Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eeeeeellllll

restauracja Margerita - Modniczka koło Krakowa

Polecane posty

Gość eeeeeellllll

witam, wszystkie kobitki. Mam do was pytanie czy robiła któraś z was wesele w restauracji Margerita w Modniczce koło Krakowa. A może macie jakieś fajne pomysły na wesele pod Krakowem Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwulka
ja robie w łężkowicach pod krakowem!!wejdz sobie na strone www.petro-tar.pl jest sprawdzona bo kolezanka robiła !!tanio ale miło i dobre jedzenie na górze 11 pokoji!!tel 2841776 mozna przedzwonic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec o margericie słyszalam wiele dobrego, ja nie bylam osobiscie, w srodku podobno fajnie, ale z zewnatrz masakra:( Ale jedzenie dobre,i ogolnie pozytywne wrazenia :) W Wegrzcach jest zajazd Kosynier - chyba fajna oferte mieli...http://www.kosynier.pl/grafika/11115.jpg z zewnatrz super, w srodku gorzej... W Krakowie to bym ci pomogla , ale poza to nie znam za dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumniacz
wolę zdecydowanie apetyt bistro w samym Krakowie. Bardzo fajną pizzę robią, tyle mogę powiedziec. Polecam każdemu, bo warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miejscowa_
Mieszkam w pobliżu i mogę potwierdzić, że jest to mega popularne miejsce. Terminy są ponoć masakryczne. Sama miałam tam studniówkę i kilka wesel w rodzinie. Wszystko fajnie, ale to nie do końca mój klimat - dla mnie zbyt "sterylnie" :P Mnie się bardziej podobają takie stylowe wnętrza i do znudzenia będę powtarzać, że nr 1 to Oranżeria Dworu w Tomaszowicach! ;) Całkiem niedaleko Margerity, wręcz po sąsiedzku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Predator-Eliminator
majkkkkka Dworek Zieleniewksch w Trzebini to jest tak pod Krakowem jak niemal Brzesko (czas dojazdu), klimat? Bo park byle jaki wokół i "dwór" w nazwie? Jedzenie syf, obsługa słaba, goście tańczą w korytarzu. Może kiedyś za czasów OSP to był wypas, ale dziś tylko żenada więc daj spokój, bo dziś prawie każda sala weselna jest lepsza w ch....olerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoloa90
Na lunch to mi się zdarza wyskoczyć do lokalu Ganesh na rogu ul Św Tomasza z Floriańską. Fajne, zaciszne miejsce, trochę z dala od tłumów turystów. Jest spokojnie. A co do menu to mają sporo wariantów dla wegetarian. Ja szczególnie polecam zestaw Aloo Began z bakłażanem, pomidorkami i ziemniakami. Cena zastawu 20 zł, więc niedrogo moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy prowadziłem życie studenckie to często z kumplami chodziliśmy na jedzenie do www.hahagrill.pl Kanapką z kotletem schabowym i warzywami to się można najeść praktycznie na cały dzień. Masz u nich po prostu grilla całorocznego, wszystko świeże i pachnące. Jeszcze przy okazji prawdziwy żurek u nich zjesz. Do późnych godzin otwarci, więc po imprezie idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×