Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
latynoska

EVELINE - Slim Extreme 3D Antycellulit . Ktoś zna????

Polecane posty

Gość dla mnie super
równie dobra jest też seria Eris:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dobry
tylko z mentolem i chłodem wieje po ciałku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie macie jakies rezultaty po tym? Ja dzisiaj zakupiłam i strasznie mi zimno po tym.. Ale wazne zeby efekt był. Stosował ktos może???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to kiedys kupilam,bo slyszalam,ze jest bardzo skuteczne. Niestety wytrzymalam tylko tydzien- dluzej nie dalam rady sie tym smarowac. Po prostu nie bylam w stanie zniesc tego okropnego zimna. Moze gdybym smarowala tym tylko nogi, to bym jakos wytrzymala. Ale ja smarowalam tym cale cialo (oprocz piersi), tak profilaktycznie (glownie nogi,pupe,brzuch i ramiona) dwa razy dziennie- rano i wieczorem (bo podobno sa najlepsze efekty gdy sie smaruje dwa razy dziennie). Na dodatek byla zima-zmino jak cholera i jeszcze dodatkowo ten morz balsamu :) Nie bylam w stanie tego wytrzymac. Doszlam do wniosku,ze nie jestem masochistka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dodam,ze juz po tym tygodniu widzialam efekty- cialo zrobilo sie jedrniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam eveline 3d zel do biustu i bardzo mi sie podobal, dziisaj zakupilam 3d antycellulit, zobaczymy czy bedzie dobry ;) mowicie ze zimno po nim?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie straszne to zimno... brr a ja na dodatek jeszcze sie folią owinęłam i cała dygotałam. Wytrzymałam w tej foli 20 minut a teraz nadal mi zimno ale już o wiele mniej. Mam nadzieje że jakos to przetrzymam. ===> Magda z Gdyni napisz czy ten do biustu troche go zmniejsza bo jeśli tak to tez zakupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z avonu też tak działają
kupiłam w ciąży i musiałam przestać używać bo normalnie skurcze zaczęłam mieć. Nigdy więcej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelkłom
ile to ksoztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie chwale kosmetyki z tej serii, zwłaszcza jak sie uzywa cały zestaw czyli piling, krem i serum to jest dobre działanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na mnie dobrze dziala, uzywam go od miesiaca i widze efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za niego płaciłam 14,50 ale wiem ze możan kupić taniej. Z Avonu też używam, zobacze może bedzie jakiś efekt. jak na razie to skóra jest gładsza i taka miluśka. Podoba mi sie :) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, to serum polecają stosować razem z kremem tej serii. Najpierw serum, potem krem, podobno tak przynosi najlepsze efekty. Jak to robicie? Ile czasu mam czekać, żeby krem nałożyć? I czy to w ogóle ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba sobie kupie! dobrze,że jest wiosna to moze nie będe tak marznąc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deljaaaaaaaaaaa
lepiej wypróbuj krem z kolastyny, ma takie samo działanie, bardzo podobny skład i nie daje efektu chłodu. Tylko teraz nie pamietam jak on się dokładnie nazywał, ale miał co ś w nazwie...Antycellulit... w zielonej tubie. Ja byłam z niego zadowolona. Mam to serum z Eveline, ale stoi prawie pełne na półce w łazience, przez to uczucie chłodu nie jestem w stanie go używać. Może będzie przydatny latem, jak będą upały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeniesienie
00:52 ale chłodzi... Właśnie się posmarowałam i musiałąm założyć grubą piżamkę bo strasznie chłodzi mi skórę Może to tak działa?Czy faktycznie to serum jest dobre? 07:12 betii1 uzywalam przez miesiac i nic -a wcale az tak duzo tluszczyku nie mam..faktycznie to serum fajnie chlodzi ale niestety nie dziala. 09:31 kiełbasa nie wystarczy tylko sie smarować i czekać na gwiazdke z nieba...aby zobaczyć efekty, to trzeba sie jeszcze troszke przy tym poruszać!!! 09:34 betii1 no jasne..wiem wiem-nie licze na to ze bede sie czyms smarowac i nagle ubedzie mi cialka 09:47 dlkfdkm nie dziala ;( ja czekalam, czekalam i nic z AVONU mi tylko podzialal balsam 09:51 oliwka844 serum moim zdaniem działa ale bardziej na rozstępy bynajmniej u mnie ale też rtochę widziałam efekty na celulit . 2 razy dziennie po ok. 3 tubkach pozdrawiam 10:17 euglena Chłodzi bo w jego skład wchodzi mentol, równie dobrze można się pomarować pastą do zębów 12:48 no to posmaruj się pastą do zębów, ale uprzednio zbierz kasę na leczenie u dermatologa 12:54 nodi19 mi troche pomogło na wyszczuplenie ale działa dobrze tylko jesli sie stosuje wszystkie 3 kosmetyki na raz z tej serii 13:04 no wlasnie oprocz serum trzeba jeszcze stosowac krem i peeling. Obowiazkowo 2 razy dziennie + cwiczenia. Wtedy sa najlepsze efekty. Ja stosuje raz dziennie samo serum od prawie 2 tygodni i skora na pewno sie wygladzila, a cellulit ciut zmniejszyl (mam stopien zerowy). 13:37 ale chłodzi... ale czy muszę jeszcze na to serum stosować ten krem?No a peeling chyba mogę zastąpić masażem szorstką rękawicą,co? 20:57 walcząca z cellulitem też się chętnie dowiem 23:22 euglena Smarować się pastą do zębów nie mam zamiaru Wyjaśniam tylko na czym polega działanie chłodzące tego serum Serum może i działa (ja po 2 tubkach dałam sobie spokój więc nie wiem) ale na pewno "chłodek" nie ma nic do tego. 08:19 na mnie nie dzialal juz predzej ten z serii FITNES Bielendy 12:18 agawa79 Dziewczyny, to serum polecają stosować razem z kremem tej serii. Najpierw serum, potem krem, podobno tak przynosi najlepsze efekty. Jak to robicie? Ile czasu mam czekać, żeby krem nałożyć? I czy to w ogóle ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgvgrdese3
hej.uzywam tego serum od kilku dni ale jakos nie czuje tego strasznego chlodu.dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keishaa
a mi sie ten chłodek podoba:D i mam nadzieję, że w połączeniu z dietą coś zadziała... wymierzyłam się dokładnie i za tydzień napisze jak to z tymi wymiarami jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ENI35
Eveline, Slim Extreme 3D - PRZECIEŻ TEN KOSMETYK ROZGRZEWA A NIE ODWROTNIE..........JEST GORACO I FAJNIE SIE WCHŁANIA....JA UZYWAM 2 M-CE.....ALE EFEKTY ....HMMMM.......NIE POWALAJĄCE.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink_ink
eveline ma różne serie, niektóre chłodzące, niektóre rozgrzewające. ten chłodzący nie chłodzi aż tak bardzo, jeśli nie używa się go bezpośrednio po kąpieli. jeśli skóra jest rozgrzana, pory są rozszerzone, pewnie bardziej się wchłania i faktycznie mega-mrozi (choć pewnie i lepiej działa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do" z avonu też tak działają" Kobieto powinnaś się trochę wyedukować! Nie wolno podczas ciąży stosować takich preparatów! Bo zawierają kofeinę i inne szkodliwe dla dziecka substancje... Wolno tylko preparaty specjalistyczne przeznaczone dla kobiet w ciąży np Perfecta mama Ja posiadam Eveline Extreme ale z efektem rozgrzewajacym jest super, efekty widoczne dzien po dniu :) POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julajulia1
Ja zaopatrzyłam się niedawno w nocny koncentrat wyszczuplający z eveline, ciekawy produkt, bo stosuje się go na noc. Mogę polecić, bo widzę poprawę jędrności skóry, jest bardziej wygładzona, jak po peelingu z kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozliwe ze ktos mial ten krem na biust z tej linii? chodzi mi o ujedrniajacy krem do piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

mozliwe ze ktos mial ten krem na biust z tej linii? chodzi mi o ujedrniajacy krem do piersi.

Tak,miałam i użyłam do końca.Spektakularnych efektów oprócz tego ujędrnienia nie zauwazylam😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak,miałam i użyłam do końca.Spektakularnych efektów oprócz tego ujędrnienia nie zauwazylam😁

ja miałam ten krem i zuzyłam w sumie 3 albo 4 opakowania. Podziałało 🙂 zależało mi przede wszystkim na ujędrnieniu i poprawie wyglądu piersi i tu egzamin został zdany w 100% 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.05.2020 o 16:34, uulakita napisał:

ja miałam ten krem i zuzyłam w sumie 3 albo 4 opakowania. Podziałało 🙂 zależało mi przede wszystkim na ujędrnieniu i poprawie wyglądu piersi i tu egzamin został zdany w 100% 🙂

Na prawdę? :O No to trochę zdziwienie bo ja się zgadzam z Winogronka8. 

@Aureola, jak chcesz coś wypróbować to polecam po różnych testach i różnych serach i kramach chyba najbardziej frashe.  Na dobrą sprawdzę najlepiej się sprawdzał na biust po karmieniu. Wiadomo cały czas jeszcze ćwiczyłam i dbałam o masaże, ale jednak jest różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×