Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lollllloka

przekłucie uszu

Polecane posty

Gość mikkkka
mi to tez nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIA
No cóż.Jeśli chodzi o ten temat t trochę się wstydzę, ale powiem bo mam taką potrzebę!! Bardzo chciałam mieć przebite uszy!Moja mama nie zgadzała się na to mimo próśb.Więc postanowiłam zebrac kasę i iść z koleżanką do kosmatyczki i przebić.Zrobiłam to.Gdy przyszłam do domu chyba możecie się domyślic co było(moi rodzice mnie bardzo "kochają")! Tata powiedział, że koniec z nami!!!!?????A mama mówiła, że jestem zakłamaną żmiją i że ich oszukałam.No świetnie ale tylko, że już prawie wszystkie dziewczyny mają przebite, a ja nieeeee!!!!! Teraz już sprawa ucichła a ja wtedy ze złości wyjęłam je i wyżuciłam przez okno:P:P:P:P:P:):):):) Teraz to żałuję, bo bym miała.Teraz dziurki zarosły i nie weim jak przekonać mamę i tatę o tym ,że to nic złego, a ja tego pragnę i zabiła bym się dla kolczyków. Widzę, że czesto pytacie się xzy to bolesne. Nie wg. mnie to można to porównać do ugruźienia osy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicya_13
Ja dzisiaj miałam przekłutą jedną dziurką chwilę pobolało i przestało jak masz swój kolczyk to zapłacisz mniej. Ja płaciłam 28 zł ale 26 zloty kolczyki bo drugi dostajesz. Tylko pamiętaj jeśli wybierzesz ,,lepsze" ucho to mniej będzie bolało i lepiej się będzie goić. Pozdrawiam Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Dark
Ja posiadam 10 dziurek ale kolczyki powoli zaczynają mnie denerwować więc pozwolę im zarosnąć. Mówię wam najlepiej jest przebić samemu igłą lub zaostrzonym kolczykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juga
Ile mniejwiecej kosztuje przekłucie uszu? Mam juz przekłute uszy ale chciałabym jeszcze dodatkowo na jednym uchu zrobic jeszcze trzy.mam 15 lat moze sa jakies znizki czy cos?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostuada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostuada.
tzn. pamiętam jak sama mówiłam, że w życiu nie przebiję sobie sama ucha. A tu proszę, poddałam się chwili wzięłam naostrzonego kolczyka, zamroziłam ucha i bach, przeszło bez problemu. Mam już dwa kolczyki własnej roboty, chce mieć jeszcze dwa ;D koleżanki też nie narzekają, robiłam już im masę kolczyków i żadną to nie bolało. Tylko trzeba przemyć spirytusem koneicznie, żeby nie krwawiło i nie ropiało. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julaaaaa2
moim zdaniem przekłucie uszu to zajebista sprawa!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia__misio
ja robilam sobie u kosmetyczki popwiec ci lollluu ile to kosztuje 18 zl jak dla m,nie to drogo a powinnno przynajmniej z 14 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia__misio
moja sąsiadka przedbijała mi na zywca i nic ie bolałoa w pępku tez mi zreobila do pępka dosyc gruba igła no ja mam 14 latek dopiero a mama juz wie smiala sie pozatym mnie nie bolalo bo ja jestem"bezbolesna"buhaha ja od szustej klasy sobie przebijalam jestm w drugiej dlatego bulu sie nie czuje jesli sie przebija kilka ładnych razy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko
ja przekułam se dzis ucho igla nic nie bolalo podwrunkiem ze byl lod trwalo to 30min bylo superrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myheartcore
"..." nie wyobrażam sobie nawet jak można przekłuć sobie ucho paznokciem (tu odnoszę się do "Mdzi", no i pozdrawiam) ;) Dodam że lepiej jest samemu robić dziurki (tak jak to już opisało tu kilka koleżanek ;P), no ale jeśli chcecie czegoś więcej (np.tunele, kolczyki w języku, trojany, kolczyki w wargach czy w miejscach intymnych), lepiej zgłosić się do kosmetyczki :) Ja osobiście mam 2 tunele po 2cm...zrobienie ich zajeło mi ok.3 miesięcy... Mam również kolczyk w języku i w łuku brwiowym ,które robiłam w studio piercingu... W najblizszym czasie chciałabym zrobić jeszcze jednego kolczyka w górnej wardze (strasznie mi sie to podoba)... podrawiam wszystkich ze sporą ilością kolczyków xD drops:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka-*
BOLI?? Mama zamiar zrobić sobie kolczyk w chrząstce ucha i na języku(oczywiście u kosmetyczki). Powiedzcie czy to bardzo boli?? Nie ukrywam troszkę się boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myheartcore omg, do kosmetyczki? To ja już bym wolała sama przebić sobie język niż iść do kosmetyczki o.O Anka-* Przekłucie chrząstki ucha boli niewiele bardziej niż przekłucie płatka, może się trochę babrać, ropieć itp., a przy przekłuciu jest takie fajne chrupnięcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, ze trafilam na ten topik :) jutro jestem umowiiona na przeklucie uszu u kosmetyczki. Mam pytanie do doswiadczonych kolezanek. Kilkanascie lat temu przestalam nosic kolczyki i dziurki mi zarosly. Czy teraz warto probowac wstrzelic sie w te stare dziurki czy lepiej celowac obok? Doradzcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareszcie chlopak P
a ja se jutro zrobie .... co myslice o chlopakach z kolczykiem?? i czy mozna kupic kolczyk taki jak sie wstrzeliwuje u kosmetyczki?? mozna przebic zwykla igla??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura xD
rewelacja. Robią obok. ja tak miałam z jednym uchem, kosmetyczka coś marudziła że nie można w tym samym miejscu i zrobiła mi 1mm obok. nareszcie chlopak P Strasznie podoba mi sie u chłopaków kolczyk w brwi.. mmm wariuje xD I teraz moja kolej xD mam zamiar isc do kosmetyczki i zrobić sobie dwie dziurki obok siebie w płatku. Zrobi mi to za jednym razem czy będą jakieś problemy. A co do przekłucia domowego, to kompletnie nie mam zaufania do tego rodzaju przedsięwzięć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dark___
łącznie mam kolczyków 6 - tylko w uszach i dziś zabieram się do kolejnego ;) troche kisiel w majtach jest :/ bądź co bądź to w końcu to me ciałko a czucie mam więc wiem,że chwile będzie bolało hehe ale przeżyłam 6 przeżyje i kolejne :D nie żebym sie dziurawiła bo mi to przyjemnośc sprawia, przyjemnie to mi będzie jak już wszystko się pikniuśko zagoi a satysfakcja jaka będzie mmmmm :) ogólnie rzecz biorąc baaaaaaardzo mnie się podobią takie rzeczątka, ale tylko w uszkach- na inne aż taka odważna nie jestem :) więc lecę się dziurawic pozdrówka :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi.23
Jak bardzo boli przekluwanie uszu? do czego można to porównac? a co z ropieniem i krwawieniem? A co z higiena i tym przekrecaniem kolczyka w uszach? i jeszcze jego dlugo trzeba trzymac w uszach te pierwsze kolczyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paosiak
kurdę . ja chcę kolczyka w wardze. sama nie przebiję, bo jest to zbyt unerwione miejsce, więc postanowiłam zaszaleć z uchem. wieczorem wzięłam pinezkę. xd odkaziłam spirytusem i wbiłam, ale nie przeszło. zakręciło mi się w głowie i poszłam spać z przebitym do połowy uchem xd. ale rano wzięłam się w garśc i dokończyłam sprawdę. troszkę bolało, ale już przeszło (po 3 dniach) ;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k4sik
ludzie... czy troche nie przesadzacie...? tribiotic na ucho?^^ mam 9dziurek które sama robiłam(w tym 1 w chrząstce), nie zamrażałam, nic nie odkarzałam, żadną igłą chirurgiczną tylko najzwyklejszą groszówką albo agrafką i żyję^ Wczoraj jednak próbowałam przebić groszówką pępek, powiem jedno, do TEGO jest potrzebna igła z apteki^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstrzelono mi na szczescie idealnie w stare dziurki :) juz dawno sie zagoily uszy i nosze kolczyki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norcy
Ja miałam przebite uszy w wieku 2 lat teraz mam 13 i w poniedzalek ide sobie zrobic kolejne dwie dziurki do prawego ucha....wszystkim polecam przeklucie bo kolczyki to suuupr sprawa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuszka_elo
ja przekłuwałam uszy 3 razy i za każdym razem mi zarastały :( potem zdecydowałam się że sama przebije uszka i jedno poszło gładko, ale drugie... ehh za nic nie chciało sie przebić! wkurzyłam się i poszłam do kosmetyczki i w końcu mi się ładnie zagoiły bez problemu :jupi: już niedługo minie miesiąc odkąd je mam i wkońcu zmienię na inne :) choć te nie są złe ;pp jak myślicie czy moje uszy przyjmą kolejne kolczyki, i czy epiej jest robic samej czy do kosmetyczki poginać? ;dd i co myślicie o kolczykach w chrząstce? (akurat uszy mam wrażliwe na ból ;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizja
uwiescie mnie to nic nie boli ja mam przebite ucho i nie u kosmetyczki tylko muj kumpel mi przebijal igla do szczykawki i nie bolalo tylko troche poszczypalo jezyk tesz mam przebity i bez pomocy kosmetyczki tylko za pomoca moich rak pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amputeeanuszka_elo anuszka_e
anuszka_elo "ja przekłuwałam uszy 3 razy i za każdym razem mi zarastały" hehe a nie pomyślałaś, żeby po przekłuciu uszu włożyć kolczyki? ;P ostatnio bardzo chciałabym sobie zrobić kolczyk w chrząstce. "zwykłe" dziurki robiła mi mama home-made sposobem na igłę ;D 2. dziurkę w jednym uchu robiła kosmetyczka pistoletem, a 3. dziurkę w tym samym uchu - koleżanka znowu igiełką ;D i jakoś nie miałam problemów większych z gojeniem. z tym, że właśnie to wszystko było w płatku i trochę boję się tej chrząstki... i chciałam iść do kosmetyczki. czy to prawda, że w chrząstce najlepiej jest robić igłą (u kosmetyczki) niż pistoletem? ktoś z was miał robioną chrząstkę ;) pistoletem??? pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amputee
hehe cuda niewidy mi się porobiły z tamtym postem :P sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1939
ja bym poszla do kosmetyczki dwa razy. u mnie za przekucie 1 ucha płacę 10 zł. a za 2 45. a więc zapłaciła bym 20 zl zamiast 45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×