Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taki_zwykly_student_medycyny

czy zdajecie sobie sprawde z tego ze sex analny moze powodowac hemoroidy?

Polecane posty

Gość jakie dziewcze
tu tylko wielki anal-ityk siedzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostaczkowie
TYLKO PEDALSKIE CIOTY I ZESZMACONE KURWY UPRAWIAJA ANAL!!!! Ludzie leczcie sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestudent
Studencie/studentko, oprzyj swoje wywody na faktach i podaj publikacje, w których wykazano, że ryzyko hemoroidów związane jest z uprawianiem seksu analnego. Podasz je, a odeślemy ludzi do Medline\'a i sobie sprawdzą w poważnych publikacjach naukowych, że tak jest (albo, że nie). Mnie się nie chce szukać. Nie podasz, oznaczać to będzie w najlepszym wypadku, że twoje wywody oparte są na najmniej wartych z punktu widzenia Evidence Based Medicine opiniach eksperckich (chociaż studenta trudno nazwać ekspertem). A już myślałem, że w tych latach na studiach w końcu uczą już zgodnie z medycyną opartą na faktach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś kto jest łapiduchem
Zgoda w całej rozciągłości z przedmówcą. A gdzie publikacje. Wierz mi,że moja wiedza nie jest oparta na guglach. Gdzie twoja pokora? Życzę wyrozumiałych pacjentów,choć to ty powinnaś być wyrozumiałym lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestudent
Jednak trochę grzebłem w Medlinie i nie znalazłem publikacji n/t ryzyka guzków krwawniczych. Jest natomiast ciekawy artykuł tutaj: http://www.emedicine.com/med/topic2821.htm Nic nie wpomina o seksie analnym jako o czynniku ryzyka, czynniki ryzyka to dieta niskobłonnikowa, ciąża, długie siedzenie zwłaszcza na toalecie oraz nadciśnienie wrotne NATOMIAST jedną z metod leczenia jest zmniejszanie napięcia zwieracza odbytu (sic!) np. toksyną botulinową lub tzw. rozszerzenia Lorda (Lord dilation), bo nadmierne napięcie zwieracza odbytu powiązano z ryzykiem hemoroidów. Nie chciałbym ryzykować tu stwierdzenia, że w takim układzie seks analny prowadziłby do ZMNIEJSZENIA ryzyka hemoroidów, ale kto wie? Ale jesli są obecne hemoroidy (zależyteżjak nasilone), to już zupełnie na zdrowy rozum złe smarowanie podczas seksu anlnego może je uszkodzić prowadząc do krwawienia i zakażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obolała dupa
hehe smieszni jesteście - a która z pań zaproponowała swojemu partnerow ten rodzaj sexu ( o ile mozna nazwać sexem)??? i który się na to zgodził? panie zgadzaja się na to bo nie mają żadnych argumentów by zatrzymac pana przy sobie więc decyduja sie na ostateczność.... taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hemoroidy hemoroidami
znam jedną panienkę która ma od tego nietrzymanie kału :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do obolałej dupy Ja zaproponowałam pierwsza partnerowi, czy nie spróbowalibyśmy kochać się analnie. Byłam ciekawa tego doznania i nic a nic się nie zawiodłam. Mój partner bał się, że będzie mnie bolało, bo naczytal się pierdół od lasek, które wręcz umierały z bólu i bał się, że mnie w ten sposób skrzywdzi... Jeśli ktoś zabiera się do krojenia warzyw i trzyma nóż za ostrze, to nie dziwota, że się pokaleczy. Najpierw niech się dowie, jak trzymać nóż. Jeśli ktoś na sucho pcha penisa (nawet paluszek) do odbytu, to wiadomo, ze będzie bolało, bo odbyt nie ma naturalnego nawilżenia. Z odpowiednim nawilżeniem jest bosko!!!! Kocham się w ten sposób raz na 2-3 miesiące. Odpowiednia pozycja i nawilżenie przekonało mojego partnera, że większość par nie ma o tym pojęcia... i potem pozostają tylko niemiłe wspomnienia. Do wszystkiego trzeba dojrzeć. Jeśli ktoś nie czuje się psychicznie na sile by urawiać seks analny, czy też nie posiada na ten temat odpowiedniej wiedzy, to niech nie próbuje, bo na pewno będzie to katastrofa. A z kolei jeśli ktoś zna podstawy teoretyczne, o nawilżeniu, pozycji, odprężeniu... - nie próbował, a mimo to twierdzi, że boli, to poprostu głupi jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obolał dupa
no mnie się aż tak nie nudzi więc nie musze takich rzeczy robic, noe ale wiadomo ludzie potzrebuja nowych doznań. a prpopnowałaś partnerowi wsadzić wibrator do tyłeczka? zgodził się? a może nie chciał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do borsukowa, Popieram,wspaniałe podejście partnera do sprawy,umiejetność, nasza strona psychiczna..pełen sukces, wspaniały orgazm:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do obolałej dupy Wibratora nie posiadam, choć planuję kupić żelowego penisa (nie wibrator). Natomiast zarowno ja, jak i moj partner uwielbiam pieszczoty okolic odbytu paluszkiem. Mój facet jest w niebo wzięty jak robię mu masaż prostaty. Dotyk w tych miejscach (ogólnie rimming) jest bardzo przyjemny. Mój partner chce bym pieściła go tam paluszkami... lub w przyszłosci moim nowym zakupem... Jeśli Twoj temperament seksualny nie jest wysoki, to spoko - nie dziwi mnie, ze nie potrzebujesz urozmaiceń. Jedni tak mają. Ja ciągle chcę czegoś nowego, nowych miejsc, pozycji, eksperymentów. Moje zycie seksualne to moja sprawa. Twoje - Twoja sprawa. Nie podoba Ci się moje podejście, to nie karzę Ci próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obolaladupa
do borsukowa - no to ciekawe, skoro oboje dobrze się bawicie dla mnie tylko pedały mają takie zapędy żeby w tyłek wal... swoją partnerke no ale może sie nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do borsukowa
ciekawe dlaczego kochasz sie w ten sposob tylko 2-3 razy na miesiac skoro Ci tak bosko:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlmlmlmkllkkl
przynajmniej pedala pod dachem nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do borsukowa
sorry raz na 2-3 miesiace:P.. jeszcze lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to jest urozmaicenie sexu patafiany a nie substytut wsadzania w cipkę. Na tym polega różnica między wami a nami - wy piętnujecie wszystko co jest inne niż sami akceptujecie, a my cieszymy się doznaniami jaką niosą rózne odmiany sexu. Ot wsio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliaS
Nie wiem czy seks analny moze byc przyczyną powstawania hemoroidów, wiem natomiast, ze może byc przyczyna nietrzymania kału ze względu na zbyt rozluźnione zwieracze odbytu. Podczas stosunku analnego wzrasta wielokrotnie ryzyko zarażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową, nawet przy stosowaniu zabezpieczeń, z powodu znacznie delikatniejszej błony wyściełającej odbyt w porównaniu z pochwową, co skutkuje większą podatnością na uszkodzenia drobnych naczyń krwionośnych. Poza tym jezeli juz ktoś preferuje takie stosunki to doradzałabym dokładne umycie prącia przed ponownym włożeniem do pochwy (nawet jeżeli nie widac kału) bo bakterie okręznicy, które są niegroźne w naszym odbycie mogą spowodowac wiele chorób jezeli przedostaną się np blisko układu moczowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak, jak pisała Gorące Usta - seks analny jest urozmaiceniem seksu waginalnego, a nie jego zamiennikiem. Poza tym nie zawsze nadarza się ku temu okazja. Muszę czuć się w środku \"pusta\", bo jednak nie chcę niespodzianek - wolę gdy w środku na pewno będzie czysto, a to poprostu można wyczuć. Kiedyś kochanie sie w innej pozycji, niż klasyczna, było traktowane jako zboczenie... Seks w miejscu innym niż sypialnia małżeńska za niesmaczną perwersję... Czasy zacofania i ciemnogrodu mijają. Jeśli oboje kochankowie pragną i godzą się na pewne urozmaicenia, to wszystko jest dozwolone. Ci, którym urozmaicenia nie są potrzebne, ze względu na obniżony temperament seksualny, to niech nie zaglądają komuś do sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliaS
Borsukowa, z jednym sie mogę zgodzic, ze nikt nie powinien zagladac nikomu do sypialni.Seks to kazdego intymna sprawa i jezeli partnerzy godza sie na różne urozmaicenia to ich sprawa. Natomiast wypróznienie przed stosunkiem analnym nie powoduje , ze pozbywasz sie stamtad bakterii. Pałeczka okrężnicy wchodzi w skład fizjologicznej flory bakteryjnej jelita grubego człowieka . W jelicie ta bakteria spełnia pożyteczną rolę, uczestnicząc w rozkładzie pokarmu. Natomiast sa przyczyną zapalenia układu moczowego, zapalenia otrzewnej .Nie zamierzam nikogo zniechecac do takich stosunków jezeli daja one przyjemnośc i satysfakcje ale zwyczajnie doradzam szczególne srodki ostrozności i higienę. I jeszcze jedno, nie trzeba byc oziebłym z niewielkim temperamentem człowiekiem zeby nie preferowac analu. Kazdy lubi co innego i kazdy ma prawo urozmaicac sobie seks w sposób go zadowolajacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja
ciekawe , ja mam dość duży temperament , nie uprawiam analu i mam hemorojdy od czasu porodu . a urozmaicamy sobie seks na różne sposoby hehehe pomusłów nam nie brakuje. jeśli ktoś lubi anal to jego sprawa i nic komu do tego , mój facet też chciał spróbować ja nie , jakośś jesteśmy nadal razem i wcale nie martwi mnie , że mu w pupe nie dałam. pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do liliaS Pokaż mi gdzie ja napisałam, że wypróżniając się przed stosunkiem pozbywam się z odbytnicy bakterii??? Zacytuj proszę, bo niczego takiego nie pisalam. Oczywiste jest przecież że można odbywać stosunek waginalny, a następnie analny... ale odwrotnie nie - chyba, ze wcześniej dojdzie do umycia członka przez mężczyzny, oraz okolic pochwy i odbytu przez kobietę. Ktoś kto umiejętnie podchodzi do stosunku analnego bardzo dobrze o tym wie - tak samo jak o odpowiednim nawilżeniu i rozluźnieniu. do ale ja Nigdzie też nie napisałam, że jedynym wyznacznikiem dużego temperamentu seksualnego jest uprawianie seksu analnego - można aranżować scenki erotyczne, próbować seksu w egzotycznych miejscach, stosować zabawki erotyczne, żele smakowe, erotyczną bieliznę, próbować wyrafinowanych pozycji, wykorzystywać jedzenie w łóżku.... Jest na prawdę wiele możliwości, z czego Ci na prawdę ciekawscy predzej czy później interesują się również pieszczotami okolic odbytu. A ludziom o niezbyt wygórowanych wymaganiach seksualnych, wystarczą 4 pozycje, seks w domu, boją się zakosztować seksu w saunie czy basenowej przebieralni, dla tych najmniej wymagających nawet seks oralny jest fe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i choc bedziesz to robila na
wszystkie mozliwe sposoby to i tak kiedys sie znudzi i Cie rzuci.. w ogole jak moze sie znudzic sex komus? nie trzeba bzykac kogos w kiszke zeby urozmaicic sex..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a poza tym jak sie robi to z
kim popadnie a sexu nie wiaze z uczuciem to tak juz bywa ze trzeba takie rzeczy robic.. bo inaczej klapa.. bbrak urozmaicenia .. i nie staje:P do lasek bzykajacych sie jak suczki-- co takiego mozecie dac facetowi? otoz nic! dac to co moze dac kazda? i zanim zaczniemy bzykac trzeba przemyslec sprawe.. bo byle czego nie warto.. bo i ta sie znudzi.. i trzeba bedzie "urozmaicac".. a i tak sie znudzi:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza39
mi sie kojarzy sex analny z sexem w czasie menstruacji. Po prostu niesmaczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza39
chyba ze w wannie.Poza tym nie wystarczy sie wyproznic,trzeba sobe zrobic lewatywe, niestety...Ale slyszalam, ze to lepsze od diety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie nooooo
Niestety nie masz racji, homoseksualizm to pociąg do tej samej płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×