Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lollllloka

przekłucie uszu

Polecane posty

Gość Women XDD
Hmm ... no ja rok temu przekułam se uszy po raz pierwszy u kosmetyczki . W tym roku latem u tej samej kosmetyczki, ale w chrząstce XD chciałam jeszcze zrobić jedną dziurkę, ale matka nie pozwoliła . i teraz zamierzam sama se zrobić pare dziurek w uchu, ale właśnie nie wiem . Bo mój brat sobie w chrząstce igłą specjalną przekuwał ( i se wyją, ale pedał XD ), ale aktualnie go nie ma i nie wiem gdzie można kupić taką igłę . Czytała też, że można agrafką to zrobić . Naprawdę, nie wiem czym przekuwać ucho . Co mniej boli ? Gdzie można kupić specjalną igłę do przekłuwania uszu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoxiRoxy
Normalne... też tak miałam, zejdzie ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, ze nie ma się czego bać. Z reguły nic się nie dzieje, czasem tylko może się coś zacząć ropieć, ale bardzo szybko to schodzi. Wszystko zależy od tego jak sprawnie kosmetyczka przekłuje uszy i jak nasze ciało reaguje na takie uszkodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syssss
ja właśnie przed chwilą przekułam sobie ucho , przekułam igłą i prawie wcale nie bolało!!! a i krew też wgl. mi się nie lała......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NattaxDD
Sądzę ,że nie które trochę wyolbrzymiacie przebicie ucha . JA główne dziurki robiłam u kosmetyczki i ie bolało . Kilka tygodni temu stwierdziłam ,że chce mieć kolejne dziurki i zrobiłam sobie sam ... c nie bolało .. JAsne że trochę mi płatek ucha po czerwieniał (ale nie bolało ) .. i nie przebijałam iglą tylko naostrzonym i zdezynfekowanym kolczykiem , a żeby nie bolało PRZETARŁAM ucho wacikiem namoczonym w spirytusie co rozgrzło płatek i zaćmiło ból , którego wogóle nei odczułam i nie odczuwam ... a przedewszystkim trzeba pamiętac żeby nie wyciągac kolczyka bo można uszkodzić sobie nie wygojony tunel dziurki i dojdzie do infekcji ... ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloilo:)
Hej:) Mam pytanie:) Niedawno przekłuwałam uszy u kosmetyczki,i teraz przy tej dziurce jak dotknę palcem mam taką jakby wyczuwalną kulkę. Czy tam się zbiera ropa?? Czy można jej się jakoś pozbyć? Może ją igłą przekłuc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattaxDD
Hej moim zdaniem powinnaś iść z tym do kośmetyczki albo .. o kogoś kto sie na tym zna .. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stawik
Przekucie uszu nie boli lecz jest dziwne uczucie.Ten ból nie utrzymóje się przez kilka dni lecz wogóle mnie nie bolały uszy.Ja jak byłam mała miałam przekute uszy teraz mam 14 lat i chcę sobie przekuć 2 kolczyk i się nie boje.Myśle że moja wypowiedż komóś pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korekta
Stawik sprawdzanie tekstu w Word'zie też nie boli ! ale od czytania Twojego tekstu aż pieką uszy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadi
to troszeczke boli ja mialam 5 lat kiedy poszlam pszekluc uszy teras mam druga dziurke .Jak pistoletem pszebija uszy to odrazu jest kolczyk w uchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlaachta
Przekucie uszu pitoletem nic nie boli :) nie pa po nim żadnego bulu chyba ze kosmetyczka za mocno ucho zmrozi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiola18
Słuchaj a nie lepiej pogadać z jakoś koleżanką która się zna na przekuwaniu uszu teraz każdy prawie potrafi przekuć uszy a czy przekujesz w salonie czy koleżanka to nic nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie przekułem uszy w "Art Tatt"o w bytomiu 15 zł przekucie i 5zł kolczyk specialny do gojenia się. Przekuwa igłą ale praktycznie to nie boli i jest bezpieczniejsze niż pistoletem. Daje wiele rad co do kolczyków i czasu gojenia. W razie czego Rafał zawsze pomoże i można do niego przyjść w razie komplikacji jak jakieś wystąpią. Ale gwarantuje iż takowe nie wystąpią. W bytomiu jeszcze jest jedno studio tatuażu ale nie polecam tam ponieważ , żądają sobie 70 złoty za przebicie ucha + ich kolczyk te studio nazywa się "Rectum{"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black xd
Odziewanie tematu ;p Do czego porównujecie przebicie patka ucha?? Jutro będę sobie przekłuwał i chce być zabezpieczony... ;/ Dzięki za odp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzezud
Nie przekłuwa się nigdy kolczykiem, no błagam was. Są specjalne igły do piercingu, wenflony, ktore można bez problemu kupić w aptece za grosze. Sterylnie, czysto. Spirytus? Do odkażania octeni sept zdecydowanie. Dziewczyny, nie róbcie sobie krzywdy. Mozna to zrobic samemu, owszem, ale myślcie czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś XD
Ja przekułam sobie uszy u kosmetyczki pistoletem. Na początku się bałam (mam 12 lat) bo jak byłam mała to taka pani przekuwała mi uszy wielkim czarnym pistoletem. Poszłam więc z siostrą ( tamte dziurki mi się zarosły) do salonu kosmetycznego na początku gdy weszłam pani kazała wybrać mi kolczyki, gdy wybrałam musiałam usiąść na fotelu, oprzeć się i pamiętać o oddychaniu ;). Pani najpierw przemyła mi uszy spirytusem, potem wzięła pistolecik taki malutki. Przyłożyła mi do ucha i kazał mi mówić kiedy kolczyk dotknie mojego ucha. Potem było bam i już 1 ucho za mną, trochę bolało a potem piekło ale nie było najgorzej. Wieczorem kazała mi trochę obmywać uszy i kręcić kolczykami ( to najgorsze strasznie mnie boli gdy kręcę kolczykami :( ). Ale teraz wszystko jest ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym rozwiązaniem czy to na zabiegi takie jak piercing, makijaż permanentny, czy laser jest posmarowanie skóry maścią Swiss Medical. Nie kosztuje dużo i nie wymaga recepty od lekarza. Podczas zabiegu człowiek nic nie czuje, pełen komfort, zero stresu. Maść kupuję przez serwis www.zenn.pl Robią szybką wysyłkę, wszystko jest porządnie opakowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×