Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wetka9

Mamusie z Kotliny Jeleniogórskiej

Polecane posty

Hej! Hej! Wpadłam się zameldować i pochwalić. Od 1 marca jestem na ciągłym zwolnnieniu i tak do końca. Będę miała dużego synusia - tata szaleje. Czuję się dobrze, wręcz energia minie rozpiera. Jestem już gotowa - wyprawka przyszykowana, łóżęczko, wózek jest, torba do szpitala przygotowana. A co u was? Z pewnością Bartek szaleje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej po tak dłuuuuugiej nieobecności!!! Gaga, ty juz chyba masz swoje malenstwo przy sobie??? POZDRAWIAMY! uCAŁOWANIA DLA sYNECZKA!!! oDEZWIJ SIE W WOLNEJ CHWILI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jestem z Lubania to dopiero 11 tydzień ciąży. Czy któraśz was rodziła w zgorzelcu? Chodzę do dr. Jastrzębskiego?słyszałyście coś o nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Asiulka!!! Chyba zadna z nas nie jest ze Zgorzelca.. Gratuluje Malenstwa. Jak znosisz początki? To juz prawie koniec pierwszego trymestru, teraz juz z górki :-D. Kiedy masz termin? Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkiem dobrze znoszę ten najcudowniejszy dla mnie okres:)tylko 2 razy bylam w objeciach toalety. Nie mogę się doczekać kiedy poczuje pierwsze ruchy maleństwa. A termin mam na 9 grudnia.A czy miałyście lub macie robione usg przy każdej wizycie u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! Sorki za nieodpisywanie, ale komp nawalil... Usg na poczatku mialam prawie przy kazdej wizycie, potem juz tylko w 20 tyg, 30 i przed porodem. No to Twj Maluszek moze byc na Mikoajki :-). Musze konczyc pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Melduję się na posterunku tochę czasu upłynęło ale mam nadzieję że ud mi się utrzymać topik. Trochę o mnie a w sumie o nas Urodziłam małego adrianka 20 maja 2006 roku ważył 3,9 kg i mierzył 58 cm. Teraz jest dużym chłopcem waży 10,5 kg i nosi ubranka 80. Czekam na was pozdrawiam gaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zapytam trochę z innej beczki. :) Czy jest wśród Was, lub znacie kogoś, kto studiował w Jeleniej Górze, w Kolegium Karkonoskim? Chodzi mi wlasciwie o osoby, które zaczęły w roku 2000 (teoretycznie rocznik 1981 ale pewnie są i starsze, które wtedy zaczynaly studia). Ja studiowalam tam (tylko rok) pedagogikę resocjalizacyjną i szukam kontaktów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Próbuję podczymać topki więc mamuśki z kotliny jeleniogórskiej zapraszam!!!:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Gaga ja też jestem za tym by podtrzymać ten topik. Jestem tu pierwszy raz, ale chętnie będe tu wpadać. Gaga ja też moją córcię urodziłam w maju 19 dokładnie. Wpadam czasem na ,,majóweczki\'\'. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! F-ka jak miło że wpadłaś:) Jak tylko będziesz miała czas to napisz coś o sobie i o maleństwie. Będziemy czekać:) Całuski papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pojawiam sie gdyż mieszkam w Jeleniej Górze, teraz spodziewam sie drugiego dziecka, termin z om mam na 16 maj a z usg 6-10 maj, Mam na imie Monika i mam 29 lat. Pozdrawiam i mam nadzieje ze bedzie sie nam milo gawedzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Monika! A wiesz już czy to chłopczyk czy dziewczynka? Ja mniej więcej w tym okresie dowiedziałam się że będzie synuś? A tak w ogóle co porabiasz na codzień? Ile lat ma pierwsze twoje dziecko? Ja urodziłam 20 maja 2006 małego rozrabiakę udało się naturalnie przy pomocy świetnej położnej. Mały dzisiaj ma już 9 miesięcy a ja nie wiem kiedy to minęło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny🖐️ Również tak jak monica pojawiłam się tu bo mieszkam w Jeleniej Górze.Mam na imie Ewa. Jestem mamą 9miesięcznej Dominiki, która daje mi wiele radości i szcześcia. Pomagam mojej drugiej połówce w prowadzeniu działalności na tyle ile mi czas pozwoli. Domi odkąd zaczeła raczkować wszędzie jej pełno. :) Musze chyba zrobić przemeblowanie. Pozdrowienia dla Was dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa ciekawe gdzie rodziłaś bo w szpitalu w jeleniej i trafiłam tam własnie 19 a urodziłam 20 maja może jak rodziłaś też w tym szitalu to się gdzieś spotkałyśmy na korytarzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga rodziłam w szpitalu w jeleniej, całkiem możliwe że się gdzieś spotkałyśmy na korytarzu:)Ja zostałam przyjęta do szpitala 18maja w godzinach wieczornych.Urodziłam 19maja o 5:30 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój maly szkrab w grudniu skonczyl 4 latka teraz tez mam miec synka :) Tez razem z mezem prowadzimy firme, ale staram sie jak moge ograniczyc juz prace. Pierwsze dziecko rodzilam w Bukowcu a drugie bede rodzic we Lwowku slaskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Ja już zczęłam robić przemeblowanie w domu małego pełno wszędzie. Od wczoraj zaczął w czasie raczkowania prostować nogi fajnie to wygląda sam tyłek w górze:) jeszcze z chodzeniem w takiej pozycji za bardzo sobie nie radzi bo tyłek za cięzki no i kończy się płaczem. F-ka a jak tam z kilogramami po ciązy bo ja ciągle nie mogę ich zrzucić jest ich niewiele bo 4 kg ale nadal są:) Jak wspominasz poród, bo ja rodziłam z indywidualną położną i następnym razem też chcę rodzić z nią była bardzo pomocna a sam poród był szybki i wcale nie taki starszny. Monika nie podobało cię w Bukowcu że teraz zdecydowałś się na lwówek? My z mężem mieszkamy w mysłakowicach od 7 lat i każde z nas pracuje gdzie indziej mąż pod nosem a ja dojeżdżam 5 km do pracy. Wróciłam do pracy 30 października bo musiałam ze względów finansowych z małym w domu została teściowa więc wiem że adek jest w dobrych rękach i o to przynajmniej nie muszę martwić. Ale się rozpisałam spadam do parcy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam gaga co do szpitala to ide za swoim lekarzem, chodze do Blażki a on od stycznia przeniósł sie do Lwówka, wiec to głównie dlatego, ale w Bukowcu niezbyt pomogli mi przy porodzie, tylko polozna, w sumie rodzilam dlugo i ciezko, niezbyt dobrze wspominam ten porod, dlatego boje sie drugiego. Gdzie Wy rodziłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba w jeleniej , niedoczytalam, teraz chce wziaśc we lwówku połozną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny🖐️ Gaga, ja mam 2kg więcej niz przed ciążą. Ja wspominam poród całkiem dobrze, może dlatego że był przy mnie mój kochany❤️ Niestety nie miałam swojej położnej, ale przy kolejnym dziecku na pewno o niej pomyśle. Na szczęście poród przebiegł szybko i sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Dominka też wszędzie włazi:) Ja też zaczynam przestawiać rzeczy w domu. Tak szybko zasuwa że czasem nie nadąrzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nawet nie wiedziałam że błażko się tam przeniósł, no tak wszyscy dobrzy lekarze uciekają z kowar. Ja też miałam do niego chodzić ale trafiłam jednak do dobkowej. Własnie w nocy adkowi wyszedł 6 ząbek nocka znowu niespokojna choć cały czas spał może dzisiaj będzie już spokojniej ogólnie jest pogodny i grzeczny tylko kręci się w nocy. Mam wrażenie że niedługo zcznie chodzić tylko czy utrzyma tą ciężką pupę w górze:) F-ka a jak karmisz dominikę? Adek od 4 tygodnia jest na mleku modyfikownym bo straciłam pokarm po wizycie w szpitalu z adkiem i jego zapaleniem płuc i uszu. Jest słodziutkim grubaskiem ale zaczyna smukleć:) Teraz je dużo owoców lubi moje zupki danonki paróweczkę i babci rosołek i zaczął odrzucać mleko je tylko 2 razy dziennie i jeszcze zostawia. Dawałabym już wszystko ale trochę go sypie a ja nie mogę ustalić po czym. Mam nadzieję że wyrośnie. Całuski papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Ja niezupełnie z samej kotliny jeleniogórskiej ale z byłego jeleniogórskiego to owszem;) Do jelonki mam niecałe 50 km a mieszkam w Lubaniu, (ale często bywam w Jeleniej:)) Jestem w 15 tc, to moja pierwsza dzidzia i chętnie poczytam co tam doświadczone mamusie mają do powiedzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej monaszka fajnie że się przyłączyłaś na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Witaj monaszka:) Gaga Twój synuś jest fajniutki:) Gaga ja karmie jeszcze Dominike piersią. Oczywiście je zupki, deserki itd,itp, ale oprucz tego jest na piersi. Jak narazie mam zamiar karmić ją aż skończy rok. Potem zobaczymy. Mojej Domi idzie już 9ząbek z tego powodu jest marudna czasem nie do zniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin mam na 23 sierpnia - mam nadzieję, że lato w tym roku nie będzie strasznie gorące bo będzie ciężko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja wręcz przeciwnie chciałabym aby lato było piękne bo my z adkiem mamy zamier dużo spacerować no i wybieramy się nad morze i chciałabym aby mały wykąpał się pierwszy raz w słonej wodzie:) Trochę współczuję terminu ale z pewnością nie będzie tak źle:) Jeszcze długa droga przed tobą ach jakie to były fajne czasy dużo odpoczywaj leniuchuj rób wszystko na co masz ochotę bo później będziesz miała dużo zajęcia przy maluszku ale to też jest super sprawa raz lepiej raz gorzej ale nie ma nic piękniejszego niż poranna pobudka i uśmiech naszy maluchów:) Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×