Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ZulaGula

jakie kosmetyki na prezent dla 50-latki?

Polecane posty

Gość gość
a jakie to kosmetyki do włosów? Nie lubie biegać po sklepach, wole zamawiac w internecie i miec dostawe do domu. Wszystkim znajomym kupiłam przez internet prezenty, a i zaoszczędziłam i troche wróciło na konto. Zajrzyjcie na strone cashbag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie szukaj wśród sklepów internetowych,gdzie znajdziesz o wiele większy wybór niż w sklepach stacjonarnych,a do tego masz niższe ceny. Zacznij od Wispol.eu gdzie sama często zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz coś od Hildegard Braukmann. Masz bardzo duży wybór, produkty porządne, bez szajsu, a jednak na tle znanych marek kosmetyków natualnych, dają znacznie lepszą stawkę. Przynajmniej ja polecam - może kiedyś je miała? Ale nie sądzę, żeby coś jej nie podpasowało - działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iłąka
No ok, ale kosmetyki na prezent mogą być dobre i niedrogie, nie trzeba zaraz wydawać setek złotych ;) Dla 50-latki to może coś z serii Oeparol Stimulance lub Eliftance? Bardzo fajne kremy, a koszt to około 20 zł za jeden, więc ładny zestaw można złożyć w rozsądnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Hildegard Braukmann masz porządne kosmetyki i sama kupuję takie w prezencie. Jak na naturalne to mają naprawdę bardzo dobrą cenę, ale już najważniejsze w nich jest to, że dają efekty ich stosowania. Polecam ich kremy, szampon, mają również świetne zapachy - przetestujcie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skóra w tym wieku wymaga specjalnego traktowania. Osobiscie polecam Revitacell Maskę do twarzy, Regenerujące kremoserum na dzień i regenerująco-odżywcze kremoserum na noc. Kosmetyki warte każdych pieniędzy. W tym roku kupiliśmy teściowej na gwiazdkę i jest zachwycona. No i nazwa... Nie wiem czy kobieta dobrze zareaguje na nazwę "przeciwzmarszczkowy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×