Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gwi*zdka

niski wzrost co robic??

Polecane posty

Gość Ewula*
No oczywiście. :) :) Tak tylko mówią, bo dziewczyny które mają długie nogi to są laski itp. czyli jak mam np te 14 lat, ( to mój wielki kompleks) dręczy mnie to że widzę w mieście takie zgrabne, chude dziewczyny ,tak zwane patyczaki.. Nogi jak u żyrafy :) . Ugh ;( Muszę chyba pokochac swoje nogi, i swój 161 wzrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karzełek
Kurde mam 14 lat i 151 wzrostu.Martwię się ,że jak nie urosnę to żadna dziewczyna się mną nie zainteresuje.To jest mój koszmarny kompleks.Pomóżcie,podajcie może jakieś metody nie chirurgiczne,bo słyszałem o władaniu drutów w kość i to podwyższa o jakieś 20 cm,ale to jest okropnie bolesne.Z góry dziękuje za radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikikikibongo
Niski wzrost, co zrobic? załozyc szpilki!!!!! Mam kolezanki pow. 190 co one maja zrobic , o szpilkach moga pomarzyć , ciesza sie jak to zrobia 2-3 razy w roku na zlotach wysokich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobey
whh .. masz 163 cm i twierdzisz ze jestes niska ? Ja również mam 16 lat i 156 cm wzrostu. i kto tu powinien mieć kompleks niższosci ;D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weletta
witam... mam problem... mam 15lat waże 55kg i mam ok 180cm wzrostu... czy nie jestem za duża? i co sądzicie o takich dużych dziewczynach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhmyhm
Moi drodzy załamani nastolatkowie, nie ma się co martwić, że w wieku 14 czy 15 lat macie 1,60m albo trochę mniej, każdy człowiek w okresie dojrzewania (które może trwać czasem bardzo długo i na pewno nie kończy się w 3 gimnazjum) przechodzi tak zwany skok pokwitaniowy, tylko, że u każdego ma to miejsce w innym czasie, u chłopców jest to przeważnie między 13-15 rokiem życia , ale czasem nawet może wystąpić dopiero ok 17 roku życia. Więc dopóki jesteście jeszcze w gimnazjum to nie zamartwiajcie się takimi bzdurami bo nie warto, wiem nawet na przykładzie mojego kolegi, że czasem można wystrzelić dopiero w 2 liceum albo i troszkę później. A jeśli naprawdę nie mozecie przezyć swojego wzrostu to przynajmniej noście ubrania, które to odrobinę zamaskują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nwa2pac
i wy dziewczyny mówicie że jesteście niskie. płeć:mężczyzna wiek:17 lat wzrost:172cm waga:58kg zasięg ramion:170cm i więcej juz nie urosnę bo mam juz za sobą skok wzrostu (15cm w 5 miesięcy) najgorsze jest to że jak ktoś jest niski to nie moze dostać się np. do klasy sportowej bo jest za niski ale wam dziewczyny powiem bardzo pocieszającą rzecz,mezczyżni nie lubią zbyt wysokich kobiet a szczególnie jezeli są one wyższe od nich. optymalny wzrost dla dziewczyny do wg mnie ok 170cm i nie więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nwa2pac
dla pociesenia mijej płci mogę jedynie dodać kilka nazwisk niskich mężczyzn którzy osiągneli dużo: EAZY E-jeden z 6 najlepszych raperów w historii gangsta rapu(167cm) DAVID TUA-bokser wagi cięzkiej (177cm)jak na wagę cieżką jest obecnie najniższym bokserem wagi ciężkiej,mistrz świata wbo. MIKE TYSON-bokser waga cięzka (181cm) jak na wagę ciężką niski walczył od siebie wyższymi o 18cm .nazwisko chyba mówi samo za siebie NAPOLEON BONAPARTE-PONIŻEJ 170CM NIE MUSZĘ CHYBA OMAWIAC DANNY DE VITO-AKTOR BARDZO POPULARNY NA CAŁYM ŚWIECIE (152CM)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nwa2pac
MAM PYTANIE DO DZIEWCZYN CZY DLA WAS 172 TO NISKI WZROST?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nwa2pac
MAM PYTANIE DO DZIEWCZYN CZY 172 CM WZROSTU TO NISKI WZROT JAK NA CHŁOPAKA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nwa2pac
MAM PYTANIE DO DZIEWCZYN CZY 172 CM WZROSTU TO NISKI WZROT JAK NA CHŁOPAKA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewula*
jak dla mnie 172 cm.. extra ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gafa
Ja mam 12 lat i mam 160 wzrostu, a na dodatek jestem szczupła . Wszyscy śmieją się ze mnie bo jestem taka wielka i w ogóle .. Ciesz się z tego jaki masz wzrost bo niektórzy chcą mieć taki wzrost jak Ty ! Ja tam chciała bym mieć góra 150 cm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gafa
oczywiście wzrostu w tym wieku bo tak ogólnie to chciałabym mieć 165 - 170 max !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinka43
Aj tyle się napisałam o tym niskim wzroście ale mi sie skasowało :( No ale Dziewczyny O NISKIM WZROŚCIE szukajcie w tym plusów a nie tylko same minus !!!!!!!!!!! JA was bardzo dobrze rozumiem bo sama jestem niska mam16 lat i 154cm ale nie martwie się tym aż do momentu dopóki mi ktoś tego nie przypomni !;/ No ale za to jakie szpilki możemy nosić:D:PP i jeszcze wiecie co dużo niskich dziewczyn ma super kolesi co mierzą po 180-190cm:P wiec sie nie przejmujcie niczym NIKT nie jest ideałem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackgreen
Hej! Mam 15 lat, ok. 163 cm wzrostu. Ojciec ma 170 cm ,a matka 161. Czy mam szansę dobić do 178? Od ostatniego roku urosłem 7-8 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 168 ale mam dopiero 13 lat wiec jeszce urosne jakies 5 cm. i na serio czasem chcialabym byc nizsza bo trenuje taniec i jak urosne tak duzo to raczej male szanse na taniec w dalszej przyszlosci...szkoda :( chociaz moja trenerka tez nie nalezy do tych mniejszych tancerek bo ma 170 cm. ale nie rozumiem waszych problemow cieszcie sie ze jestescie zdrowe !!!! a kazdy wzrost ma swoje cechy i wady, i nikt nie jest idealny ........ aha i jak mozna miec kompleksy z powodu 164 wzrostu az sie rozesmialam jak czytalam komentarze niektore bo moja mama ma tez 164 cm i to nie jest wcale niski wzrost ........ kurde troche mnie wkurza ze jestem wyzsza od mojej mamy dlatego wole jak mama nosi szpilki :P ale czasem to ze jestem od niej wyzsza jest okolicznoscia sprzyjajaca bo jak czasem sie sprzeczamy dla zartu to mowie na mame - kurdupel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde wspolczuje niskim dziewczyna bo maja zazwyczaj krotkie nogi no coz ja mam raczej baaardzo dlugie jak na swoj wiek ale daje rade bo w przyszlosci jak bede mogla nosic szpilki to bedzie to jakos wyeksponowane a na razie co mi po dlugich nogach???? aha jak sie ma krotkie nogi to nie nosic legginsow bo one optycznie je skrocaja i wydaje mi sie ze chyba koturny tez skracaja ...ale nie wim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i pozdrawiam niskie dziewczyny przynajmniej wy bedziecie mogly nosic szpilki nawet 8 cm a ja??? coz nie bede taka wysoka jakies 180 czy cos...tak do 175 pewnie urosne.wtedy owszem bede mogla 8cm zalozyc ale bede glupio sie czula bo nie lubie na wszystko patrzec z gory.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos -
Kazdy ma swoj wzrost na swoja urode... Ja mam 15 lat i mam 164 cm... Ale jesli chcialabys byc troche wyzsza to np. uprawiaj joging (wydluza nogi) albo powies sie nogami na jakiejs drabiince czy cos do gory nogami (jak nietoperz) i w rekach trzymaj po ciezarku 1 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orlikowo Ona
Kobiety o wzroście 151-158 są płodniejsze od swoich wyższych koleżanek (Poparte badaniami Amerykańskich naukowców) ;P ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewula*
niccoline ale ty masz coś z głową. :P Jak czytałam, to co napisałaś.. to wygląda na to że jesteś pustą osobą. Moim zdaniem, każdy ma coś w sobie. Uroda nie jest aż tak ważna, lecz wazniejsze jest serce, i charakter. Tego się trzymajcie! ;* Pozdrawiam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka90
do nwa2pac Jak dla mnie to nie masz powodu do ŻADNYCH kompleksów:-) PoZdRaWiAm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka90
Ja sama mam 19 lat, wzrostu 151 strasznie mnie to denerwuje,ale cóż małe jest piękne :-) Jesli chodzi o typ chłopaka to nie przeszkadz mi wzrost150-160:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylowa86
Hej! Ja bym się nie przejmowała! To że faceci wolą szczupłe wysokie modelki, to mit. Drobne, malutki kobietki są bardzo ponętne. Mała czarna i finezyjny dodatek zrobi na każdym facecie wrażenie! Nie wiem ja Wy, ale ja uwielbiam dodatki - małe co nie co, a zmienia zupełnie ubiór. Na www.prototyp.pl można kupić naprawdę unikatowe rzeczy, bez obawy, że po wyjściu z domu, okaże się, że koleżanka, której się nie lubi ma takie same kolczyki. ;) Polecam gorąco! PS> Małe jest PIĘKNE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I hate Me
Cześć wszystkim mam 14 lat (rocznikowo 15) i tylko 155 cm strasznie się tego wstydze...... i przejmuje złośliwymi docinkami typu ''ale ty niska jesteś'' itd.... czasem zdarza się że płacze z tego powodu:(:( Wiem że jeszcze urosne ale wątpie w to ze będe wysokaa...:(:(:( Nie mam chłopaka chociaż bardzo chciałabym mieć...:(:( Wi ększość mówi mi że jestem śliczna ale wydaje mi się że chodzi im przede wszystkim o mój kompromitujący mnie wzrost..:(:(:((::(:( nie jestem najniższa w klasie bo są osoby ze wzrostem 145 cm ale zdecydowanie jedna z najniższych dziewczyn...... po wakacjach ide do 3 klasy..... Będe wtedy przewodniczącą gimnazjum:) Jednak boje się że będą mnie uważali za karzełka nie za przewodniczącą...:(:(:(:((:(:(:((:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:((:(:((:(:((:(:((:(:(:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I hate Me
Dodam też że cały czas chodze na wysokih obcasach jednak nie zawsze są one stosowne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I hate Me
Dodam też że w szafie przeważają u mnie szpilki i koturny jak wiadomo niestosowne do każdej sytuacji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No ale za to jakie szpilki możemy nosić" No właśnie, jakie? Sama mam 153 cm i nie wyobrażam sobie siebie na koturnach większych niz 6 cm. Przeciez to musi byc proporcjonalne do reszty nogi... Jak ktoś ma maleńką nózke i założy sz pilki 12 cm, to wyglądałoby to źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×