Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Rose

Rozszerzone pory

Polecane posty

Gość mnie tez
i przy okazji mam tłustą cere skłonną do pzresudzen i wlasnie te cholerne rozszerzone pory!!!poradzcie jakich kosmetyków używac?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez
miało być przesuszeń:))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwasy, złuszczanie - zabiegi w gabinecie albo kremy z kwasami: Effaclar, Lysanel Active, Glyco-A, dwustopniowy peeling Anew Avonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupuoup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupuoup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co na
rozszerzone pory???????????help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erica123
moze i wyda sie to dziwne ale mnie ten problem przeszedl ( a mialam go dosc dlugo) po.... odstawieniu kremow zeli itp majacych za zadanie przeciwdzialac rozszerzonym porom matowic skore i zasstopowac ;) swiecenie sie cery... poki co odtswilam te wszystkie zele mazidla juz kilka miesiecy temu no i ... okazalo sie cera mi sie kompletnie nie przetluszcza pory zwezone a cera z mieszano tlustej zrobila sie prawie normalna:) poki co myje codziennie twarz woda przegotowana ew po tym tonik grejpfrutowy wlasnej roboty i jest ok :) poleccam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erica a co z
oczyszczaniem twarzy????woda przegotowana przeciez nie usunie sie chyba dokładnie makijazu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalaa
mozna najpierw umyc twarz mydłem, a później tonik ja tez sie chyba przerzuce na sam tonik bo te kremy juz mnie dobijaja...nic nie dziala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZytalam gdzies ze dobrze dziala przecieranie twarzy toniciem z dodatkiem octu jablkowego. Czyli troche wody, troche octu...To jest naturalny tonic na rozszerzone pory, ktory nie powoduje nasilenia trądziku jak wszystkie inne paskudstwa "anty" kupowane w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra
a co z nawilżaniem? cholera cera mi sie robi coraz gorsza a nie używam tych świństw w stylu matujący krem, tonik itd.... jest nierowna pod palcami i co annajgorsza wyczuwam ze przesuszona nie wiem czy takim samym tonikiem jej nie dobije:(((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja problem
odswiezam, bo poważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2000
ja tez juz wydalam krocie na caly ten syf a wystarczylo kopic platki owsiane zalac goracom wodom i tak co dzien po tygodniu kolezanki dopytywaly sie co za cudo tak dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie proporcje
tych platkow owsianych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_m
Mogłabys cos bliezej powiedziec o tychpłatkach? ;-) nakładasz je na twarz? jak długo trzymasz? z góry thx!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l8u8o8r8a
Mam ten sam problem :(Rozszerzine pory na czole ,nosie i policzkach-MAKABRA!!!Ale od pewnego czasu przestaałam uzywac kremów wieczorem myję twarz(aby zmyć makijaż,bo robię go codziennie)żelem przeciw wągrom Clen &Clear-dla mnie bomba ,a rano przemywam twarz tylko wodą(tak mi doradziła moja pani dermatolog).MAm twarz o niebo lepszą od poprzedniego stanu.RADA:używac jak najmniej kosmetyków,nie paskudzic sobie twarzy każdym wynalazkiem jaki pojawi się na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj po raz pierwszy uzyłam mikrodermabrazji z AA. Zastanawiam się czy faktycznie coś pomożena na pory. Poza tym używam kremu Clinique pore minimizer, szkoda tylko, że powoduje on wrażenie optyczne a nie rzeczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z tymi
płatkami, co z nimi robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez chce wiedziec
co z platkami? jakie proporcje,jak to nakładac, itd... ja pzred chwila probowałam..ale to chyba nie tak. umyłam twarz zelem do twarzy z erisa, potem płatki owsiane zalane wodą na buzie a potem krem ale malutko. efekt? mam troche suchą skóre, czuje ją...chyba cos nie tak robie z tymi płatkami....:(((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Czytałam gdzieś, że na to paskudztwo najlepsza jest maseczka z glinki..no i kwasy. Od przyszłego tygodnia zaczynam walkę:)...pozostaje mi tylko zaopatrzyć się w jakiś stabilny filtr...+ skrobia ziemniaczana jako puder:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, juz jakies 2miechy uzywam Glyco-A, czyli krem z kwasami.. i co? rzeczywiscie wygladza, ale pory pozostaja takie same:( sprobuje zabawy z platkami.. faith--> make dosyc widac na twarzy, bo pozostawia taki jakby meszek.. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda1983
Ja używam od dawna maseczki oczyszczającej znakomitej Brytyjskiej firmy LUSH Mask of magnaminty głęboko oczyszcza skórę wyciąga wydzeilające się sebum przez co pory są mniej widoczne. Całkowicie wykonana jest z naturalnych składników . wystarczy raz na kilka dni nanieść niewilką ilość na twarz rozetrzeć i poczekać 10 minut i czynią się cuda :] Produkty tej firmy nie są dostępne u nas, a zagranicą są nawet drogie, mi udało się znaleźć na allegro w dość przystępnej cenie bo taki pojemnik 315 gram wystarcza na kilkadziesiąt aplikacji na twarz. http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5193685&order=m Naprawdę polecam do wypróbowania, bo po pierwszym razie zakochacie się w tej marce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×