nadmiernie naciągnięte mięśnie. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja mam, znowu schudlam kilogram i waze juz tak jak przed ciaza,cwicze brzuszki ale nadal mam brzchalek i skora taka rozciagnieta. No nie wiem co z tym poczac dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwicz cwicz i cwicz
to ci pomoze ! 1000 brzuszkow dziennie i po poroblemie !mnie to pomoglo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guam
To Wam pomoże i różne zabiegi ujędrniające, wyszczuplajace w gabinetach kosmetycznych na okreslone partie ciała. Dobry jest też drenaż limfatyczny i różne masaże ujędrniające i wyszczplajace! Sprawdzone Polecam! Guam jest boski!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to
jest guam? Sorry ale nie wiem.A tak wogóle to ile kosztują takie zabiegi i masaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak często
brałaś takie zabiegi ,bo to jednak trochę kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guam
Co tak tutaj nagle cicho się zrobiło... Hę...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dla mnie drogo
a jakie ćwiczenia polecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata6565
Witam Ta strona uratowala mnie od zalamania. Jestem prawie 3 miesiace po porodzie a brzuch jak byl tak jest. Juz myslalam, ze to tylko ja mam taki problem. Dzieki za pocieszenie ze wczesniej czy pozniej spadnie..... buziaki Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr.Draw
Cwiczenia duzo dadza to napewno.. jesli wystapi efekt tzw.worka (skura rozciagnieta po spadku masy lub zrzucenia tluszczu z danej parti Ciala) w tym przypadku brzuch.By pozbyc sie worka bielizna korygujaco modelujaca.. powinna pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelka
Witam serdecznie! Dziewczyny nie martwcie się brzuszkami- każda z nas jest inna ma inny organizm i prowadzi różnorodny tryb życia. Dlatego każda z nas inaczej dochodzi do formy po porodzie. Mam 23 lata, od czasów liceum (kiedy to na zabój zakochałam sie w moim obecnym mężu) regularnie dbam o swoją figure, a w tym o mój brzuszek. Nacierałam się balsamami ( nie jakimiś z górnej półki - tylko w granicach do 20 zł) w ciąży natomiast stosowałam krem Bambino dla dzieci. Ciągle jestem w ruchu i dodatkowo ćwiczę ( w domu poginam brzuszki w wolnej chwili, z reguły dopiero od 23.00 wieczorem). W ciąży aktywnie pracowałam aż do samego porodu. Obecnie jestem dwa tygodnie po porodzie i mieszcze się w większość swoich ubrań, nie mam tez rozstępów.W moim przypadku kluczem do dobrej figury okazała się wieloletnia systematyczność. Lekarz nie pozwolił mi jeszcze wrócić do dawnego trybu życa i intensywnych ćwiczeń- narazie często wychodze na spacery z dzieckiem i z uporem maniaka nacieram brzuch balsamem ujędrniającym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich .Ja jestem dopiero miesiac po ciazy i zastanawiam sie kiedy zniknie mi te brzuszysko,co prawda nidgy nie mialam problemow z nadwaga ani tez z rozstepami i wiedzialam ze cos mi tam po ciazy zostanie ale nie spodziewalam sie ze to bedzie tak strasznie wygladalo. W ciazy przytylam 18 kg a teraz miesiac po porodzie zostalo mi z tego 9kg i wiekszosc tej maszy to wlasnie brzuch,reszta to tylek i nogi. nie. Nie wspomne juz o okropnie duzej ilosci rozstepow na brzuchu,biodrach,tylku,pierciasz,nogach i za kolanami.No i jeszcze biust ktury strasznie oklapl mimo ze karmilam piersia tylko dwa tygodnie z powodu braku mleka.Fakt iz wygladam tak a nie inaczej powoduje ze codziennie placze jestem zalamana i znienawidzilam lustra.I w zwiazku z tym chce zapytac w jakim czasie co kolwiek sie zmieni i czy moge juz rozpoczac jakies cwiczenia??? Albo czy moge cos z tym zrobic?? Lub jakas recepte na lepsze samopoczucie. Prosze pomozcie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich .Ja jestem dopiero miesiac po ciazy i zastanawiam sie kiedy zniknie mi te brzuszysko,co prawda nidgy nie mialam problemow z nadwaga ani tez z rozstepami i wiedzialam ze cos mi tam po ciazy zostanie ale nie spodziewalam sie ze to bedzie tak strasznie wygladalo. W ciazy przytylam 18 kg a teraz miesiac po porodzie zostalo mi z tego 9kg i wiekszosc tej maszy to wlasnie brzuch,reszta to tylek i nogi. nie. Nie wspomne juz o okropnie duzej ilosci rozstepow na brzuchu,biodrach,tylku,pierciasz,nogach i za kolanami.No i jeszcze biust ktury strasznie oklapl mimo ze karmilam piersia tylko dwa tygodnie z powodu braku mleka.Fakt iz wygladam tak a nie inaczej powoduje ze codziennie placze jestem zalamana i znienawidzilam lustra.I w zwiazku z tym chce zapytac w jakim czasie co kolwiek sie zmieni i czy moge juz rozpoczac jakies cwiczenia??? Albo czy moge cos z tym zrobic?? Lub jakas recepte na lepsze samopoczucie. Prosze pomozcie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limksdefrfyvh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limksdefrfyvh
ja tez mam taki problem mysle ze spadnie nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje dziecko ma 3 lata
najlepszy na brzuch jest pilates!!! i zawsze będę się tego trzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkusa
Prosze niech mi ktoś pomoze! jestem szczupła osoba waze ok50kg po porodziejestem juz ponad 23 miesiace wiec juz prawie 2 lata w ciazy przytylam ok15kg ale wrociła mi dawna sylwetka po poł roku po ciazy ale jestem załamana bo brzuch mi został a nic niepomaga moj brzuch wyglada na 5lub 6miesiac ciazy az wstyt mi go pokazywac ale to nie jest tłuszcz tylko wielkie ilosci skury co mam zrobic bo juz niewiem jak pozbyc sie tej skury pomózcie czy wogule jest jakis sposób??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasankapisanka
jestem 2 miesiace po porodzie i oczywiście jak siedze to zwisa mi brzuszek-okropieństwo. ale ciesze sie ze nie jestem sama z tym problemem wiecie co????? po porodzie powinny byc obowiazkowe wizyty w tzw.grupach wsparcia,abyśmy nie trwały w błędzie i w przekonaniu ,że tylko my mamy takie problemy i ze jestesmy beznadziejne z różnych powodów bo jak zycie pokazuje inne kobiety tez maja swoje zadziory i to jest choc troche pocieszajace w tym tragiźmie dzieki za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaadi
slyszalam ze bardzo pomaga pas poporodowy cofa brzuszek wiec moze warto sprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×