Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna mojego chłopaka

SZARA CERA I ROZSZERZONE PORY! -jak temu zaradzić?

Polecane posty

Hej czy znacie jakies dobre kosmetyki na rozszerzone pory badz tez sposoby domowe? Maseczki? Mam cere z tendencja do tradziku. teraz poi stosowaniu brevoxylu i pasty cynkowej udalo mi sie podleczyc cere. Mam generalnie gladka. Aby nie byla tak szara stosuje samoopalacz. Nio i jest okej. Jednak pozornie bo jak sie ktos dobrze przyjrzy mam rozszerzone pory i ziarnistą cerę... Zna ktoś jakies sposoby? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyspij sie i odpocznij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dystrybutor
Witam Panią, jestem dystrybutorem kosmetyków firmy ATW. Polecam krem trójfazowy na noc. W widoczny sposób krem wpływa na stan skóry starzejącej się, chroni przed dzialaniem wolnych rodników. Po tygodniu stosowania zamiast szarego zabarwienia pojawia się lekko różowy kolor zdrowej skóry, powierzchnia jej się wygładza, ujednolica, wyczuwalne jest uelastycznienie, zanikają drobne zmarszczki. cena 66,50zł Kontakt ze mną: 0660 357 895 zamówienia na e-mail: a45b@op.pl Wysyłam kosmetyki pocztą paczką priorytetową pod wskazany adres. Zapraszam i Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzuc fajki
i palenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiś krem z kwasami - kwasy złuszczają naskórek, zwężają pory - np. Effaclar La Roche Posay, później Lysanel Active - to na noc. na dzień krem z dobrym filtrem. koloryt cery poprawiają preparaty z wit. C, np. Active C LRP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam zalogowanie się na stronie \"biochemia urody\" , znajdź w googlach. Jest tam dużo świetnych rad na temat pielęgnacji urody. Naprawdę polecam :->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaaaaa
dystrybutor nie rób ludzi w balona, oczywiste jest że 20-latka nie powinna używać kremu dla cery dojrzałej a tym bardziej starzejącej się !!!! sam sobie go używaj i nie wciskaj ludziom kitu papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby kózka nie skakała...
zrób sobie maseczkę ze zwykłych drożdży !!! weź łyżeczkę prawdziwego miodu i wymieszaj to z ok. 3 gramami drożdży taką papkę nałóż na buzię, trzymaj ok 15 minut i zmyj sama używam, choć akurat nie mam moidu, dodaję troszkę wody po zmyciu mam cere gładką, miękką, cudo :) drożdże zwężają pory, zawierają dużo witamin poszukaj nawet tu na kafeterii, był kiedyś taki topic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Ci maseczkę Lirene zwęzającą pory - zwęza pory bardzo dobrze, działa matująco, oczyszczająco ( ma w sobie glinke ) i poprawia koloryt cery. Daje na prawdę rewelacyjne efekty...najlepiej uzywać jej przed wyjściem, pod makijaz...do tego niedroga...ok 12-13 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda1983
Ja używam od dawna maseczki oczyszczającej znakomitej Brytyjskiej firmy LUSH Mask of magnaminty głęboko oczyszcza skórę wyciąga wydzeilające się sebum przez co pory są mniej widoczne. Całkowicie wykonana jest z naturalnych składników . wystarczy raz na kilka dni nanieść niewilką ilość na twarz rozetrzeć i poczekać 10 minut i czynią się cuda :] Produkty tej firmy nie są dostępne u nas, a zagranicą są nawet drogie, mi udało się znaleźć na allegro w dość przystępnej cenie bo taki pojemnik 315 gram wystarcza na kilkadziesiąt aplikacji na twarz. http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5193685&order=m Naprawdę polecam do wypróbowania, bo po pierwszym razie zakochacie się w tej marce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×