Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie do konca zadowolona

zbyt ciemne wlosy po farbowaniu

Polecane posty

Gość nie do konca zadowolona

wczoraj bylam u fryzjera ufarbowalam wlosy, ktore byly przed farbowaniem do polowy ciemne blond (odrosty) od polowy z pozostalosciami jasnych pasemek fryzjerka polozyla mi na calosc ciemny blond ktory jednak wyszedl zbyt ciemny chcialabym wlosy szybko rozjasnic ale nie chemicznie bardzo mi zalezy zeby mialy jednolity odcien, nie chce robic pasemek ani nakladac na cale wlosy rozjasniacza chodzi mi o to czy znacie jakas plukanke z ziol czy z cytryny jesli znacie cos Dziewczynki poradzcie mi prosze pozdrawiam i z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoooooo mamo
umyjesz wlosy pare razy i kolor bedzie jak trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie do konca zadowolona
halo czy ktoras pomoze??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie do konca zadowolona
no wiem ale mi zalezyna szybkim efekcie szczerze na jutrzejszy wieczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest mozliwy zaden szybszy efekt domowym sposobem ,mialas jasne pasemka a na jasne zawsze farba lapie mocniej, mo pasemka sredni blond na moich wlosach wyszly prawie czarne ale sie splukaly po czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli nie bylas zadowolona to czemu nie powiedzials fryzjerca o tym z enie jestwes zadowolona i ma cos z tym zrobic? albo moglas nie zaplacic! nie rozumie ludiz ktorym u fryzjera sie podoba a po wyjsciu twierdza ze to nie to? pozatym tzba fryzjerce powiedizec ze nie interesuje Cie zbyt ciemny odcien i zeby dobrala najjasniejsza farbe jaka jest mozliwe bo na blond lapie mocniej choc sie splukuje, kazdy fryzjer o tym wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaka
nałóż na włosy oliwke lub zwykły olej, masło itp. trzymaj 2 godziny.umyj szamponem przeciwłupierzowym(bo to jest szampon oczyszczający) broń cie nie szamponem do włosów farbowanych bo on chroni kolor.niech same wyschną.powtórz kilka razy to wszystko-do jutra włosy będą dużo jśniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie do konca zadowolona
kopciuszku wiesz u fryzjerki w tym swietle wygladalo ok al ejak zobaczylam rano to roszke jednak za ciemne poza tym mysle ze ona przetrzymala mi bo miala juz druga klientke ktorej robila balejage i trwalo to dluzej niz 20 minut przez ktore ja mialam trzymac farbe wiecej nie pojde wiem ze sie zmyja i po tydodniu beda takiejak chcialam ale troszke mnie to wkurza zwlaszcza ze mam randke ;) a facet blagal zebym nie przyciemniala wlosow :P ale i tak fajnie wygladam wiec ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie do konca zadowolona
a jak myslicie Dziewczyny, czy sok z cytryny bezposrednio na wlody cos da????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fryzjerzy maja rozne plukanki ktore troche wywabiaja kolor wiem na 100% wiec mozesz zapytac ale pewnie beda duze chcieli za cos takiego wiec moze zrob ekstra makijaz ubierz cos ladnego, umyj zwyczajnie wlosy naloz nablkyszczacz i bedize super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie do konca zadowolona
WIESZ kOPCIUSZKU MASZ RACJE W KONCU TO O MNIE CHODZI A NIE O WLOSY DZIKEUJE CI ZA RADE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaaaaaaaaa
Ale jak umyjesz włosy parę razy to kolor trochę zejdzie - u mnie też tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie do konca zadowolona
DZIEKUJEEEEEEEEEEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×