Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kaya2

BOTOX-OPINIE

Polecane posty

Gość uzależnieniebotox
Nie wiem czy polecić botox, no to prawda że ma się wtedy mniej zmarszczek, ale znam taką sytuację że botox stał się uzależnieniem, moja koleżanka nadmiernie używała botoksu i teraz wygląda jak potwór, nie może się opamiętać, także proszę róbcie to z głową, proszę to przeczytać http://taninadruk.pl/uzaleznienie-od-botoxu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam nic przeciwko zabiegom wstrzykiwania botoksu, ale pod okiem fachowca. Teraz coraz więcej kosmetyczek ma jakieś szkolenia czy kursy i po nich wstrzykuje botoks czy kwas hialuronowy. Ja tam wybrałam profesjonalistów- klinike Dermed w Łodzi. Dla mnie pewne, sprawdzone i polecane miejsce i najwspanialsza na świecie chirurg plastyczna- Dorota Żukowska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośdankać
Tylko u Ornatowskiej jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123r
Polecam z całego serca zabieg botoksu u Małgorzaty Ornatowskiej z Bona des jest on wykonany perfekcyjnie i w korzystnej cenie. Ona sama nawet szkoli innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0731
botox jest ok, jesli ktos ma taka potrzebe, wazne jednak zeby trafic na gabinet gdzie uzywane asa swieze srodki. Dlatego polecam u Ornatowskiej. Dr sama szkoli swoich pracowników i w swoim fachu jest najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko u Ornatowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientka5678
Dziewczyny polecam Wam usługi botoxu u Małgorzaty Ornatowskiej z kliniki Bonadea. Korzystałam z wielu miejsc, ale dopiero Pani Ornatowska sprawiła, żę wyszłam z zabiegu w pełni usatysfakcjonowana i na pewno wróce do Pani Małgosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza jest Ornatowska, sama szkoli innych. Zatem warto do niej uderzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pf4i4
Dokładnie tak. Pani Małgosia Ornatowska jest najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenkass
W różnych gabinetach w Opolu byłam i najlepsze wrażenie na mnie zrobiła pani Sobczyk z Imeiaa. Teraz właśnie u niej jestem zapisana na drugą już sesję z osoczem bogatopłytkowym. Miła osoba z wiedzą i doświadczeniem. Stara się informować człowieka o wszystkich szczegółach związanych z zabiegami. Zwłaszcza jak byłam pierwszy raz to było dla mnie bardzo ważne, żeby wszystko wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iglak13
Polecam z czystym sumieniem Ornatowską z Krakowa.Jeśli botoks to tylko u Ornatowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy botoks tylko u Oratowskiej, jest najlepsza szkoli także innych. Niewielka ilość preparatu botox jest wstrzykiwana w określone mięśnie twarzy, powodując zablokowanie połączenia nerwowo-mięśniowego, co skutkuje brakiem pojawienia się zmarszczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie jakieś zniżki w tym reklamowanym spamem Waszym gabinecie, czy po prostu pracujecie dla tej pani doktor. To już śmieszne nawet przestaje być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zastanawiałam się nad botoksem i wówczas trafiłam na tę stronę - w fajny sposób opisane zabiegi: http://dermaestetic.pl/medycyna-estetyczna/kwas-hialuronowy-a-moze-toksyna-botulinowa-co-wybrac/ potem przeczytałam to: http://dermaestetic.pl/medycyna-estetyczna/toksyna-botulinowa-zastosowania-poza-twarza/ swoją drogą nawet nie wiedziałam, że botoks ma tak duże zastosowanie - szok. Obecnie jestem po zabiegu botoksu - miałam wstrzyknięty w zmarszczki na czole. Utrzymywał mi się dokładnie pól roku. Była podana naprawdę minimalna ilość tak by nie mieć nieruchomego czoła. Byłam zachwycona. W maju powtarzam zabieg -m polecam zwłaszcza tym osobom, które marszczą czoło w zwłaszcza w okresie letnim - reakcja na promienie słoneczne (oślepienie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka2275
tylko u Ornatowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermaestetic
Tak jest używany do leczenia natpotliwości - wręcz jest idealny. Oczywiscie efekt utrzymuje się do ok. 6 -7 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaaaaaaa
Botox do leczenia nadpotliwości tak, do usuwania zmarszczek stanowczo nie! Efekt wygładzenia jest sztuczny i utrzymuje się średnio 3 miesiące. Im częściej go stosujemy, tym więcej trzeba go podawać. Po ok. 10 latach w ogóle nie działa. Znacznie lepiej sprawdzają się kosmetyki Arbonne. Są naturalne i nie zawierają GMO. Poza tym działają. Tutaj http://www.rekowska.com sobie można o nich poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabieg botoksu u Małgorzaty Ornatowskiej z Bona dea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołączam się do pań wyżej. Ja również polecam p. Małgorzatę Ornatowską. Dla zainteresowanych: http://bonadea-krakow.net.pl/ Według mnie jest najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinkaaaaaaa
Kochane kobietki! Ciepło wam polecam Panią Małgorzatę Ornatowską, jestem bardzo zadowolona z zabiegu a Pani Małgorzata jest po prostu najlepsza z dotychczasowych spotkanych mi lekarzy. Możecie ją znaleźć w Bona dea w Krakowie telefon komórkowy do kliniki 602 439 555.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weroniczka44
Podoba mi się jakie ma podejście pani doktor z gabinetu Imeiaa. Jest cierpliwa, można ją wręcz zasypywać pytaniami. Wszystko tłumaczy prostym językiem, także nie ma potem problemów pod tytułem – ja tego nie wiedziałam, dlaczego tak i w ogóle. Ja jestem raczej z tych osób, które wolą wszystko wiedzieć przed zabiegiem – jak długo czeka się na efekty, jak wygląda gojenie, czy jak często trzeba zabieg powtarzać i jak on w ogóle będzie wyglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata 1
ornatowska jest najlepsza, zabieg szybki trwa kilka minut, jeśli jest wykonywany przez doświadczonego lekarza, który ma pewność co do ilości preparatu i miejsca aplikacji to mała ilość daje super efekty, Ornatowska BonaDea jest najlepsza - świadczy o tym fakt że szkolą innych, super i polecem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usuwałam zmarszczki w klinice Bonadea i szczerze powiem że jestem bardzo zadowolona, dr Pospieszałowska najlepiej wykonuje ten zabieg, polecam gorąco, koleżanki też były i są bardzo zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Kalina
Polecam zabiegu botoksu u Małgorzaty Ornatowskiej z Bona dea. Jest najlepsza! Sama szkoli innych więc naprawdę musi się znać na tym co robi w 150% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Bielska
Polecam zabieg botoksu tylko u Małgorzaty Ornatowskiej z Bonadea. Pani Ornatowska sama szkoli innych. Według mnie najlepsza w tym fachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś z Was jest z Poznania to polecam udać do Lenis -http://lenis.pl/botoks/ . Ja u nich miałam wsztrzykiwany w usta botoks i efekt jest exta, każdej kobietce polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuliiam
Polecam zabieg botoksu u Małgorzaty Ornatowskiej z Bona dea. Zabieg byl wykonany bardzo profesjonalnie. Pomimo to ze bardzo balam sie, zostalam zadowolona, efektkosztuje tego stresu. Ornatowska najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Jarząbek
Polecam zabiegi botoksu u Małgorzaty Ornatowskiej z Bona dea - tylko u Ornatowskiej - Ornatowska najlepsza itd, - Ona sama szkoli innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×