Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anneanne

Ból podczas sexu na początku ciąży ???

Polecane posty

Gość anneanne

Jestem w 2-3 tyg ciazy. Od jakiegos czasu podczas sexu czuje bol.. Dlatego tez zrobilismy test.. Jak penis wchodzi glebiej to tak jakby dotykal miejsca,czulego,ktore mnie boli... Czy to normalne? Bardzo sie denerwuje.. Czy jest to oznaka czegos zlego? Powiedzcie prosze... Wizyte u gina mam dopiero w poniedzialek za tydzien,a ja juz nie moge wytrzymac z ciekawosci i strachu.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mersii
Ja wczoraj, gdy kochałam sie z mężem też cos takiego poczułam a dodam że podejrzewam ciąże! Nawet mój mąż mi zasugerował że może to ciąża bo też odczucia miał inne niż zwykle ....ale nie wiem bo testu jeszcze nie robilam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może szyjka macicy
i sama macica sa rozpulchnione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze to....
A czy to nie dlatego ze "wchodzi za gleboko" ja i przed ciaza nieraz odczuwalam bol typu "dochodzi do konca" Sproboj moze delikatniejszego sexu i mniej "enegricznego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ciaza to
jak jest ciaza to macica sie troche obniza i szyjka jest taka inna - jakby twarda a jednoczesnie miekka przy ujsciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anneanne
Nie,nie wchodzi za gleboko. Przed ciaza wchodzil glebiej :) i bylo ok. Moze to rzeczywiscie rozpulchniona szyjka macicy.. Nie wiem. W poniedzialek u gina sie dowiem. Na razie kochamy sie duzo delikatniej i moj maz jest na szczescibardzo delikatny i kochany. Mam nadzieje tylko,ze ten bol to nic zlego zwiazanego z dzidziuniem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercii
Ja mam rozpulchnioną macice a mój mąż powiedział, że czuł jakby szyjka macicy była krótsza i do tego ciaśniejsza. Ja nie wiem co o tym myśleć. Może to znowu spóżniona owulacja ale byłam pewna że owulacje juz miałam. Zauważam u siebie też inne objawy, wiec zrobie test i może już cos wykaże. A co do bólu to różnie można rozumieć ból, u mnie nie było yo ukłucie czy coś takiego ale taka jakby wrażliwość...a nie wiem jak to opisać.. Anneanne nie martw się tyle tylko idż do lekarza a na pewno okarze się że jest wszystko ok!!! Zycze szczęścia!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 555777888
czesc ja jestem w 5 miesiacu cizay i tez prawie przy kazdym stosunku odczuwam bol ale jest on zwiazany u mnie z tak jakby wieksza suchoscia pochwy i pocierania czlonkiem po prostu mnie bola mam nadzieje ze nic sie powaznego nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anneanne
Wiec tak-nie mam sucho (wrecz przeciwnie) no i macice rozpulchniona chyba mam i to calkiem sporo. Czuje to moj maz :) Mam pytanie-czy maja prawo bolec mnie...sutki? Sa wyjatkowo wrazliwe i bola mnie przy najmniejszym dotyku..bardzo :( Slyszalam,ze piersi maja mnie prawo bolec,ale sutki? I to juz na poczatku ciazy? Powiedzcie prosze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berbicibici baśka
ja jestem w 3 tyg i już od tyg. mam twarde, wrażliwe i sztywne sutki. najgorzej jest jak jest mi zimni. wtedy bolą. dodam, że przed ciążą miałam też bardzo wrażliwe, nawet ja nie mogłam ich dotknąć, a na pieszczoty mężowi pozwalałam tylko czsami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anneanne
Nie zrobilam badania bo przerwazil mnie okres,jaki musialabym czekac na wynik-tydzien:/ Poszlam do gina.. Po USG i "recznym" badaniu stwierdzil.. ze na 100%nie moze powiedziec,ze jestem w ciazy..ALE WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam pogrubiona jakas tam blone,ktora to przygotowuje sie do ochrony plodu.I pogrubia sie tylko wtedy,gdy kobieta jest w ciazy :) Bola mnie piersi,tzn.sutki. Mam obnizona nieznacznie macice.. Skierowal mnie do poradni,ktora zajmuje sie tylko badaniami USG i jest bardzo szczegolowa.Ale dopiero za 2 tyg.bo jeszcze za wczesnie :/ Prosil o cierpliwosc. Przepisal Folik,ktory juz biore od 3 tyg,i cos tam rozkurczowego,na wypadek boli,ktore tak w ogole ustaly,a przynajmniej sie oslabily. Wiec teraz tylko moge czekac 21 grudnia.I miec nadzieje,ze @ nie przyjdzie.I kazal dbac o siebie,dobrze sie odzywiac i nie dzwigac, nie stresowac sie. Bede pisac do Was jak bede miala jakies wiadomosci i pytania.Mam nadzieje,ze zadomowie sie na tym forum na nastepne min. 9 miesiecy:) Pozdrawiam Was wszystkie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEKSANDRA T.
anneanne- jesteś w drugim tyg.ciąży i wyszedł Ci test? Podejrzewam u siebie ciąże ( wpadka), gdyż około 2 tyg.dziwnie się czuję bolą mnie sutki( piersi są coraz większe a suutki sterczą non stop), podbrzusze boli jak przed miesiączką a pierwszym objawem był właśnie ból przy stosunku- nigdy tak nie miałam.Co do testu to jeszcze go nie robiłam ,bo myślałam ,że jest za wcześnie:(mam jeszcze tydzień do miesiączki.Nie wiem co się dzieje ,ale mam przeczucie ,że to ciąża, bo nigdy się tak nie czułam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna 23
Hej tez tak mam. Bol piersi bardziej odczuwalny po sciagnieciu biustonosza. Bol sutkow brodawki ciemniejsze brazowe. Bol pod brzusza. Nigdy nie odczuwam objawow przed okresem dopiero jak zobacze @ na bieliznie lub na podpasce. Okres mam co miesiac miedzy 26-34dc. Kochamy sie z mezem od 7 lat bez zabezpieczenia trzy razy poronilam. Po ostatnim stosunku z mezem pow mi ze jest tam ciasniej niz zwykle. Zaniepokoilo mnie to bo chcemy dzidziusia z mezem. Dziewczyny poradzcie mi cos co mam zrobic. Jezeli nie dostane @ w pon to ide do gin a jesli dostane to zaobserwuje ta miesiaczke i pojde 8 sierpnia bo mam wizyte u gin. Czekam od maja na ta wizyte. Choruje na tarczyce i padaczke wyniki mam w normie biore caly czas tabletki. Jestem pod stala opieka specjalistow. Czy ja moge byc w ciaze czy w koncu sie udalo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam podobnie, to był mój pierwszy objaw ciąży ;) Wrażenie, jakbym dosłownie miała za krótką pochwę, tak bym to określiła. Za ciasną, za krótką, nieprzyjemne odczucie. Miałam to 9 dni po owulacji, po stosunku bolał mnie lekko brzuch. Coś było wyraźnie nie tak i dało mi to do myślenia. Później doszło kłucie w okolicach lewego jajnika. No i bach, dwie kreski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×