Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iksiczka

DEPILACJA WOSKIEM co radzicie???

Polecane posty

Gość Aga99
Ostatnio kupiłam sobie plastry z woskiem do depilacji dla skóry normalnej, nic nie zadzialaly, nie wiem czy ja nie umiem tego robic czy co...;/ Zrobiłam wszystko tak jak pisało w "sposób użycia". Jak możecie to napiszcie jak wy to robicie. pliz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja takim typowym woskiem nigdy nie depilowałam, ale mam za sobą już kilka opakowań różnych plastrów. Plastry oczywiście mogą mieć różną skuteczność - od naprawdę dobrej do mizernej lub żadnej. ja jak dotąd miałam szczęście i wybierałam dobre plastry. Polecam ten sposób depilacji jako dużo mnie bolesny niż depilacja depilatorem (co szczególnie odczuć można przy depilowaniu np. rąk, czy ud). Odradzam jednak osobom o problemach naczynkowych - plastry mogą potęgować tę przypadłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłam, że baardzo dużo ludzi ma problemy z depilowaniem plastrami. Świadczą o tym negatywne opinie na wizażu, czy w damskiej torebce - masa dziewczyn używała tych samych plastrów, z którymi ja nie miałam żadnego problemu i wypowiadają się o nich bardzo negatywnie. Nie wiem, od czego to zależy, nie chcę nikomu zarzucać niekompetencji, ciężko mi też wyobrazić sobie, że akurat mi trafił się jakiś lepszy egzemplarz. Ja rozgrzewam plastry zazwyczaj suszarką, po rozklejeniu przyklejam je do skóry zgodnie ze wzrostem włosów - staram się porządnie przycisnąć plaster do skóry, wygładzam go w tym kierunku, w którym rosną włosy, później wygładzam również powierzchnię na boki. Czekam chwilę - około 10 sekund - i odrywam plaster (przeciwnie do kierunku wzrostu włosów), który w 80% przypadków radzi sobie bardzo dobrze. Średnio 1 plaster starczy mi na 3-4 użycia (w przypadku Veet nawet 5-6, w przypadku Isany właśnie średnio na 3-4). Czasami, gdy nie chce mi się angażować w to wszystko suszarki, rozgrzewam plastry dłońmi - trwa to nieco dłużej, kilkukrotnie użyty plaster zaczyna się ślizgać w dłoniach, ale jest to oczywiście wykonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agim
Ja używałam wiele plastrów do depilacji większość nadawała się tylko na raz. Czy ten wosk cukrowy by zerwać trzeba mieć plastry cze można bez zerwać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia_27
jedyne plastry, które naprawde polecam, to plastry STREEP, rzadko je można dostać, ale są, trzeba kupić te do twardego owłosienia.. są genialne i mozna je przyklejać nawet do 8 razy moja metoda to taka, że przyklejam plastry tak 3 razy a potem rozgrzewam je żelazkiem /wkładam złożony plaster pod ściereczkę i na kilka sekund przykładam żelazko leciutko rozgrzane/ - tak wiec przy baaardzo mocnym owłosieniu /uwierzcie mi/ - jedną częscia plastra depiluje nogę do kolana w opakowaniu jest 8 podwójnych plastrów wiec straczaja mi tak ok na 4 razy, sa genialne, wyrywaja praktycznie wszystko, jeśli coś zostaje - po zastosowaniu oliwki i umyciu dokładnie nóg poprawiam depilatorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o-zielona
mam pytanko odnośnienie pasty cukrowej: jak wy to zdejmujecie ze skóry? nakładacie jakiś plaster?? z góry dzięki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa kuku on
mam propozycję może jakis filmik 1.sposob przyrzadzania miksturki , 2.sposob nakladania gotowej miksturki oraz sposob nakladania i odrywania plasterkow :) z gory dziekuje , to by byl takiego rodzaju poradniczek multimedialny wiadomo czego oczy niewidza...tego dlonia ciezko zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellllla 68
Czesc dziewczyny! ;) Odgrzebalam ten temat, bo zalezy mi na profesjonalnej opinii.. 1. Jak dlugoutzrymuje sie efekt gladkiej skory po depilacji domowej (ja osobiscie uzywam isany) 2. Po np. 4 dniach ukazuje mi sie jakby druga warstwa wlosow w miejscu juz wydepilowanych.. Nie wiem czego juz uzywac... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colorama
ja zrobiłam ten wosk według waszego przepisu ale jak chce go odlepić to się nie da ! przyklejam na to kawałek bawełny i wosk się odciskuje na bawełnie i jeszcze jest na mojej skórze..;/ i nic z tego bo jak go zrobiłam to wsadziłam do zamrażalnika na kilka godzin żeby tak jak mówiłaś zrobiła się dziura no i też mi się lepi do rąk ! help me! (piszcie na colorama@poczta.onet.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lall.a
dziewczyny ale macie problem... kupujecie na allegro caly zestaw: podgrzewacz, woski, plastry i robicie to same w domu. cena zestawu ok. 80 zl czyli zwraca wam sie to w momecie. a nie bawicie sie w jakies masy cukrowe itp albo veety ktore sa do niczego, pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colorama
no ale chodzi o to żeby nie wydawać tych pieniędzy chociaż wierze Ci że no jest dobre wyjście ps. czekam na odp. na moje pytanie pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woskowa dolina
a na allegro co polecacie jeśli macie więcej doświadczenia? chodzi mi o cały zestaw: podgrzewacz, wosk, paski.., Jaki wosk lepszy- w "roll-on" czy z puszki nakładany pałeczką? dzięki za odp !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dep woskiem
Jeśli ktoś szuka promocji to niech najlepiej zajrzy na strony zakupów grupowych - tam sa codziennie nowe oferty poczynając od kosmetyki na turystyce koncząc Dla przykładu http://www.fastdeal.pl/oferta/tychy/nie_dziel_wlosa_na_czworo/2112 Dzieki takim ofertom mozna w koncu duzo zaoszczedzic, nie oszczedzają przy tym wlosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie umiem depilowac woskiem w domu. Kiedys probowalam, ale nie wspominam tego dobrze :D Na zabieg zawsze chodze do Black Pearl w krakowie i jestem zadowolona z efektu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam, ze plastry veet są mało skuteczne. Osobiscie wolę depilacje pastą cukrową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie wolę depilację laserową. Nie jest to może super komfortowa sprawa, ale efekty to wynagradzają ;) Chodziłam na zabiegi do pani Kasi do Vici Clinic w Krakowie, przeprowadzała je laserem LightSheer Duet. Powiem tyle: naprawę warto, nie muszę martwić się odrastającymi włoskami i wysypką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruleska
Ja radzę zadbać o skuteczną depilację, bo woskiem to tak ciężko w sumie patrząc na długotrwałe golenie. Ja była na depilacji laserowej, która jest o wiele bardziej skuteczniejsza, trwalsza niż ta zwykła. A natknęłam się na taki wpis - https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/depilacja-nog/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierniczanka
Witaj, Karolino, zabieg depilacji jest prosty i bezpieczny tutaj masz filmik o depilacji laserowej https://www.youtube.com/watch?v=jYej8j9cNGQ że cena usługi nie jest laser laserowi nie równy , polecam poczytać o różnicach między laserami Lightshher i Vectus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina 22
Dziewczyny! Moje nogi wyglądają jak po ospie. Zacięcia, czerwone krostki - i do tego blizny. Zaczęłam zastanawiać się nad depilacja laserową, ale nie mam pojęcia jaki laser wybrać. Co myślicie o laserze Palomar Vectus, znalazłam o nim trochę informacji http://depilacja-laserowa.torun.pl. Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 27
Polecam naturalne metody Od kilku lat używam pasty cukrowej. Do tej pory widzę same plusyPasta cukrowa usuwa nawet te najmniejsze włoski. Najpierw chodziłam do sklepu gotową pastę cukrową, ale taka domowa jest jeszcze lepsza. Tutaj to fajnie opisali http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RootGirl 26
Polecam naturalne metody Od wielu lat stawiam na pastę cukrową. Do tej pory widzę same plusyPasta cukrowa usuwa nawet te najmniejsze włoski. Najpierw kupowałam gotową pastę, ale taka domowa jest jeszcze lepsza. Tutaj znajdziesz trochę informacji http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nice 30
Znajoma zdecydowała się na depilację laserem, to był gabinet z laserem Palomar Vectus. sama byłam pod wrażeniem efektu. Wcale nie musiała robić wielu zabiegów. Nie bolało i nie ma po tym śladu. To jest bardzo nowoczesny sprzęt. Laser ma czytnik, który dostosowuje moc do typu skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze doświadczenia mam z Beauty Skin jeśli chodzi o różne gabinety urody z którymi miałam kontakt. Wszystko tłumaczą – to mi się szczególnie podoba u nich – nie zostawią klienta z jakimiś wątpliwościami i niedomówieniami. Wiadomo jak będzie zabieg wyglądał , kiedy pojawi się prawdziwy efekt, czy zabieg wiąże się z rekonwalescencją i gojeniem, ile to potrwa etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×