Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kejti_pwr

Kremy do twarzy-poradźcie!!!!!

Polecane posty

Gość garnier
w pomaranczowym sloiczku - rewelecja poczytaj tez na wizaż.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NormaLka
Nawilzajace i poltluste a jakiej marki to juz musisz sama soobie dopasowac bo roznie z tym bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonowalaska
a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam krem na dzien Oceanica AA seria wygładzajaca zmarszczki (ok.25 roku zycia), doskonale nawilza i wygladza skore. Na noc krem Sorayi Kuracja Dotleniajaca, skora po nim jest jak pupa niemowlaka, a i kremik pod oczy z tej samej serii. I co najwazniejsze nie sa drogie bo ok 15zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dax Cosmetics seria ReLipid i Farmona seria LipidSystem, Nu Skin krem silnie nawilżający Scion. Garnier Komfort, z apteki Dermedic Hydrain2, Hydraphase Riche, Thermal Fix2, Nanobase, Lipobase...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naj naj najlepszy krem
jaki mialam - a mam potwornie sucha skóre - to AA OLIGOVITAL do cery suchej. Jest po prostu cudowny, lepszy od Vichy, NIVEA, Garnier i tych wyzej-pólkowych. Mam go zawsze, a ja nie lubie trzymac sie jednego kosmetyku. Przynajmniej musi byc jako baza, z reszta experymentuje na wierzch - ostatnio z Olay (i sa fatalne te kremy dla mnie). Spróbuj bo i niedrogi jest baaardzo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenad
a jaką masz skórę? jaki problem? kremów jak to mówią, co wyboru, do koloru... :) Ja używam AVST 1 pierwszego kroku witaminowej terapii witaminowej. W składzie witamina A, C i E. Dla mnie bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arttt

W salonie SPA kiedyś dorwałam ten krem https://proaktiv.pl/s/2-27-0-KREM-Z-NANO-ZLOTEM--KWASEM-HIALURONOWYM-I-EKSTRAKTEM-Z-MANGO.html i używam od dwóch lat regularnie. Poziom rozświetlenia skóry wyjątkowy, a nie chodzę na żadne zaawansowane zabiegi medycyny estetycznej od dawna.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Valeria

Ja lubię krem Opuntica – AVA Laboratorium. Polska firma i naturalne składniki, dlatego wybrałam właśnie ten produkt. Nie żałuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ava jest fajna.

I Orientana też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOI

 Kremy nawilzajace regularnie stosować.Maseczki też.Wody dużo pić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie w zeszłym miesiącu zakupiłam krem do twarzy z Yasumi MeRose Genotyp C i mega pozytywnie mnie zaskoczył ten kosmetyk. Bardzo dobrze nawilża, odżywia, dobrze się wchłania, ślicznie pachnie, jest bardzo przyjemny i trochę rozjaśnia skórę. Nie używałam wcześniej kosmetyków z tej firmy, ale jeśli chodzi o kremy do twarzy, to na pewno będę kupowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×