Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niezła jazda

on się oświadczył a ja powiedziałam nie /przeniesione/

Polecane posty

Gość niezła jazda

niezlajazda kocham go i chce z nim byc, ale od zawsze mowilam ze nie chce slubu!!!!!!!a tu w w-end kolacyjka, pierscioneczek - jak w tanim romansie, i powiedzialam - nie. nie odzywa sie od soboty [21.11] 18:44 ktotka odpowiedz chyba nie dosc wyraznie mowilas.... [21.11] 18:47 niezlajazda udobrucham go wylizaniem odbytu i pozwolę aby zlał mi sie obficie w gardło.....może mu przejdzie... [21.11] 18:50 czemu nie chcesz ślubu? [21.11] 18:53 Byku Dobrze zrobiłaś !!!!! Najważniejsze w życiu to dobrze się bawić, imprezować, i mieć w miare dobrze płatną prace aby móc zwiedzać swiat i poznawac fajnych interesujacych ludzi pozdrawiam TRZYMAJ SIE !!! [21.11] 18:55 Jestem pewien że koleś dostał olśnienia i się kapł w końcu że macie inne cele życiowe i do siebie nioe pasujecie teraz pozostało mu się tylko pozbierać jak dobrze pójdzie to zostaniecie kumplami [21.11] 18:56 z takim nastawieniem jak nic zostaniesz starą panną. do zobaczenia za jakis czas.bedziesz tu pisała z goła inne topiki. yyyy cos w tym stylu...."samotnosc mnie dobija i nie chce mi sie zyc." lub "czy sa na tym świecie jeszcze normalni faceci.?" własnie jednego spławias. gratulacje. [21.11] 19:01 zaskakujaca akurat tez nie wyszlam za maz i nie jestem samotna ani stara panna jestem w wolnym zwiazku musicie wziac pod uwage ze sa kobiety ktorych jedynym celem w zyciu nie jest malzenstwo [22.11] 00:23 malutkamiskatwa up [22.11] 00:28 nocne_marki Ale przecież od zaręczyn do ślubu jeszcze długa droga! To, że przyjmiesz od niego pierścionek nie znaczy, że za rok sie pobierzecie! Narzeczeństwo to nic złego moim zdaniem i ja bym na przykład tego chciała. Ale to Twoja decyzja. Aha i nie dziw się jemu, że sie nie odzywa - dałaś mu kosza chłopak poczuł się odrzucony. Porozmawiaj z nim.... [22.11] 00:34 matka przełożona A dlaczego od tej strony? Dlaczego nie od drugiej : mówiła mu tysiąc razy , że chce z nim być , ale ślubu nie chce - to dlaczego on nie może tego uszanować ? Może i daleka droga od zaręczyn do ślubu , ale zaręczyny prowadzą do ślubu , a ona ślubu nie chce. To tak , jakby ktoś mówił , że nie chce jeździć samochodem , ale zrobił sobie prawo jazdy , bo to nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×