Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lollllloka

przekłucie uszu

Polecane posty

Gość asica9991
hej:) przed chwila przekułam sobie uszko :P zrobiłam dwie dziurki ;p i tak teraz myślę... mam nim poruszać co jakiś czas żeby nie przyrósł? albo coś takiego? bo jak je wsadziłam to siedzą tak sztywno i sie kręcić nie chcą... i nie wiem czy kręcić nimi na chama czy później same jakoś poluzują się?? proszę o szybka odpowiedz bo nie chce stracić uchaaa :P :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje się.
mam 15 lat a do tej pory nie mam dziurek w uszach. Powiedzcie mi, czy przebicie u kosmetyczki( pistoletem) boli? I czy od razu ona wbija kolczyk, czy dopiero pozniej go wkłada? Moim marzeniem jest miec przekłute uszy, ale jednak cos mnie powstrzymuje. Ile ten ból będzie się utrzymywał? (dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idę dzisiaj przekłuć uszy
chyba zdecyduję się na kosmetyczkę. Koszt w Warszawie to 39-60zł wraz z kolczykami. Mam nadzieję, że będą dobrej jakości... Chociaż tytanowych się nie spodziewam:O Pewnie jakieś ze stali chirurgicznej. Na szczęście nie jestem raczej na nic uczulona, całe życie noszę biżuterię- kiedyś srebrną, teraz z białego złota, zegarki, kamienie, metale i nic mi nie dolega. Mam nadzieję, że będzie ok i szybko będę mogła kupić sobie upatrzone kolczyki i je nosić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma się czego bać
dziewczyny nie panikujcie,bo przekłuwanie ucha pistoletem nic nie boli. sama się na początku balam,ale kiedy już bylo po wszystkim śmialam się z siebie,gdyz to bylo bezbolesne. naprawdę nie ma co gadac głupot tylko swobodnie biec na zabieg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miliii
Błagam pomóżcie!! 2 m-ce temu zrobiłam sobie w prawym uchu 2 dziurkę. Ja ogólnie jestem uczulona na metale więc po tygodniu zmieniłam kolczyk na złoty. Nic mi nie było mnie bolało mnie a gdy po miesiącu od przebicia zdjęłam ten kolczyk poleciała mi ropa z krwią. Mama ostrzegała mnie że będę miała problemy z tym uchem bo jak przebijała mi uszy w wieku 2 lat to też uszy mi ropiały i dopiero po 3 m-cach mi wyzdrowiały. Jakieś kilka dni temu mama posmarowała mi to ucho jakąś maścią i jeszcze czymś, wycisnęła mi trochę ropy z niego i myślałam że wszystko będzie ok ale po 2 dniach to ucho zaczęło mnie piekielnie swędzieć i spuchło. Jak się pozbyć tej opuchlizny?? Błagam pomóżcie mi nie mam zamiaru chodzić do szkoły z takim wielkim spuchniętym uchem.... Jak z własnego doświadczenia pozbywaliście się opuchlizny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żąbcia
Strasznie chce sobie przekłuć uszy. Ale jestem strasznie wrażliwa na ból !!!!!!!!!!!!!!!!!! Co mam zrobić? Jakie to uczucie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaa xD
Baby nie ma sie czego bac;p dwie dziurki miałam robione u kosmetyczki 30zł plus kolczyki i powiem szczerze ze bardziej bolało niz jak sobie sama przebiłam trzecią:D i niedługo zrobie sobie kolejne... chce także kolczyk w wardze i tez go sama zrobie:) tylko musze skonczy c gimnazjum bo nauczycielki sie pluja;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandy627
Moim zdaniem.... Niepowinno sie samemu przekuwac uczu.. Jest to bardzo niebezpieczne.... Można dostac sakarzenia.... Lepiej zaplacić..u kosmetyczki lub fryzjerki...te 12 czy 20 zl.... I mień pewnośc że nic sie nie stanie..... U kosmetyczki to nic nieboli...nawet zaraz dostaniesz kolczyk... Anty alergiczny... Zapewniam was ze u kosmetyczki to nic nieboli.... Nawet niepoczujesz ukucia.. Sama tego doświadczylam.. Moja kumpela z klasy przekula sobie uchu..igłą..i napawila sobie problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ag95
Chciałabym sobie przekłuć ucho... tylko jest jeden problem... panicznie się boję! W lewym uchu mam już jednego kolczyka i chcę sobie u kosmetyczki przekłuć (pistoletem) 2 dziurki żeby mieć 3. Strasznie mi się to podoba tylko bardzo się boję! Czy to boli ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala13
Siemka dziewczyny! Mam 13 lat a z kolczykami mam niemile wspomnienia kiedys poszlam do kosmetyczki zrobila mi dziurke pistoletem i mnie zaczelo piec ale chodzilam kazala mi krecic zeby nie wrosl ale nie moglam bo okropnie bolalo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A jak po 2 tyg. wyjelam nie moglam wsadzic innnego bo zrobila mi jedno krzywo!!i nie moglam go wyjac przez rok nosilam jednego kolczyka ale zruszylam mocnooooooooo i wypadł w szkole fiuuuuu teraz nosz eklipsy ale ciezko kupic ladne dlatego chce przekloc u kosmetyczki poleconej przez kolezanke. Ale chyba pistoletem nie mozna wlozyc kolczyka wiszacego??bo nie lubie wkretow??czekam na odp papa:*******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala13
a i jeszce jedno powiem wam cos nie bojcie sie u kosmetyczki pistoletem to tak czujesz tylko jakby cie ktos pociagnał za ucho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala13
halo halo konkretne pytanko serio trzeba przemywac?mi njie kazała!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekłuwałam jakieś 3 lata temu, za 40 zł. Ale od roku nie wsadzałam kolczyków, więc mi chyba dziurki zarosły. Da się je znowu przekłuć, domowym sposobem? Słyszałam, że najlepiej czymś srebrnym, odkażonym. Tylko: czy trzeba robić osobna dziurkę, czy można przekłuć ponownie te zarośnięte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natanata13
siemanko1€ Mozna przekluc jelsi masz igle z apteki to mozesz przekloc te. a jesli zarosla ci nie skora tylko błonka w uchu to mozesz sprobowac wsadzic kolczyka i nim prezbijesz blonke:) tez mam tą sytuc\acje! jutro ide do kosmetyczki-najlepszy sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natanata13
a czy potem gdy kosmetyczka akze krecic kolczykiem to boli?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekinatanata13
za godxinke ide przekkluwac uszy boje sie ale coz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natanata13
muiala przed chwila przekluwane pistoletem polecam!!!!!!! nic nie bolalo potem ciutek szcypalo a teraz ruszma i jest coooooooool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ag95
Przekułam w końcu sobie uszy i jest git !! :) Strasznie się bałam że to będzie bolało. Przy przekłuwaniu uszów pistoletem u kosmetyczki nic nie boli... jedynie jak ktoś by pociągnął za ucho albo jak by komar ugryzł ;) Za przebicie dwóch uszu zapłaciłam 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natanata13
No pewnie tez przeklulam niedawno mam zdjac 6 garudnia:)takze juz mam komplet kolczykow na swieta;D A znaczy nie zaprzeczam troszeczke boli ale to bardziej sie przesraszyklam tego trzasku niz bolu!Zaplacilam 25 + kolczyki lekarskie 5 zl a ty tez masz aga lekaarskie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ag95
Do natanata13: Tak... ja mam ze stali chirurgicznej noo czyli takie lekarskie kolczyki :] Pozdro :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natanata13
To spoko kiedy amsz zdjac:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ag95
Hmmm.... w grudniu koło 10 chyba... ale pewna nie jestem ;p;p Nie pamiętam kiedy przekułam uszy ;p Muszę sobie obliczyć ;p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martysia02
ja chce sama przebic sobie ucho ,ale sie boje bólu,nie wiem co mam robić pomózcie;P;P;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natanata13
Nie wiem.Przeklulam uszy miesiac temu zdjelam lecznicze 2 dni nosilam zwykle kolczyki bylo ok zaczelo piec i swedziec kosmetyka mowila zebym wlozyla lzejsze ale jak sciagnelam tamte nie moglam drugich wlozyc tak bolalo wiec na noc zostawilam i zarosny to mozliwe?????????!!!!!!!! A i nieradze przekluwania uszu samemu igla mzoesz sie zaguc pozatym mozes zprzekluc krzywo i potem nie wlozysz kolczyka zle na swieza krzywa rane!! a jesli wogole cchesz tylko tak to wez w maly woreczek kostke lodu i wdugi takl samo i przyloz z 2 stron ucha czekja az sie zamrozil jak drapniesz paznokciem i nie poczujesz kluj tylko trzymaj prosto! ja osobicscie polecam u kosmetyczki i niesluchajcie ze to niesterycle bo jelsi sie nie zna ktos niech nie straszy poniewaz pistolety w dobrych zakladach jak u tej co robilam trzymane sa w pojemnikach z detergenami odkazajacymi a pozatym jak przekluwacie pistoletem dotykasz tylko kolczykiem leczniczym ktore sa swieze wyjete z lodowki z pojemniczkow oddzoelnych swiezo kupionych!!!!! Pozatym uszy ci nie dobrze nie zagoja jak nie bedziesz miala leczniczych kolczykow one sa grubsze i pozwalaja dziurce(kazda tak ma) ze sie skurcza i jest mniejsza niz trzeba a te ja rozciagaja i sie korczy opotem do idealnych rozmiarow. Jak zamrozic bardzo nie boli a jesli cchesz igla wogole popos doroslego! Pozdro:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololpo
kolczyki lecznicze nosi si e 2-3 miesiace do zagojenia uszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey!! Mam Pytanie !! Ile Może Kosztowac przekłucie ucha ?? Chcę Zrobic sobie dziurkę!!Koło Tej \"Podstawowej\"!! Czy To Boli!!! Proszę O Pomoc!! POZDRAWIAM !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ag95
Do Ciaa: Jeżeli chcesz przebić jedną dziurkę to cena wynosi 18 zł. a za dwie dziurki 30 zł. [ cena w salonie kosmetycznym gdzie ja przebijałam ] Przebicie uszu nie boli, no może troszeczkę jakby ugryzł Cię komar albo ktoś pociągnąłby za ucho. Po przebiciu raczej nie boli ucho ale mnie trochę bolało. Pozdrawiam :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie Dzięki!! Przekułam Jedno Ucho!! Nie Bolało Przy Przekłuwaniu!! Ani Po!! Zapłaciłam 11zł z kolczykiem!! _________________________ POZDRAWIAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko.
Witam. Dziwię się że jescze nikt nie zareagował na ten temat. Czytając niektóre wypowiedzi skręcałam się ze smiechu. przebijanie ucha paznokciem pinezką czy groszówką. Cóż... Bez urazy ale totalną głupota jest przebijac uszy pistoletem,czy tez zaostrzonym kolczykiem. W ten właśnie sposób rozszarpuje się tkanka.Naostrzony kolczyk nigdy nie będzie tak ostryy jak igła, a pistolet rozszarpuje z ogromną siłą. Beznadzieja. Kosmetycczki nie mają pojęcia o przbijaniu uszu. W żadnym profesionalnym studiu pieercingu nie przebiją wam uszu pistoletem. I nie zgadzam się z tym że przebijanie uszu samemu jest głupota.Jeśli ktoś ma jakieś pojęcie o tym to okej. Wystarczy igła kolczyk ciah i po strachu. Wiadomo że można przebic krzywo czy coś ale to już problem indywidualny osoby która bedzie nosić te kolczyki. Ja osobiście mam 7 diurek w uszach wczoraj sobie jedna zrobiłam. Wszystkie dziurki miałam przekłuwane igłą i zyje. Leciała ropa,leciała krew z ropą z niektórych ale wystarczy nie siac paniki a pielęgnowac to. Wyciskac ropę i przemywac spirytusem salicylowym czy tez woda utlenioną. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×