Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Miama u mnie jak to się mówi "dzień jak co dzień" :) Paulinka skończyła wczoraj 10 m-cy, jest fajna i coraz rozumniejsza, trochę nerwus i maruda ale też śmieszka kochana, zaczęła raczkować i wstawać. Ja jestem na wychowawczym do końca roku, z kasą trochę krucho. Muszę zacząć szukać niani dla małej. Ogólnie jest OK. A jak tam córunia? Emi pokochała siostrzyczkę od pierwszego wejrzenia? Moluś jejuuuuu już nie mogę się doczekać co tam u was będzie dalej... Wyobrażam sobie co ty musisz przezywać. Ach jak ja trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga za chwilę zacznie się Wam chodzenie za malą krok w krok ;-) Moluś trzymam kciuki A u nas jakoś leci. Małgosia jest przesłodka i polubiła spanie w wózku. dziś byliśmy w kościele z dziewczynkami, ale powiem Wam, że wybrałam się jak z motyką na księżyc. Ledwo doszłam z powrotem do domu, powłócząc nogami. Kondycha zerowa. No i minęły nam dwa tygodnie. Emilka kocha Siostrzyczkę do szaleństwa, jak mówię jej: -Emilko tak bardzo Cię kocham to ona na to -i Gosię no i oczywiście muszę przyświadczyć, że Gosię też. Dba o Siostrzyczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Miama a masz już jakieś nowe fotki? chętnie bym zobaczyła Małgosie :) u mnie dziś bóle jak na okres i jakas wzdęta jestem. Nie wiem czy to odbrze czy żle. Martwie sie troche... :( mam nadzieje ze wsyzstko bedzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) brzuch nadal pobolewa...a cycki jak bolą - szok ! mam nadzieje, że to dobre objawy... buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś mam nadzieję, że to objawy ciążowe. Obiecuję że coś wstawię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny !!!!!!! || piękne krechy !!!!!!!! :):):):):):):):):):):):) jestem w szoku !!! ale sie ciesze !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molus -gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! brawo!!!!udalo sie :) co za wspaniala wiadomosc!!!!bardzo sie ciesze razem z toba-wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś .... no GRATULUJE i życzę cudownych dziewięciu miesięcy :D:D:D:D Cudownie .... Dziewczyny rozpakowane wam też gratuluje , zapodajcie jakieś zdjęcia maleństw :) Pozdawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś nareszcie się doczekałaś. No to teraz życzę wspaniałej ciąży i szczęśliwego rozwiązania! Mini wstawię wstawię, tylko czasu na to potrzebuję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluscoś wspaniałego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!cieszęsięrazemzTobą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś!! Dzięki za maila z taką informacją!!! Cudownie!!! Naprawdę cudownie ! Przepraszam, nie ma mnie, ale pamiętam. Czas mnie goni potwornie. A dziś jadę oglądać większe mieszkanie. No powiem tylko, że tak mi coś chodzi po głowie drugi syn, ale to daleki projekt chyba. (Aga, szukam mieszkania w Świdniku, tak że może będziemy sąsiadkami :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś jeny jak suuuuuuuper, ogromne gratulacje!!! Doczekałaś się kochana!!! Życzę WAM z całego serca bezproblemowej ciąży, szczęśliwego rozwiązania i cudownego maleństwa za jakieś 9 miesięcy!!! Kurde ale się cieszę! Miama cieszę się że siostrzyczki się kochają i w ogóle że fajnie wam tak razem! channah no to super z tym mieszkaniem, może rzeczywiście będziemy sąsiadkami :) Ja mieszkam na Parcelowej :) Może się spotkamy, kiedyś pisałaś żeby się umówić ale ja coś odwlekałam... może w końcu nam wyjdzie, fajnie by było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś no właśnie, co tam u WAS??? Daj znać jak się sprawy mają, czy wszystko ok, jak się czujesz itp.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja tylko na chwilke bo ide spać - padam na twarz !!!jutro wszystko przeczytam ! a więc...uwaga uwaga ! BLIŹNIAKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) serduszka biły jak szalone !! ogólnie wszystko pięknie, zwruszająco....jestem w lekkim szoku :D a i termin na koniec marca co mnie bardzo zaskoczyło...a może pan doktor się pomylił ? hmmm OGOLNIE CZADOWO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOLUŚ!!! Ogromne gratulacje, będziesz mamą bliźniaczków, dwa szczęścia na raz, to nagroda za tyle czekania i starań! Napisz jak się czujesz i w ogóle.... To co, zakładasz wątek marcówki 2010??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nagroda wielka !! troche mnie to przeraża ale co tam dam rade ! na szczęście Mame mam blisko :) jestem na topiku termin kwiecień 2010 bo ja sobie wyliczyłam termin na kwiecień :) i już tam zostane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś- super! Będziesz miała od razu dwójeczkę:-) Pewnie, że dasz radę! Nie ma innej opcji. Pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś- super! Będziesz miała od razu dwójeczkę:-) Pewnie, że dasz radę! Nie ma innej opcji. Pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama nie chodzą te linki !!! ja dizś zaczełam 9 tydzień - bliźniaki mają prawie po 2 cm :D co u WAS? topik pada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś nie wiem czemu, alle akurat tylko 1 nie wchodzi. Już 9 tydzień? Niemożliwe!!! Jak to leci. Przygotowujesz się już na przyjęcie podwójnego szczęścia? A jak zareagowała rodzina? Mówiłaś że nie będziesz się przyznawać do in vitro. Babeczki odzywać się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o in vitro wie pare osob w rodzinie , reszta nie musi wiedziec...ale jak sie dowie to ukrywac nie bede - żaden wstyd ! co do bliźniaków to oczywiście wszyscy się cieszą :) a dzis czuje sie źle - głowa mnie boli , mdłości - porażka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś masz rację. No i dziękuję. U mnie młyn. Mnie coś wlazło do szyi, ani w jedną ani w drugą nie dam rady skręcać głową. Małgosia ma straszne kolki, a Emilka nabiła sobie wielkiego guza na łuku brwiowym. To tyle w skrócie ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet spox, nadal małe mdłości nadal śpiąca.... dziś zaczynam 11 ty tydzień... :) musze iśc w tym tyg do lekarza... robiłscie sobie badnaia prenatalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×