Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Monaaa

OWŁOSIENIE

Polecane posty

Hej, hej! Bardzo prosze o pomoc, zwłaszcza te z was, ktore wiedza jak uporczywy i dołujacy jest to problem... Mam bardzo owłosione nogi i pośladki. Nie wiem co robic. Probowałam juz wszystkiego...Po maszynce jestem kaktus po jednym dniu a do tego skora jest zaczerwieniona. Po depilatorze włoski wrastaja pod skore i powoduja naprawde uporczywy bol. Na krem mam uczylenie a na laser mnie nie stać...:(((Moze ktoras z was ma jakas dobra rade???A moze jestem jedyną dziewczyna z takim problemem...??? p.s. Hormony mam w normie...Sorki za błędy@->-

Gość No ja tez mam ten problem
najgorzej mnie denerwuja posladki,bo przeciez nie bede codziennie sie golila tam :O

ja uzywam maszynki, bo po depilatorze i wosku włoski co prawda są osłabione, ale przez to częściej wrastają w skórę.

i co taka klujaca jestes??

Nie kłuję, albo po prostu już się skóra przyzwyczaiła. Fakt, że nigdy nic mnie nie swędziało w przeciwieństwie do moich koleżanek. A najważniejsze jest to, że przy goleniu nie mam żadnych krostek i nic nie wrasta.

Ja niestety też mam ten problem. W sumie owłosienie mam normalne, tylko jestem brunetką i mam grube czarne jak węgiel brwi, chociaż włosy na głowie mam jasnokasztanowe. Na rękach i nogach mam obfitsze niż inne laski owłosienie. To jest moim problemem, muszę golić nie tylko łydki, ale i uda, z dwóch stron, bo pod spodem i na pośladkach też mam włoski. Brzuch normalnie. Hormony też badałam. Mam dokładnie tak samo jak ty - po maszynce krosty i jestem szorstka jak tarka do pięt..., po depilatorze włoski wrastają, pasta cukrowa mi nie wychodzi - na dodatek oparzyłam sobie skórę, wosk nie depiluje dokładnie... Ech szkoda gadać. Ja po prostu przez zimę się nie golę. Nie noszę spódnic tylko spodnie. Ostatnio wypróbowuję patent mojej mamy - chodzenie w getrach. Jej po kilku miesiącach chodzenia w getrach włoski się osłabiły i zbledły, po kilku latach, nie ma już ani jednego włoska na udach, i tylko mały obszar z przodu łydek gdzie rosną jej bardzo słabe włoski. Postanowiłam spróbować - getry zwykłe do kostki, noszę codziennie po domu jak i gdy idę do szkoły (wtedy ubieram je pod spodnie). Efektów na razie nie ma, ale skóra stała się wrażliwa na dotyk, może coś się zaczyna dziać?

po getrach?? pierwsze slysze

No tak, po zwykłych dość obcisłych getrach. Ponoć to działa w ten sposób, że getry uciskają mieszki włosowe, te stają się niedotlenione, włoski stają się niedożywione i słabną, a po kilku latach zanikają. Troch przerażająca ale tego nie wymyśliłam, tylko przeczytałam na jakimś innym forum, niestety to było dawno i już nie pamiętam na jakim... :( Ale spróbować zawsze można, chociażby po domu.

Gość mama mia
Kurtka, wierzysz w to? Bo ja nie bardzo...

Gość etam
Ale przeciez nie bede nosic getrow przez iles lat... :( A Twojej mamie wypadly, bo w pewnym wieku tak po prostu sie dzieje, to normalne. W koncu np. babcie nie maja juz w ogole owlosienia...

mój tata ma na łydce fragment skóry w ogołe nie owłosiony wrecz idealnie gładki. A to dlatego że tam obcierają go spodnie. Może tak samo jest z getrami... Ale nie sądzę...

Gość heheh mój stary też
ma łysą nogę w pewnym miejscu ale on przez całe życie nosił takie obciachowe skarpetki:O

na wrastajace wloski swietne jest codzienne mycie ciala szorstka gabka. ja mam taka antycelulitowa dla masochistow ;) na poczatku skora po niej bolala, byla czerwona, ale potem dzieki takiemu regularnemu pilingowi stala sie odzywiona, miekka i gladka. a wloski juz mi nie wrastaja.

Hmmm...Gąbki też już próbowałam...I nic z tego:(((A getry???Przez całą zimę noszę grube rajstopy (brrr;)), a moje włoski wcale nie są jaśniejsze, ani słabsze...No a nie myślałyście o...zafarbowaniu włosków??? Czyli zrobić się na blondynkę:))) Chodzi mi przede wszystkim o pupę...Może to i idiot pomysł, ale włochacz próbuje wszystkiego...Jest chyba henna do rozjaśniania?? Tylko gdzie ją dostać??? No i farbowanie chyba osłabia włoski???

Jeszcze jak jestem sama ze sobą to jakoś te włoski potrafię ścierpieć. Ale jak pozwolić się dotknąć Jemu, skoro on jest mniej owłosiony odemnie??? W takich sytuacjach jestem jak pokrzywa. Uciekam ile wlezie...A do tego dotyk po jakichkolwiek brutalnych zabiegach sprawia po prostu ból...Buuuu;\'-((((((((((((((((

Gość saffi
pierwsze słyszę żeby robić depilację pośladków!!!! :) ja mam gładziutkie pośladki i myślałam że tylko faceci mają owłosioną pupę :)

A jednak saffi nie tylko faceci...Masz na prawdę wielkie szczęście:)))

Gość saffi
dzięki:)

Chyba jednak niewiele z was ma taki problem, bo mało wypowiedzi:(((

Monaaa, nie tylko ty masz taki problem, ja to bym się najlepiej cała wydepilowała, ale nie robie tego bo nie chcę mieć takich twardych odrostów jak na nogach... W szkole mam \"kolegę\", który zwraca się do mnie: \"kobieto o owłosionych rękach\"... Ma szczęście, że tylko ręce widział...

Gość Brat Pit
Witam wszystkie Panie!! Co prawda jako mezczyzne depilacja bezposrednio mnie nie dotyczy, ale w 100 % rozumiem Wasz problem. Niestety dzisiejsze pojecie "estetyki" kreuje wizerunek kobiety calkowicie pozbawionej owlosienia, z wyjatkiem wlosow na glowie. Duzy udzial maja w tym firmy produkujace kosmetyki do depilacji - wystarczy policzyc ile wydaje sie srednio co miesiac na ten cel, pomnozyc przez srednia liczbe depilujacych sie kobiet a wyjdzie ladna sumka. Dla mnie jest to nonsens - wlosy na ciele kobiet sa czyms normalnym, nie maja nic wspolnego z brakiem estetyki. Moja dziewczyna ma identyczny problem co Wy - ma wlosy na posladkach, udach, nawet troszke pod pepkiem. W zimie nie goli sie nigdzie - nawet pod pachami, i jest naprawde szczesliwa ze mi to nie przeszkadza, ze akceptuje ja taka jaka jest. Kiedy goli sie w lato musi to robic codziennie, bo inaczej okropnie drapie. Jedna z Was napisala tu ze jakis facet zwrocil sie do niej "kobieto o owlosionych rekach". Fuj, co za brak taktu i dobrego wychowania!!!! Ale zgodne jest to z tym o czym rozmawiaja np. moi koledzy w pracy - "wygolone" panie sa dla nich najbardziej pociagajace. Ale sami wygladaja jak jedna wielka tragedia - mimo mlodego wieku maja brzuchy, sylwetki przypominajace znak zapytania, smierdza na kilometr papierochami. A sa przeciez wyksztalconymi ludzmi (informatycy). Ciezkie czasy na Was przyszly, ale nie przejmujcie sie - najwazniejsze to akceptowac siebie takim jakim sie jest. Pozdrawiam raz jeszcze :-)

Gość no to ja też się wpiszę
ja jestem jasną blondynką co prawda i na owłosienie nie mogę narzekać. Ale kiedy miałam 13 lat (i głupie pomysły) postanowiłam sobie wydepilować brzuch (od pępka w dół). Oczywiście włoski odrosły ciemniejsze... Nie jest ich bardzo dużo, ale teraz musze je wyrywać pęsetą, albo golić i strasznie mnie to załamuje:( Nie są to takie wielkie kłaki jak u facetów, rzecz jasna, ale jeżeli ich nie powyrywam, to je widać:( I czuć... Bardzo mi smutno z tego powodu, bo jest to dziwactwem pewnym. Wstydzę się, jak mój chłopak dotyka mojego brzucha, strasznie mnie to stresuje. Wiem, że on mnie kocha i że i tak mu się podobam , sam zresztą powiedział mi prosto z mostu, że wie, dlaczego się wstydzę, kiedy mnie tam dotyka i że jestem głuptas... Ale mimo wszystko jest mi przykro, ze nie jestem zbyt idealna. Wqrza mnie też przeprowadzanie depilacji intymnej. Lubię nie mieć włosków tam, gdzie nie potrzeba (ale nie lubię być zupełnie łysa), ale po kilku latach używania kremów do depilacji, włoski odrastają na coraz większym obszarze... To jest chyba normalne, ale trochę załamujące. Nie mówiąc już o tym, że te w okolicach odbytu muszę wyrywać woskiem, jeżeli chcę się ich pozbyć, bo nie wyobrażam sobie, żeby miały zajmować coraz większy obszar;)

Oj Bracie Picie ja siebie akceptuję tylko inni mnie nie akceptują. A ten synek zwraca się zawsze tak do mnie, a nie okazyjnie. Nienawidzę go. I cieszę się, że zostali na świecie jeszcze faceci, którym włoski na ciele kobiete nie przeszkadzają :)

Gość Brat Pit
Masz racje ze go nienawidzisz, dobrze ze mnie nie ma w poblizu, bo dostalby w gebe. Raz jeszcze powtorze, ze to idiotyczne czasy, mnie wlosy na kobiecym ciele nie przeszkadzaja, dla mnie kobiety moglyby sie nie depilowac, nie wlosy swiadcza o wartosci kobiety. Pozdrawiam raz jeszcze

Spadliście mi z nieba:) Juz mi troszkę lepiej:))) Moje Słońce też mi ciągle powtarza, że niepotrzebnie się przejmuję, że mnie akceptuje w całości taką jaką jestem. Problem w tym, że w mojej głowie jest takie wielkie coś co sprawia, że siebie czasem nienawidzę:(((I zupełnie nie potrafię się tego pozbyć:((( A co do rynku, to faktycznie- jest brutalny. Nie wiem czy 100 lat temu dla jakiejs kobiety owłosienie było jakimś problemem...Któraś z was tu pisała, że włoski zaczęły rosnąć dopiero po depilacji. U mnie było raczej w innej kolejnosci. One najpierw same wyrosły, a dopiero potem zaczęłam z nimi walczyć.A wszyscy mi zarzucają, że sama jestem sobie winna bo zacęłam depilacje...Martwię się tylko, bo ich jest coraz więcej...Powinnam iśc z tym do endokrynologa???Którejś z Was taka wizyta pomogła??? A ty Bradzie Picie jesteś wielki@->-Dzięki za słowa otuchy:)))Sam jednak napisałeś, że gładziutkie ciało jest bardziej zmysłowe dla większosci mężczyzn...Sam więc widzisz, że mimo Waszych zapewnień, że nas kochacie dążymy uparcie do tego, żeby być idealnymi:)))3majcie się wszyscy:)

A tak ogólnie, to świat nas kobitki zapędza w kozi róg. Weźcie do ręki jakąkolwiek gazetę. Pierwsze 10 stron to 100 sposobów na zabicie faceta, kolejne 10 to jak pozbyć sie rozstępów, następne 20 to różne diety. Zwariować można;) Więc przestałam je kupować:))) A co do włosków to nie pozbywam się ich od kilku tygodni i już już prawie wygladam jak diabeł tasmański.;)))Może by je tak jednak zafarbować??? Słyszałam o wodzie utlenionej zmieszanej z amoniakiem...To pewnie usuwa włoski razem ze skórą...

I jeszcze jedno. Próbujemy z wieloma świństwami, ale i tak większość z nas wraca do maszynek. Te dla mężczyzn są dużo lepsze:)Jakiś czas temu używałam gilette jednorazowej, ale z 3 ostrzami i regulowana główka. Cena za 2 szt. (w promocji) 9.90zł.

Gość **********888888
:-/ :-D ;-)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować