Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawe i modne imiona

Jakie imiona są teraz modne ?

Polecane posty

Gość annpa
Ja już wybrałam dla chłopca Wiktor ( byłam przekonana że to chłopak) a tu lekarz mówi że będzie dziewczynka i problem z imieniem! Mąż wymyśla: Ola, Kalina, Jagoda, Ilona Teściowa: Luiza, Hania, Tamara i inne tego typu ruskie I trudny wybór, albo "za popularne" albo "za wymyślne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek....................
maciek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gosc ale wiktoria i martyna
teraz tez b czeste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KinguśśśśDD
Ja osobiście mam na imię Kinga. W dzieciństwie bardzo nie lubiłam swojego imienia ze względu na to, że jest dość rzadkie. Dziś mam 16 lat i uważam, że moje imie jest najpiękniejsze na świecie:). Swoim dzieciom w przyszłości chciałabym dać imiona Miłosz, Franciszek, Aniela albo Antonina. Bardzo ładne polskie imiona:D pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladne imie
dla dziewczynki vanesska a dla chlopca maciej albo ksawier podobaja mi sie te imiona i tak moje dzieci beada maily na imie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladne imie
nie dawajcie na imie dziewczynce oliwia bo jak pójdzie do pszedszkola beda tam same oliwie oklepane imie jest pełno dziewczynek o takim imieniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mori....
dla dziewczynki emilia zdrobniale emilka a dla chlopca adrian zdrobniale adrianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gd bgn
Dla dziewczyn:Pamela,Nela,Nadia,Jagoda,Tosia,Tatiana,Dajana. Dla chłopców:Jeremiasz,Serafin,Oliwier,Olaf,Cyprian. Najbardziej mi sie podoba :Tatiana i Serafin ;D :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MUIA
Kornelia Oliwka Amelka Klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ostatnio podobają się imiona, które w dzieciństwie ładnie brzmią, a w przyszłości nie będą zbyt miękkie. Między innymi; Antonina (Antosia, Tosia) Jan (Jaś, Janek) Co myślicie też o Amelce czy Blance.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jANIK....
witam według mnie imię to ważna sprawa,więc kochane mamusie wybierajcie z głową moja znajoma dała swojej córci na imię uwaga GAJANA jak to usłyszałam to mało nie padłam z wrażenia co to w ogóle za imię:(:(:( ciekawe jak zdrobią to imię \\\"gajka\\\" \\\"gejka\\\" co o tym myslicie a dla chłopaca to strasznie mnie drażni imię KUBA ,wg mnie tylko dla pieska takie imię a mi sie osobiście podoba KARINA I KRYSTIAN :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...SK...
Jeśli dziewczynka to NELA Jeśli chłopiec to NIKODEM Co sądzicie?:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas34
A ja swojej córce dam na imię Gaja, a syna chętnie nazwałabym Grzegorz, ale mąż się sprzeciwia (tak ma na imię moja pierwsza -licealna - miłość :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonik28
wiktoria to najsliczniejsze imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonik28
Wiktoria to najsliczniejsze imię dla dziewczyni...Tak ma na imię moja córunia...Ładne imiona to jeszcze Nadia Julia I Martynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonik28
Wiktoria to najsliczniejsze imię dla dziewczyni...Tak ma na imię moja córunia...Ładne imiona to jeszcze Nadia Julia Martynka i Oliwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia28
Wiktoria to najsliczniejsze imię dla dziewczyni...Tak ma na imię moja córunia...Ładne imiona to jeszcze Nadia Julia Martynka i Oliwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinka_33
Do; Straszny_Kocur Z całym szacunkiem, ale jak myślisz jak twoje dziecko czuło by się z tym imieniem? Rozumiem, że ludzie mają różne gusty ale nie wyobrażam sobie, że kobieta woła na bawiące się w piaskownicy dziecko ; Tymon.! Jak w ogóle to się zdrabnia? Tymonek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzia.
Zgadzam się z Malwinka_33. Ja mam trojaczki; Kacperka, Amelkę i Filipka. Uważam, że to piękne imiona. A wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -------
FilipI Amelia bleeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulek195
Moja siostra jest w ciąży....niedługo będzie rodziła...przez połowe ciąży lekarze mówli że to chłopiec i miał być Norbert Lub Huber....Ale jak ostatnio była na badaniach wyszło że to na 100%dziewczynka...i miała byc Zosia po babci ale będzie Zuzia....wiele imion jest modych..ja np:dała bym mojej córeczce na imie Oliwa a chłopcowi Norbercik....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie mama
Moje typy: -Ula (po Urszulce Kochanowskiej)-ładne, dość rzadkie, ale nie wymyślne imię, -Lena- spokojne, każda Lena kojarzy mi się z oazą spokoju, - Gaja- bo Gaja Ziemia i uważam to imie za oryginalne, ale nie banalne ani oklepane. A dla chłopców: -Błażej- nie wiem dlaczego, ale strasznie mi się podoba, - Wojtek- bo jako brat Błażeja ładnie by pasował. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość its y obsession
oczywiście Ewelina, Rita, Jacek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaammuussiiaa
a ja swoje dziecko nazwę Kamil lub Lenka :) a rodzę za tydz tylko nie wiem kto tam siedzi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się podoba: dziewczynka - Julia, Zosia, Liliana, Oliwia chłopiec - Fabian, Kordian, Olivier, Marcel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka z malinami
A mnie się podobają takie imiona: dla dziewczynki- Sara, Aleksandra (Ola), Oliwia, Lena, Lilianna (Lila) i Estera dla chłopca- Szymon, Hubert, Kacper, Michał, Mateusz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jonasz i Konstancja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzia.123
Mi podoba się Julian. Imię orginalne, nie oklepane i bardzo sympatyczne - Julek, Julcio, Juluś. A dla dziwewczynki to Izabela lub Lidia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×