Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
katarzynka_m

Internetowe zakupy?Macie zaufanie?

Polecane posty

Ja mam, wystarczy mieć zaufane sklepy czy serwisy. Niedługo startuje bardzo ciekawy projekt, mianowicie kupuje.to na facebooku. W skrócie to allegro na facebooku, jest możliwość zintegrowania konta allegro z facebookiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
Mam parę sprawdzonych sklepów internetowych do których mam zaufanie, ale zawsze dokładnie sprawdzam każdy sklep przez zrobieniem w nim zakupów. Teraz czekam na moment, kiedy zacznie działać platforma kupuje.to która będzie oparta na social selling, czyli będzie działać w całości na facebooku. Taka forma zakupów może być ciekawą alternatywą dla różnych stron aukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Codziennie inny produkt z biżuterii w sklepie "Niebieski-koralik" można znaleźć z rabatem 10%. Oprócz tego bransoletki skórkowe są w cenie 79 złotych, gdzie Pandora kosztuje 209 złotych. Biżuteria jest do składania samemu włoskiej marki Biagi. Jest zgodna z najgorętszymi trendami, dlatego jest to mój ulubiony sklep z biżuterią ,a z okazji wiosny wszystkie koraliki z kwiatkami 15% taniej. Za szklany z kwiatkami zapłaciłam tylko 58,65 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja prezenty kupuje zawsze na www.takapaka.pl . Mają duży asortyment i konkurencyjne ceny. Zawsze znajdę coś fajnego dla męża czy dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę Ci szczerze polecić sklep z gadżetami i prezentami www.2future.pl . Mają fajną wyszukiwarkę prezentów i duży wybór tak więc zawsze wybiorę coś ciekawego na prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowapolewa
Ja również korzystam z usług sklepów internetowych. Najczęściej kupuję w nich odzież sportową, ponieważ regularnie staram się uczęszczać na fitness. Ostatnio tez natrafiłam na sklep fitnesstrening.pl gdzie jest bardzo duży wybór tego rodzaju produktów. Myślę, że jeśli ktoś szuka np. butów sportowych to tam znajdzie interesujące modele i zaoszczędzi czas spędzony w kolejkach do kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca przez internet
Jeśli siedzisz w ciągu dnia długo przy komputerze i masz stały dostęp do internetu to sprawdź jak łatwo i bez wysiłku można na tym troszkę dorobić.Nie są to wielkie pieniądze, ale zawsze coś.. Zarabiasz na wyświetlających się reklamach. Wystarczy mieć włączony komputer: http://www.20dollars2surf.com/?ref=250275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca przez internet
Jeśli siedzisz w ciągu dnia długo przy komputerze i masz stały dostęp do internetu to sprawdź jak łatwo i bez wysiłku można na tym troszkę dorobić.Nie są to wielkie pieniądze, ale zawsze coś.. Zarabiasz na wyświetlających się reklamach. Wystarczy mieć włączony komputer: http://www.20dollars2surf.com/?ref=250275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastusiowypamiętnik
Ja mogę szczerze polecić sklep www.torbi.pl. Cóż lepszego można wymyślić na prezent dla kobiety niż piękna torebka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupowanie przez Internet to spora wygoda. Nie trzeba wychodzić z domu, można sobie zamówić do domu, wcześniej pooglądać na spokojnie, bez kolejek, przepychanek, dojazdu do sklepu. ja sama zamawiam przez neta głównie książki, trochę sprzetu i ubrania sportowe. Rzadko korzystam z allegro, jakoś mnie to nie kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaka1
jak kupuje to tylko w sklepach do których mam zaufanie, typu reserved, mohito , bigstar, czy od dobrych sprzedawców na allegro. www.ootd.pl - można wybrać rabat -20% w reserved i wybrać cos fajnego z nowej serii wiosennej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiliagres
Biżuteria BIAGI , tak ładna jak Pandora, a tańsza. Cała ze srebra o próbie 925. Biżuteria jest ręcznie wykonana, co dodaje jej jeszcze więcej elegancji. W święta warto zaszaleć i zafundować sobie w „Niebieskim-koraliku wielkanocne jajko, zajączka, baranka , czy inną kaczuszkę. Ja już mam i nie mogę się doczekać świąt. W sklepie jest szybka obsługa, więc na pewno zdążycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej1974
TU jest serwis, a prościej mówiąc "zbiór" porządnych, konkretnych sklepów internetowych. http://www.zakupymix.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grafky
Ja jestem stałą klientką sklepu internetowego http://www.modio.pl kupiłam tam już parę naprawdę fajnych ubrań. Dostawa bardzo szybka bo parę razy zdarzyło mi się, że kurier zapukał do moich drzwi na drugi dzień. Cały asortyment jest pomierzony więc bez obaw można wybrać rozmiar dla siebie. Dla mnie idealnie bo czasem mieszczę się w 36 a czasem muszę kupić 40 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-zakupoholiczka
w sumie nie natknęłam się na problemy z zakupami w sklepach internetowych. inna sprawa, że staram się kupować w porządnych sklepach, które budzą zaufanie i widać profesjonalne podejście (np. odpisują na maile). Ostatnio miłe zakupy w http://portfelik.pl/ - jak ktoś szuka portfela, torebki, eleganckiego prezentu to na pewno mogę polecić sprawdzenie ich oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABCbielizny.pl
Ja mam bardzo duże zaufanie do tej formy zakupów. Jeszcze nie spotkałam się z nieuczciowścią,trzeba tylko wiedzieć co i gdzie kupować. Im więcej pozytywnych komentarzy na temat danej firmy,tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio też przekonałam się do internetowych zakupów. Najczęściej zamawiam coś na Allegro. Wcześniej sprawdzam informacje o sprzedawcy i komentarze. Niedawno zaczęłam tam zamawiać także perfumy:) polecam allegrowicza perfumy-firmowe - ma zapachy w super cenie, duży wybór i gwarantuje oryginalność produktów. Sprawdziłam na sobie i jestem bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myśle że można bez problemu ufać sprzedającym na necie.. trzeba tylko sprawdzić czy jest to na prawde sklep który ma NIP i REGON i jeśli ma to nie ma problemu.. bo jak wiadomo nie po to się zakłada sklep zeby oszukiwać i wyrabiać sobie złą opinie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej1974
Otóż to. Koleżanka natalia_aa pokazała, że istnieją rzetelne i wiarygodne sklepy. Przeglądałem stronę Gadżeteo i rzeczywiście sprawia wrażenie godnej zaufania. Schludna strona z wyjątkowymi gadżetami zaskoczy zapewne niejednego internautę. Panie i Panowie! Szukajmy, odnajdujmy dobre i ciekawe sklepy online. To może w przyszłości być dla nas bardzo wygodne. Wyszukiwarki bowiem coraz częściej przypominają niestety "śmietnik", w którym czyha na nas wielu oszustów. Większość z nich niestety nigdy nie zrozumie, że przez brak rzetelności daleko nie zajdą...Możemy to zmienić! Pozdrawiam serdecznie - Andrzej. http://www.zakupymix.pl (Mała baza dobrych i sprawdzonych sklepów) andrzej@zakupymix.pl GG:28872091 P.S. Proszę pisać. Chętnie pomogę niezdecydowanym przy zakupach tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.cudowny-kuferek.pl wielu zadowolonych klientów biżuterie,decoupage,artykuły dekoracyjne i nie tylko,każdy znajdzie coś dla siebie lub na prezent tańsze i droższe,grunt,że pojedyncze sztuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghnfgnh
A slyszeliscie o aukcjach typu wymiana przedmiotu na przedmiot, anie przedmiot za kase ? Ja ostatnio natrafilem na ciekawy portal aukcyjny zobaczcie tutaj http://server.netsales.pl/z/16541/CD6816 Na poczatek dostajesz 200 punktow i wszystko jest w pelni darmowe. Napiszcie co o tym myslicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jokamar
Mam zaufanie do sklepów internetowych jak najbardziej. Sama taki prowadzę. Zapraszam do mnie. atrakcyjne ceny szybka wysyłka miła obsługa dobra jakość towaru zadowolenie z zakupu tania wysyłka - 9 zł do 10 sztuk w paczce możliwość zwrotu towaru wymiana na nasz koszt w przypadku wady towaru lub pomyłki z naszej strony http://jokamar.na.allegro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie mam zaufanie, ale ograniczone. Ostatnio kupilam rower przez allegro, ale za pobraniem. Zresztą zawsze kupuje za pobraniem, róznica 5, 10 zł nie czyni wiosny - spokój jest najważniejszy. Byc może jeśli to będzie drobniutki zakup to może zapłacę przed dostawą towaru. Jesli chodzi o zakupy usług w internecie to najczęsciej korzystam z serwisów zakupów grupowych, a wsrod nich w szczegolności fastdeal.pl - nie ma progów ilościowych, oferty tez nizle. Warto korzystać także z wyszukiwarek ofert:) - aby mieć przegląd "pola"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×