Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zosiasamosia

Wąsik

Polecane posty

..acha...i co jeszcze zauwazylam, ze po tych moich depilacjjach wlsoki rosna pojedyńcze i ciensze...ja jestem zadowolona, każda z tym problemem musi znaleźć sposób na siebie...a co do tarczycy i owłosienia z tym zwiazanego....ja leczyłam nadczynnosc jakis rokk temu ale wąsik juz daaaaawno był i jestem juz po operacji tarczycy a wąsik nad był...wiec zrobiłam z nim porządek w koncu...najgorzej bylo w ostrym świetle...strasznie mnie to oniesmielało....same zobaczycie jak rośnie samoocena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotek4285
Hej Mam 13 lat i od około pół roku mam okropny wąsik. Jest ciemny i wydaje mi się że bardzo widoczny . Chciałam go usunąć więc namówiłam mamę żeby poszła ze mną do lekarza rodzinnego. No i po tej wizycie jest jeszcze gorzej pani powiedziała że jestem za mała na wszelkie leczenie . Chciała bym namówić mamę żeby poszła ze mną do kosmetyczki . A czy to prawda że jestem za mała żeby je wyrwać albo żeby one były jaśniejsze ? Proszę o porady nawet na gg 20673919 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka_jj
Nie wiem czy w takim wieku jest sens w ogole usuwac taki wąsik,ale moze po prostu najlepiej bedzie jak zadzwonisz i o wszystko zapytasz http://www.elite.waw.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _brunetka_
Tez chodzę na wąsik do kosmetyczki, zazwyczaj raz na miesiac albo 5-6 tygodni ale to za duza przerwa.Niestety nie mam mozliwosci częściej. I tu pytanie do was dziewczyny. Jak same depilujecie wasik woskiem, ja u kosmetyczki z bolu mam az parcie na pecherz, oczy mi sie przewracaja i delikatny zawrot glowy wystepuje. Serio wszsytkoe trwa 2 sekundy ale to tak okropne uczucie ze nie wyobrazam sobie robienia tego w domu,a przydaloby sie tak co najmniej co 2 tyg.czy te domowe plastry sa skuteczne i czy nie jest to tak bolesne jak u kosmetyczki???? Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunetko-ja bardzo długo wahałam sie co z tym defektem zrobic....nieraz słysząłam komentarze, kóre mnie peszyły...poczekałam długo ale w koncu sie zdecydowałam...pierwszy raz poszłam do kosmetyczki na wosk...da sie przezyc...a potem jaka satysfakcja..od razu poczułam sie piękna...i od tamtej pory robie sobie sama w razie potzreby co 2-3 tyg plastrami Joanna....tanie i naprawde jestem zadowolona...sama nie wiem dlaczego tak dlugo z tym zwlekałam....nie jest to uciażliwe...włsoki z czasem odrastaja slabsze i czas miedzy jedna a kolejna depilacja sie wydłuza...takze spoko...nie martw sie...dasz rade...taniej wychodzi w domu..kupisz plastry za 6 zł na 6 razy...a wizyta u kosmetyczki z 14 zl...policz sobie razy 2 tyg...przynajmniej początkowo....a sama sie w tym wprawisz...z kazdym razem ból jest mniejszy....a jak si eboisz to popros przyjaciółke...mame...siostre o pomoc...powodzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasik to niestety wstydliwy problem i znam wiele dziewczyn, dla których jest on powodem do kompleksów. Można go jednak skutecznie usunąć. Ostatnio byłam w klinice La Perla i tam spotkałam się z urządzeniem Selectif Pro, które oparte jest na technologii ultradźwięków i służy do stałego usuwania owłosienia. Mam zamiar z niego skorzystać, ponieważ po nim można się poddać innym zabiegom kosmetycznym i opalaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co racja to racja jeśli o wąsk chodzi to najlepsza jest depialcja laserowa. Ja sama byłam na depilacji w studiu laser o którym była mowa i jestem zachwycona. Co prawda dpilowałam bikini, ale pewni i wąski też świetnie zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierra
ja np wydepilowalam laserowo w denique

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woleksasdaas
depilacja laserowa i po problemie, jak jestescie z wawy to polecam salon qclinique..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rickon
Ja zrobiłam kremem depilacyjnym - nie radzę... spuchłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość : )
Tak . Mam taki sam problem z tym głupim wąsikiem . : [ To takie okropne !! . Już wariuję przez to . Chyba zdecyduje się na wosk . Ale boje się że bd odrastać szybko . I jak bd małe i widoczne to trzeba chyba czekać aż bd dłuższe ! ?? Nie wiem już sama . Ten bóll to znieść muszę ; ** Ale trochę właśnie boje się czy bd szybko odrastać itd . O co biega z tym zimnym i ciepłym woskiem >> ??? co do czego ? pllis , pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, ja mam niewielkie włoski więc je tylko regularnie rozjaśniam wodą utlenioną żeby nie rzucały się zbytnio w oczy i jak na razie to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ten art w czym Wam pomoże Z uwagą śledzę pańskie wypowiedzi na łamach „Dziennika Zachodniego I przyznam się że dzięki Panu spojrzałam trzeźwo na błędy, jakie popełniałam żywiąc się tak, jak zalecają dietetycy. Jestem Panu niezmiernie wdzięczna, że otworzył Pan oczy mnie i innym i dał szansę na godne życie, bez chorób. Prosiłabym aby zechciał Pan wypowiedzieć się na temat nurtujący nas Polaków, a mianowicie próchnica zębów. W Polsce ponad 80% ludzi choruje na tę chorobę i traci uzębienie. Czy można zahamować rozwój próchnicy, bo lekarze dentyści ulepszają tylko środki do higieny jamy ustnej oraz aparaturę do leczenia, a są bezsilni w walce z tą chorobą. Drugi temat dotyczy zaburzeń hormonalnych u kobiet. Co powoduje, że w organizmie kobiety jest zbyt wysoki poziom hormonu męskiego? Czy dieta optymalna wyrówna pracę gruczołów? STAŁA czytelniczka z Czerwionki Reklamy telewizyjne i nie tylko telewizyjne dotyczące rzekomych dobroczynnych skutków coraz to nowych past do mycia zębów przynoszą duże dochody i korzyści tylko dla producentów tych past. Dla użytkowników zawsze te pasty szkodzą, ponieważ nie są tanie, a pieniądze wydane na pastę, nie mogą być wydane na jajka. Thorn Heyerdahl przebywający przed wojną przez rok na wyspie Fatu Hiva widział tysiące czaszek zmarłych dawno jej mieszkańców, czaszek z pełnym uzębieniem. Wielki badacz nie znalazł tam ani jednego zęba z próchnicą. Niestety dotyczyło to byłych mieszkańców wyspy. Współcześni Heyerdahlowi cierpieli na próchnicę tak jak np. Europejczycy. Mieszkańcy wyspy już „ucywilizowali się w jedzeniu i piciu na sposób europejski. Zboże, ryż, cukier i melasa spowodowały wiele szkód i wiele chorób, w tym powszechną próchnicę zębów. W następnych latach mieszkańcy wyspy odrzucili dobrodziejstwa cywilizacji i zaczęli żyć i odżywiać się tak, jak ich przodkowie, z podobnymi do swych przodków rezultatami. Przyczyną próchnicy jest wyłącznie złe odżywianie. Zęby tak samo dobrze psują się od cukru, jak od miodu, owoców, soków owocowych, słodzonych płynów, chleba czy ryżu. Mieszkańcy Fatu Hiva nie myli zębów i nie mieli próchnicy. Obecnie w Polsce prawie wszyscy ludzie zęby myją różnymi cudownymi pastami i powszechnie na próchnicę zębów chorują. Wniosek nasuwa się sam: Mycie zębów jest przyczyną próchnicy. Jest to wniosek tak samo prawdziwy, jak prawdziwym jest twierdzenie, że żółtka to miażdżyca, otyłość to zjadanie tłuszczów, a nadciśnienie, czy osteoporoza, to wola Boża. Przy optymalnym żywieniu, czy człowiek myje zęby, czy ich wcale nie myje, na próchnicę zębów zachorować nie może. Przy niekorzystnym odżywianiu, czy myje zęby często i najlepszymi pastami, czy ich nie myje, na próchnicę zębów chorować musi, nawet jeśli oboje jego rodzice są dentystami. Jedno z drugim faktycznie nie ma ze sobą nic wspólnego. Stomatolodzy opiekujący się dziećmi, czy dorosłymi stosującymi żywienie optymalne informowali mnie, że po 6 miesiącach i po roku, nie znaleźli u tych ludzi żadnego nowego ubytku w zębie. Podobnie zauważyli ustępowane paradentozy. Może doczekamy się czasów że próchnica zębów, jak i wiele innych, a zupełnie zbędnych chorób znikną w rodzaju ludzkim. Wszystkie procesy w organizmie, w tym wytwarzanie takich, czy innych hormonów, w takim czy innych ilościach, są sterowane substratami, czyli faktycznie są sterowane odżywianiem. Spotkałem kobiety z silnym owłosieniem, ba ze sporymi wąsikami, u których na diecie optymalnej, te wąsiki same zanikały. U znacznej większości żywienie optymalne porządkuje czynność gruczołów dokrewnych i doprowadza do równowagi hormonalnej. Czasem zmiany w czynności gruczołów tych mogą nie być w pełni odwracalne, zatem nie można z cała pewnością twierdzić, że żywienie optymalne w każdym przypadku, spowoduje spadek zbyt wysokiego poziomu hormonów męskich w organizmie i skutków nimi powodowanych. Ale szanse są duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie czekała tylko wybrała się na twoim miejscu do sprawdzonego miejsca i zrobiła depilacje laserową , raz na zawsze pozbędziesz się niewygodnego wąsika, koszt w studio laser np to ok 180 zł , ja uważam, żę warto i problem z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey musze sie pochwalic bo nie wytrzymam :-) Tak jak wy mam nadmierne owłosnienie- wąsik,broda,bikini to najgorzej oczywiscie nogi i ręce,brzuch posladki tez ale moim najwiekszym zmartwieniem jest-był wąsik.... 10 dni temu zrobilam laserem wąsik-1 raz- 130zł zabieg-pani mnie nastawila od razu ze zabiegow bedzie nawet kilkanascie bo w przypadku twarzy zawsze jest wiecej niz na reszcie ciała- no ok i nie spodziewalam sie zadnego efektu po 1 razie a tu własnie przed chwilą w łazience podrapalam przed lusterkiem delikatnie po tych krociutkich odrastających włoskach i SZOK zaczeły wypadac- radosc taka ze hoho naliczyłam w umywalce 25 szt wypadnietych włoskow- w takim tempie szybko ich sie pozbede DZIEWCZYNY WARTO SIE WYBRAC NA TEN ZABIEG jA ZWLEKALAM TYLE LAT ALE TERAZ Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lare
Witam ! Czy któraś z Pań miała może większy wąsik po depilacji u kosmetyczki? Zastanawiam się nad wizytą ,ale strasznie się boję ,że bd większe po depilacji ..;/ Proszę o odp . Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elllla...
Mam pytanie susieD pisałaś o jakimś kremie za 30 zł. na wąsika. Jak byś mogła podać mi nazwę tego kremu. Bo mam ciemny wąsik i chcialabym go usunąć Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elllla1...
Czesc mam 13lat. Mam taki sam problem jak wy mam bardzo ciemny wąsik. Chciałabym spróbować jakimiś kremami lub naturalnie (bezboleśnie) Woskiem nie chce poniewaz to boli na twarzy na nogach i pod pachami malo boli na twarzy jeszce nie robiłam.. Bardzo prosze o pomoc.. Naranie szukam różnych kremów Prosze bardzo o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lare
Droga Ellllo ! Bardzo polecam krem rozjaśniający do włosków na twarzy firmy Sally Hansen ,który jest dostępy ,np: na allegro. Sama niedawno kupiłam go i jestem bardzo bardzo mile zaskoczona ! Naprawdę polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 13 lat i rośnie mi wąsik nw w ogóle co mam zrobić.... jak mam porozmawiać o tym ze swoją mamą..?. chce ją poprosić by mi coś kupiła by włoski przestały rosnąć lub by poszła ze mną do kosmetyczki . Ale nw w ogóle jak zacząć rozmowę proszę POMÓŻCIE i powiedzcie jakie znacie kremy lub pianki na to by włoski były niewidoczne lub by już nie rosły...proszę POMÓŻCIE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuuu potrafi uprzykrzyć życie. Mój sposób na to to trymer Panasonic, urządzenie świetnie sobie radzi z dotarciem wszędzie gdzie trzeba, jest małe, dobrze się nim manipuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama miałam z tym problem i zdecydowałam się na depilację ipl. Kupiłam urządzenie od Panasonica - jest rewelacyjne. Po kilku seriach wąsik praktycznie nie odrasta, jest bardzo jasny i słaby. Chyba najbardziej efektywna metoda depilacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam depilację wąsika pastą cukrową. Włoski odrastają bardzo wolno i z zabiegu na zabieg są słabsze :) Gabinety, które mają w ofercie depilaxję pastą cukrową znajdziesz na stronie www.dobrakosmetyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Waszykowska
Na wasik najlepszy jest laser vectus: http://vectusgdansk.pl/depilacja-laserowa-wasika/ . Moja dobra przyjaciolka depilowala sobie woskiem ale bezskutecznie, wiec zdecydowala sie wlasnie laserem zrobic i pokazala mi PO. Efekt byl zaje*****!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niqqlka
Ja mam na to za jasne włoski, żaden laser nie podziała. Wosk trochę boli na twarzy, pasty nie próbowałam, wyrywam pęsetką i potem stosuję epilclear. Włoski po nim odrastają bardzo wolno i jest ich coraz mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielabt
Jeśli chodzi o ten epilclear- możesz powiedzieć, jak to wygląda, w sensie zabiegu? Mogę sobie samodzielnie zrobić go w domu? poradzę sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×