Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Moluś- nasienie przebadane jeszcze na początku i wynik bardzo dobry. Ciekawe co za cholerstwo nie pozwala mi zajść w ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak ja za Was trzymam kciuki, to nawet nie wiecie. Dołączycie do grona szczęśliwych mamusiek, ja to wiem. A my jutro kończymy 5 miesięcy!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piąteczkowo:-) Jestem dzisiaj w pracy, ale zaraz po wyjeżdżamy z Mężem do rodzinki i wrócimy dopiero w poniedziałek wieczorkiem, więc przez te pare dni nie będzie mnie na kafe. Pozdrawiam upalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- sposób spania \"na Bobra\" rewelacyjny!!!:-) Koniecznie muszę wypróbować:-) Strój kąpielowy też bardzo fajny, sportowy i na pewno wygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja planuje ciąże na przyszly rok,a starania juz mam rozpoczac za m-c,poniewaz za m-c wychodze za mąż.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Asik - wchodząc tu miałam nadzieje, że u Ciebie już wszystko wyjaśnione...Ale jeśli jajowody są drożne to bardzo dobra widomość! :) Mam nadzieje ze nastpnym razem jak tu zajżę, to juz bedziesz przyszłą mamą :) Ja zdycham. 20 czerwca mam obrone pracy mgr i od miesiaca trwa remont. Na dodatek moja Justysia zapomniała, ze w nocy się śpi (kiedys bardzo ładnie spała, teraz jej sie odwidziało). Budzi sie po 5-6 razy a ja mam oczy na zapłałki:( Zęby jej idą od 2 miesiecy i nic, dziąsła opuchnięte i na górze i na dole, pewnie ją boli i przez to się budzi a wszystkie żele z apteki na nic :( Anemia miala, ale dawałam żelazo i wszystko juz ok, nadrabia wage. Jak na razie nie raczkuje, tylko się kula po całym dywanie, mówi dzia-dzia-dzia, ga-ga i da-da. Na razie! Odezwe sie jak bede miec troche wolnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah fajnie śpi Twój brzdąc. Emilka dziś kończy 5 miesięcy. Jest niesamowicie silna. Też powoli zaczyna się kulać, choć jeszcze słabo jej to wychodzi. Ale jak tak dalej pójdzie to niedługo będzie super, no i oczywiście próbuje siadać, choć narazie daremny trud, jednak musimy ją mieć na oku, bo lada chwila siądzie. JANA szkoda że nie mamy okazji pooglądać Justysi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Kubuś spi rewelacyjne :) strój sliczny, szczególnie majteczki fajne, aż pomysłałam że mi też by się taki przydał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Channah, Kubuś jest z dnia niepodległości. Już roczek! Ale to leci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Darka-Lenka jest urocza i taka podobna do mamusi...;) Miama-gratulacje i uściski dla 5-misiecznej Emilki 🌼 Channah-.....ale Ci fajnie z tym wyjazdem nad morze .... Ale masz już takiego poważnego tego faceta, to widać że fajny gośc z niego :).....kończy już ROK...kiedy to zleciao ?! Jana-trzymam kciuki za obronę!!! Rozumiem co czujesz.....parę miesęcy temu przechodziłam to samo...z Matim w brzusiu :D Miło przeczytać, że uwas wszystko dobrze.....ZAGLĄDAJ I PISZ do nas CZĘŚCIEJ!!!! Ale jestm rozleniwiona po tym dłuuuugim weekndzie....fajnie było :D ...ale się skończyło....szkoda!!!! Taki poniedziałek po kilku dniach spedonych we trójkę to KOSZMAR!!!! Za niedługo kolejne szczepienie ..... :-/ Za 3 dni Mati kończy 4 miesiące :D BUZIAKI 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A- 100 lat cię nie było!:-) Channah- normalnie jak napisałaś że masz buty do chodzenia brzegiem morza, to aż poczułam ten wiaterek, ten piaseczek i w ogóle sie rozmarzyłam:-) Też nie mogę się doczekac wyjazdu, szczególnie, że to już będzie po laparoskopii... Miama, Kamilla- leci ten czas jak szalony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też chętnie pojechałabym nad morze.... :) Ale w tym roku nigdzie nie pojade, Justynia za mała jeszcze i kasy brak, wszystko władowaliśmy w mieszkanie. Dziewczyny po porodzie - czy któraś z was bierze lub brała Cerazzette? Ja biore i przez to juz ponad rok nie mam @ :) Ale jak skończę karmić maleńką to pewnie zgroza przyjdzie, tylko jestem ciekawa czy tak od razu czy bede musiała czekac czy jak to bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo... chba z tysiac lat mnie tu nie było....;) bo sto to za mało powiedziane....;) ale tak na momencik-dla przypomnienia, cobyscie mnie tak na dobre nie zapomniały... narazie nadrabiam zaległości...póżniej napisze co u nas...bo mam pilny wyjazd...wyrabiamy Kapsiowi paszport wiec tej biurokracji trochę trzeba przebrnąć...a przy okazji i ja zmieniam swój...;) buziaki póki co..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajka no niewątpliwie całe wieki. Napisz co u was.... My w porządku,tylko ta pogoda - upał, burza, upał, burza trochę nas dobija..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo... Miama....trafne spostrzerzenie...a gdzie wszyscy?????????? To ja tu przychodze...nadrabiam zaległości....nawet fotki wyślę jak mi styknie czasu...a tu taaaaaaaaaaaakie okropne pustki!!!!!!!!! No coż u nas....no nie wiem od czego zacząć... Kacperek to już w sumie spory facet...ledwo upycham go w rozmiar 80, wiec zakupy aktualne na 86...wazy koło 9 kg z hakiem i to pewnie sporym(dawno się nie ważyliśmy).... Bardzo grzeczny z niego synio...nadal....przesypia grzecznie całe nocki...i po porannym jedzonku śpi do 9-10 więc rano mam sporo czasu dla siebie...na drzemki dłuższe też...;) Mówi mnóstwo sylab.te najczęstsze, to:..ma-ma...ta-ta...dzi-dzi...dzia-dzia....ba-ba...nie-nie...pa-pa...bo-bo...bo-ba....no i taka papużka z niego , bo próbuje nas naśladować...i powtaża niektóre rzeczy...;) Sam siedzi.... Zabiera się za raczkowanie... Wszystko co dosięgnie służy mu do podciągnięcia się i potem to stoi wyprostowany jak struna...ani drgnie!!!! NO i najważniejsze....MA 2 ZĄBKI- narazie na dole....ale lada chwila pojawią sie górne jedyneczki....tylko, tylko,żeby się przerżnąć....;) O dolnych jedynkach dowiedziałam się w momencie kiedy mnie ugryzł....przy tych górnych jest trochę bardziej marudny...jak niechcąco się urazi, to płaczu coniemiara....;) no i tak nam to lecą te dni..jeden za drugim...Kapi skończył w poniedziałek 8 miesięcy....i właściwie teraz już wszystko się toczy wokół niego...nie wyobrażam sobie już innego życia!!! I dziękuję Bogu za każdą chwilę daną mi z tą istotą....;) Asik...jestem pewna, że wakacyjny wyjazd zaowocuje nowym życiem...;) tego ci życzę z całego serduszka...choć pewnie jak wszystkie tu osóbki na tym topicu... Channah....dziewczyno jakiego masz przystojniaka...a jak superowo śpi...;) Kapsiowi też tak się zdarza...super!!!! Buziaki dla KUBUSIA>>>>cmok, cmok...cmok>>>>>> pozdrowka dla reszty dziewczątek!!!!! I maluszków...bez wyjątku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co TU TAKIE PUUUUUUUUUUUUUUSTKI??????????????????????? GDZIE WSZYSCY???????????????????????????????????????????????????? Prosze przejrzeć pocztę....cosik wam podrzuciłam....;) Jeśli o kimś zapomniałam to proszę krzykać.... do póżniej...może się ktosik tu więcej pojawi....:( co????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
ja nic nie dostałam :( Pod koniec lipca zaczynam staranka :):) W przyszłym tygodniu prawdopodobnie dostanę klucze od mieszkanka :) A dzis jadę odebrać wyniki tarczycy i prolaktyny. Mam nadzieję ze są OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello hello :) Jana- z tym okresem to różnie jest.... moja koleżanka jak tylko skończyła karmić (po 6,5 miesiącach) to tydzień później dostała okres... Ja na razie karmię i mija rok jak nie mam okresu ;) Mikołajko-faktycznie dawno Cię tu u nas nie było ;) Miło słyszeć, że u was wszystko dobrze i że Kacperek tak ładnie się rozwija!!! :D Napisz gdzie to się wybieracie za granice? Czyżby to już wyjazd wakacyjny....?:) Zaraz postaram się zaglądnąć do mojej poczty..... Miama- czy wprowadziłaś już Emilce jakieś stałe pokarmy?? Wczoraj Mati skończył 4 miesiące i.......odkryliśmy ząbki!!!!!! Przebiły się dwie dolne jedynki....:D :D :D Jestem nadal w szoku!!! Przesyłamy moc buziaków 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilkaaa....sorki....już się poprawiliśmy i poczta poszła...;) jeśli ktoś jeszcze nie dostał fotek...proszę się upominać.... Kamilla...no tak planujemy wyjazd na Węgry...i chcemy zabrać naszego maluszka...:) jeżdzimy tam juz od paru lat..., no a W ubiegłym roku nie byliśmy, bo mój brzusio się buntował, a właściwie Kapsio w nim...więc teraz może nam się uda pojechać...:) a póżniej może gdzies jeszcze jakiś przedłużony weekend w Polsce...to sie okaże w praktyce...;) pozdrówka i do pozniej bo idziemy cosik pałaszować...pa pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajka- super że do nas wróciłaś:-) Zdjecia do mnie doszły, ale obejrze je prawdopodobnie dopiero w domku. Kamilkaaa- super że juz niedługo ruszacie ze starankami:-) A u mnie praca, praca, praca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Mikołajka dzieki za fotki - masz cudnego synusia i faktycznie duzy juz jest Asik też sie cieszę że w końcu będę mogła ruszyć ze starankami bo ileż można sie wstrzymywać trochę sie denerwuję czy te wyniki będą OK, ale staram sie być dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla nie wprowadziłam stałych pokarmów, poza łyżeczką kleiku na noc na wodzie. Emilka skończy 6 miesięcy to dostanie pierwszą zupkę. A póki co czasem troszkę jabłuszka... Mikołajka ja Cię gniotę, ale Kapeluś już duży chop!!!! A jak słodko śpi i jak umie stać !???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajka- właśnie obejrzałam zdjęcia. Faktycznie wyrósł Kacperek:-) A mamusia jaka laska... Macierzyństwo ci służy:-) Channah- chyba się domyślam, co za ciężkie godziny Cię jutro czekają... czyżby teściowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejuuuuuuuu....ile tu cukrowości...i słodkości.....ojojojoooooo jakby to powiedział mój synio...;) Dziękuję, kochane jesteście...!!!! Asiku, a ty to normalnie mnie rozwaliłaś....;) dzięki, ale to chyba za wiele powiedziane!!!! Aż się zarumieniłam...;) Channah...tak to ja z syniem na jednej z fotek...mam nadziję że nie wystraszyłam oglądających...:( Oj bidulo trzymaj się jakoś jutro....w sumie to tylko 3 godzinki...ale pewnie dla ciebie o 3 za dużo...???????????? Kamilkaaa....trzymamy kciuki...bedzie dobrze...musi!!!! Nie ma innego wyjścia...Mamy aurę wakacyjnych wyjazdów...więc dzidzia bedzie jak się patrzy...;) Miama...no tak czas leci...wyrasta chłop, a śpi ze swoją ulubioną przytulanką...bez niej ani rusz!!!! To jest przytulanka, pocieszanka i gryzak w jednym...a najbardziej lubi gryżć jego ogon...jeszcze dwa zęby dojdą i będzie po ogonie, bo go odgryzie...;) Zajrzałam do fotek Emilki, no ta to urosła nieżle.....duża panienka już z niej i po płotach już chadza...;) Oj długi mieliśmy dziś dzionek...Kapi padł i ja też pójdę w jego ślady...tylko do przytulania będe miała TATUŚKA...hi hi hi...;) Dobranoc...i miłego weekendu....pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia z Londynu przesyła Moluś :) Ja nie dostałam fotek !!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś- szalona kobieto! A gdzież ty nam wyemigrowałaś tak daleko!:-) Mikołajka- mam nadzieję że juz nie planujesz nas opuszczać? Channah- napisz jak minęły te 3 godziny i czy zgadłam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś....sorki...zdjęcia poszły....;) Asik...póki co będę was odwiedzać w miarę możliwości, ale Kapi potrafi szczelnie wypełniać czas...i nie zawsze jest to możliwe...!!! A jak wracamy ze spacerków, to oboje padamy skonani... I tak codziennie...;) Ale miło nam że jeszcze o nas nie zapomniano...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajka :-) tak po płotach chadza, nawet takich, po których normalnie się nie da ;-) Zaniedługo roczki, 10 urodzinki, osiemnastki, ehhhhhhh A u nas ok, uczę Emilkę żeby się sama bawiła, bo normalnie ostatnio non stop na rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×