Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kurtca

WPADKI OSÓB KTÓRE SIĘ ZA DUŻO POCĄ

Polecane posty

Mieliście takie wpadki? Opiszci je proszę! A oto jedna z moich wpadek: Kiedyś w tramwaju było tak gorąco, że spociłam się tak mocno, a miałam na sobie zieloną bluzkę i plecy miałam mokre tak bardzo, że widać było tylko 2 lub 3 suche miejsca... Z przodu było trochę lepiej - plamy od pachami przesiąkły do połowy cycków a na brzuchu była plama o średnicy około 10cm... Tragedia... A te spojżenia ludzi... Co wy na to? Mieliście gorsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafi1984
Skąd ja to znam? Kiedyś podczas lekcji zostałem wyrwany do tablicy. Musiałem pisać mając ręce wysoko w górze i babka zobaczyła moje ogromne plamy pod pachami i rzuciła taki tekscik: "Rafałku, ty się tak nie stresuj bo się odwodnisz"... Co za obciach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsasa
hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annka
Witam . Ja mialam kilka wpadek ,jedna z nich to na weselu mialam szara sukienke z krotkim rekawkiem , bylo dosyc cieplo po wyjsciu z kosciola mialam dosyc duze plamy pod pachami .Wszyscy na mnie patrzyli a ja oczywiscie nie moglam tego ukryc .To nie bylo przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annka
chyba nie jest nas wiele tych ktorzy sie pocimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudointelektualistka
jest wiele ale większośc stosuje ANTIDRAL (rewelacja - ok 13 zł w każdej aptece dostępny bez recepty) mówię Wam dopiero pół roku temu go odkryłam i żaluje ze dopiero teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ma raczej
a ten ANTIDRAL na czym polega jego dzialanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ady=
Na mniejszym poeniu się:D heh... Ja juz po pierwszym uzyciu zauważyłam rezultaty.... Wczesniej nie było bluski która po wyjściu z domu nie byłaby przepocona. A teraz... Nawet jak ubiore bluzke ze sztucznego materiału i bardzo przylegająca do ciała to rzadko kiedy zdarzy mi sie taka wpadka jak dawniej. Naprawde gorąco polecam!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nichchchchc
A jak sie go uzywa?? Jak dezodorantu?? Codziennie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty-antidral
"jest wiele ale większośc stosuje ANTIDRAL (rewelacja - ok 13 zł w każdej aptece dostępny bez recepty)" zależy jak komu, ja stosowałam i mi nie pomaga, tylko tyle co zwykły antyperspirant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten antidral jest
rakotwórczy! poprzez pocenie organizm wydala nadmiar wody! antidral wstrzymuje ten proces!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja droga zauważ że
w obecnych czasach wszystko jest rakotwórcze :O antidral, tabletki anty, żywność na hormonach pędzona, papierosy, alkohol, kawa, seks :P wszystko a ja wolę teraz nie śmierdzieć a co bedzie kiedyś to życie pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje wpadki. 1. Jakiś miesiąc temu zostałam wezwana do tablicy by rozwiązać zadanie z matematyki, miałam siwą bluzkę a pod pachami oczywiście "jeziora", ponadto musiałam podnosić ręce i wszystko było widać :( 2. Byłam na uroczystości rodzinnej, miałam niebieską koszulę, niemal natychmiast powstały na niej ogromne plamy potu, miałam jeszcze siwą marynarkę, założyłam ją by ukryć plamy ale... po kilkunastu minutach marynarka także przesiąkła i pojawiły się na niej wielkie mokre ślady od potu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×