Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lollllloka

przekłucie uszu

Polecane posty

Gość Lala__Kolczyk
Ja zrobiłam sobie druga dziurke w uchu, pistoletem kilka dni temu, placilam 15 zl w Bytomiu wraz z kolczykiem leczniczym. Nie bolało, czułam tylko jakby ktos mnie uszczypna. Wiec nie ma sie czego bac:):):) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala__Kolczyk
Ja zrobiłam sobie druga dziurke w uchu, pistoletem kilka dni temu, placilam 15 zl w Bytomiu wraz z kolczykiem leczniczym. Nie bolało, czułam tylko jakby ktos mnie uszczypna. Wiec nie ma sie czego bac:):):) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbhjdcnh
mam pytanie, ile wy macie lat??? no bo to trochę inaczej kosztuje u dobrej kosmetyczki jeżeli jesteś nastolatką naprzykład. No nie??? ( jeśli macie inne zdanie o tym, to odpowiedźcie, plis...) =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko...........
no ucho tez nie do końca ale jak już sie ktos uprze to niech se przebija pistoletem ale nic innego bo to można sie nieźle urządzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbhjdcnh
czy ktoś może mi odpowiedzieć??????? :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbhjdcnh
plis...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbhjdcnh
no?????? :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbhjdcnh
odczep się "cvbhjdcnh". OK? xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko..
nie prosciej isc do kosmetyczki i zapytac ile to kosztuje?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiieeqq
Hehehe ... ja se sama przekłułam uszka. mam 6 dziurek i jakoś spox. igła ok.20 gr. w aptece, kolczyk srebrny góra 4 zł sztuka, sperytusek i po sprawie. A w chrząstce ucha poszłam do kosmetyczki i z pistoletu przekuła mi za 10 zł. xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matkoD
mniej niz 20;d ja placę 11 ;] to tanio zaplacilas u kosmetyczki bo jak się orientuje to kosmetyczki duzo biorą za chrząstkę. ja dwie sobie sama robiłam a pozostałe pięc kolezanka ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeejjjjjjjjjjjjka
hej samemu też da się przekłuć tylko z odpowiednią higieną; umyc ręce, kolczyk itd. ja przekłuwałam zaostrzonym kolczykiem i jest idealnie ;) i mam pytanie czy po przekłuciu można kąpac się w jeziorze lum morzu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusia*
Mam problem bo niedawno (15listopada) przekułam uszy pistoletem u kosmetyczki. Po świętach wyjęłam kolczyki lecznicze i cały czas leci mi z uszu ropa z krwią. Nie wiem co mam zrobić bo przemywanie kolczyków spirytusem bardzo boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusia*
Mam problem bo niedawno (15listopada) przekułam uszy pistoletem u kosmetyczki. Po świętach wyjęłam kolczyki lecznicze i cały czas leci mi z uszu ropa z krwią. Nie wiem co mam zrobić bo przemywanie kolczyków spirytusem bardzo boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusia*
Mam problem bo niedawno (15listopada) przekułam uszy pistoletem u kosmetyczki. Po świętach wyjęłam kolczyki lecznicze i cały czas leci mi z uszu ropa z krwią. Nie wiem co mam zrobić bo przemywanie kolczyków spirytusem bardzo boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko xD
No jak ci ropa leci to źle. ale to tak się zdarza ; > Ja zawsze wyciskam ta ropę z krwią i przemywam spuirytusem salicylowym. męcze się góra 3-4 dni i jest wporządku. i najlepiej nie wyciagaj kolczyka na dluzej niz na moment wycisniecia tej ropy bo nie wlozysz. a najlepiej miej kółeczko i bez wyciagania koleczka wyciskaj ; > co do poprzedniego postu to dopoki nie masz wygojonych dziurek nie kap się lepiej w takim np jeziorze bo moze ci się babrać później. np tak jak kolezance leciec ropa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusia*
To trzeba wyjmować kolczyk do przemycia spirytusem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko xDD
No najlepiej by było ni wyciągać bo później jest problem z włożeniem. ja zazwyczaj wyciągam no ale czasem się męcze pare minut żeby go włożyc później,więc najlepsza metoda sa kółeczka bo łatwiej bedzie przemyć i nie bedziesz sie meczyc z kolczykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 12
Boję się przekłucia uszu.A czy kosmetyczka daje znieczulenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufa
ja sobie dzisiaj przebiłam płatki, wzięłam naostrzyłam kolczyki i wymoczyłam w spirytusie i gotowe to nic nie boli nawet krew mi nie leciała ani ropa :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo matko
Jak sie przebija kolczykiem to rzadko kiedy leci krew bo rozszarpujesz bardziej tkanki. a igłą przecinasz;] ot różnica ropa raczej nie leci przy prebijaniu . tylko pozniej jak sie zakazi dziurka to moze leciec ropa. co do postu wyżej kosmetyczka nie daje znieczulenia. i niewazne czy przebija ci ucho czy nos. znieczulenia dostajesz tylko w studiu piercingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala13
otoz myslisz sie kolezanko poniewaz jesli kosmetyczka prezkluwa ci igla to proponuje nieczulenie nawet czasem przy pistolecie tez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamo d
od kiedy kosmetyczka przekluwa uszy igłą?:Dz tego co mi wiadomo to raczej pistoletem. ale w kwestii kosmetyczek mogę się mylić bo w różnych miastach rózne sa kosmetyczki ;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo jasne
oczywiscie ze tak w wielu zakladach kosmetycznych:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammo
na pewno nie u mnie w mieście ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no zalezy
kochaniutka zalezy gdzie mieszkasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyryryry xd
w Jeleniej Górze. i dużo osób przekluwalo uszy u kosmetyczek i nie pytano je o znieczulenie. ; > ale nie wnikam w szczegoly przebijania uszu ou kosmetyczek ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaniee mam
a ja mam inne pytanie.. czy jesli 15 letnia dziewczyna idzie do salonu przekluc uszy to czy moze bez zgody rodzicow? i co jesli jej przekluja a potem np dostanie zapalenia. czy rodzice moga wyciagnac konsekwencje? od takiej kosmetyczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale.
ale chodzi ci o pojsciu do salonu piercingu czy salonu kosmetycznego? z tego co wiem to w obu przypadkach trzeba miec zgode rodziców,ale nie moge nic mowic na t en temat bo wiem tylko tyle co mi sie obiło o uszy. ; >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×