Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Linda Evans

Czy zaufac lekarzowi?

Polecane posty

Gość Linda Evans

hej! Mialam małą wpadkę z tabletkami.Zapomniałam jednaj i w tym czasie współżyłam. Potam zaraz wzięłam dwie, tzn następnego dnia. Dodam że chodzi o druga i tzrecią tabletkę z 4 opakowania. Biorę Yasmin. Zadzwoniłam zaraz do mojego lekarza. Powiedział mi, że ryzykao zajścia w ciążę jest praktycznie żadne i że mam dalej brać tabletki. Kiedy zapytałam, co jeszcze moge zrobić powiedział, żebym się nie denerwowała, że wszystko baędzie dobrze. To bardzo dobry lekarz, a nawet doktor. Czy jeżeli istaniałoby jaikiekolwiek ryzyko zajścia w ciążę powiedziałby mi, że mam brać dalej tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedzmina83
Cześć wszystkim! Tak apropo Yasmin to ostatnio miałam mały wypadek, w środę zażyłam tabletkę tak jak zwsze tylko, że z wtorku. Po tygodniu wpadłam w panikę i zażyłam 2 na raz, siedzę i zastanawiam się czy mogą być tego konsekwencję czy tylko automatycznie skróciłam sobie cykl. Mój ginekolog twierdzi, że nie ma nic na rzeczy tzn. tabletki były brane regularnie, żadna nie została opuszczona więc nie ma powodów do paniki, tym bardziej, że Yasmin jest jedofazowy... Czy ktoś miał taki przypadek? Mam być pewna zabezpieczenia? Proszę o odpowiedź... Bardzo pilne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjj
dobry nick... Linda Evans hyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Czy ktoś ma do odsprzedania tabletki Yasmin?Proszę o kontakt na maila meganc@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *hmmm*
Jezeli wzielas to opozniona do 12 godzin poslizgu to nic sie nie ztanie ale jesli przekroczylas 12 godzin czesto zaleca se stosowanie dodatkowej antykoncepcji przez nastepne 7 dni bo dzialanie antykoncepcyjne oslabia sie. s wiasz skad sie biora dzieci u kobiet stosujacych tabletki?? - wlasnie z takich przypadkow jak zapomnienie tabletki niezastosowanie dodatkowej antykoncepcji podczas biegunek i wymiotow badz zazywania antybiotykow JA tam nie wierzylabym lekarzowi odszukalabym na necie ulotke z tabletek tam dokladnie jest napisane co i w takiej sytuaji robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×