Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość naranja

Czy Wy też tak mieliście po spotkaniu w realu?

Polecane posty

Gość gość
jestem strasznie zazdrosny o to że przylatuje i bedziecie r****c, na potege, w****iony jestem. najchetniej bym go sprzatnąl albo bys zaszła wreszcie w ciaze

Gość gość
setunia, ty naprawde musisz być nie do zniesienia w realu:/ jak tylko ciebie czytam to mnie trzesie. a zaraz powiesz, że mam nie czytac, ale ty się objawiasz często i niespodziewanie. nie masz co robić cały dzień/ i te wieczne szukanie problemów..... boshe.

Gość moniczkaaa88255
Ja ani razu nie miałam tak, że po spotkaniu w realu się nie odezwał... wręcz przeciwnie.. był jakiś kontakt nawet wieczorem albo następnego dnia i zazwyczaj propozycje kolejnych spotkań. Czasem się zgadzałam, czasem nie. Teraz już się zgadzam od 5 lat z tym samym :D:D

Gość gość
29.05.13 [zgłoś do usunięcia] gość hahaha poczekaj az sie setka na.pier.do.li a czseto sie to zdarza, to sobie dopiero poczytasz kretynke :D

setunia... u mnie BZ. reserved.... z tego co wiem, to nie wszyscy sie pochajtali, i nie pisze tutaj o sobie.

setunia....u mnie BZ reserved.... z tego co wiem, to nie wszyscy sie " pochajtali" i nie pisze tutaj o sobie.

Gość kasia_31
Ojej, naprawdę bez zmian? topik trwa 8 lat i nadal nic się nie zmieniło? Ja pisałam w tym topiku ze 3 razy po, czy w trakcie moich związków z facetami z netu. Ale nie wypalały. Dopiero 4,5 roku temu poznałam faceta na Sympatii i od pół roku jesteśmy małżeństwem. :) Życzę Wam by w końcu Wam się udało.

kasia_31 , moje doswiadczenia z sympatia sa takie, ze kolesiom chodzilo tylko o sex, proponowali to na 2-3 randce, wiec przestalam zawierac znajomosci na sympatii. Zreszta na czaty juz tez nie zagladam, jesli chodzi o internet to calkowicie juz zrezygnowalam z zawierania internetowych znajomosci.

[zgłoś do usunięcia] gość setunia, ty naprawde musisz być nie do zniesienia w realu:/ jak tylko ciebie czytam to mnie trzesie. a zaraz powiesz, że mam nie czytac, ale ty się objawiasz często i niespodziewanie. nie masz co robić cały dzień/ i te wieczne szukanie problemów..... boshe. xxxxxxxxxxxxxxx nie wiem czy mam się cieszyć czy nie:D ale jak widzisz nie siedze tu cały dzień:P

"Dopiero 4,5 roku temu poznałam faceta na Sympatii i od pół roku jesteśmy małżeństwem. " xxx serio? no to gratuluje bo mni jakoś nie wychodzi dalej z dziewczynami z sympatii do setunii - jak zareagowali wasi rodzice jak poznaliście się w necie? czy może ściemnialiście ich?:)

Res mi na sympati też nie szło, tzn poznaałam sporo ale nieodpowiednich:P Moi rodzice wiedzieli ze ja glownie poznaje przez neta, mowilam im o tym;) i ich to jakos specjalnie nie dziwilo:) Matce maksa powiedzialam, bo ona myslala ze w inncyh okolicznosciach sie oznalismy, to yla zaskoczona troche ale tak raczej pozytywnie

ciekawe Reserved ile ty masz lat, chociaz z tego co piszesz masz nieudane podboje na sympatii?! Mam znajoma, ktora poznala faceta na Przeznaczeni, i facet 35 lat przyjechal na spotkanie ze swoim ojcem, pozniej jej nie dawal spokoju, chcial ja zabrac do siebie. Biedna przestala sie do niego odzywac, reagowac na wiadomosci to sie jakos w koncu odczepil.

setunia... u mnie nic nowego jesli chodzi o facetow. Z nikim sie nie spotykam, chociaz jest dwoch ktorzy ciagle proponuja spotkania, ale ja nie mam na to zadnej ochoty.

Naranja nie badz taka zimna ryba, daj sie skusic i daj sie zaprosic! nic nie tracisz:)

naranja olewa facetów bo ciągle trafiają nieodpowiedni chłopy i wcale sie nie zdziwię jej bo ile jeszcze można randkować? to lepiej już zostać starą panną niż ma się meczyć całe życie z nieodpowiednim facetem

Gość setunia
kazda potwora znajdzie swego amatora!

" kazda potwora znajdzie swego amatora! " to jest kłamstwo, ja sie nikomu nie podobam , no moze jakas gruba desperatka na mnie moze jedynie poleciec na nic innego nie mam co liczyc

Gość gość
Naranja, a dlaczego nie masz tego starego maila? wyglada na to ze jest zlikwidowany bo wiadomosci wracaja :classic_cool:

Gość gość
Setunia, bana na nika dostalas czy co? :D

Gość gość
Czy sex na 2-3 randce jest zły? uważam że nie :) a co jak wam powiem że kobieta mi proponowała sex na 3 randce a bywało że i na 1, czy to też dla was dziwne?

Gość gość
setunia - jak obydwoje tego chce to po co się powstrzymywać :) może i jestem zły bo często tak zaczynam znajomości ale nigdy do kobiety nie powiedziałem że chce się z nią kochać i nigdy sam na sex nie zapraszałem, po prostu tak wychodziło na randkach pocałunki przytulanki i kończyło się sexem...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się