Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nesti

Jaki ginekolog we Wrocławiu najlepszy?...

Polecane posty

czesc wszystkim :-) mam pytanie do kobietek z Wrocławia. Czy znacie jakiegos super ginekologa, który troszczy się o pacjentki, starannie bada, a nie tak na odwal sie... Ja chodziłam do Corfamedu, tam jest extra ale jako studentka nie zawsze mam 50 zł na wizytę... A jesli kogos stac, to polecam tą wlasnie przychodnię, w cenie wizyty jest juz USG i cytologia, no świetni są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szef terrorysta
Doktor Ryszard Kowalski na ulicy Sienkiewicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj nesti, chętnie się przyłączę i posłucham, bo mam taki sam problem. Kiedyś też chodziłam do Corfamedu, ale wtedy miał umowę z kasą chorych. Rzeczywiście cudne miejsce, ale mnie też nie bardzo na to stać. Nie wiem co polecić, ale wiem co odradzić - Esculap - ze względu na długość badania (wejście, wywiad, rozebranie się, ubranie, wyjście ok 3 minuty!!!), lekarz nie chciał mi tam zrobić cytologii, bo stwierdził, że przecież nic się nie dzieje, a kiedy poprosiłam o zbadanie piersi, to powiedział, że jest tutaj taka pani która robi USG za 30 zł. A w poczekalni na ścianie wisi dyplom Twojego Stylu \"Lekarz przyjazny kobiecie\"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety piszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondynka - dzieki za przestrogę :-) Ja mogę tez odradzic przychodnię przy ul Pabianickiej. Gdybym sama nie zadawała pytan to lekarz wogole by sie nie odezwal podczas wizyty... Nie wiem, moze mial zly dzien?? Ale zrobil mi cytologię przynajmniej :-) Co jest smieszne, tak się trąbi w mediach, by kobiety badały się regularnie, mówię o badaniu piersi i szyjki macicy, w kierunku nowotworów, - a idzie się do ginekologa i ani słowa na ten temat! Co to za lekarze :-( Chyba odżałuję tą kasę i będę chodzila do Corfamedu... Tam przy kazdej wizycie lekarz robi dopochwowe USG... Nie sluszalam zeby gdzies jeszcze tak było. Moze jest ktos jescze z Wrocka?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam przychodnię na ul.Podwale 74 w oficynie ( przed Konsulatem Niemiec ).Lekarze są ok.Jestem bardzo zadowolona z tej przychodni.Raz na jakiś czas wpłacam 5 zł za wizytę , na miejscu jest nieodpłatne USG .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika33
iLE KOSZTUJE WIZYTA W CORFAMEDZIE I NA JAKIEJ ULICY SIĘ ZNAJDUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chodze do corfmaedu i wszystko było pięknie dopoki nie pojawily sie problemy, ktore pan doktor lekcewazy, chociaz sam przyznaje ze tak byc nie powinno. poza tym nigdy sie nie zdarzylo zeby mi zbadal piersi. moze któras poleci jakiegos fajnego, kompetentnego lekrza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
todea - a do którego lekarza w Corfamedzie chodzisz, jesli moge zapytac? Ja chodzilam do dr-a Maślaka i badał mi piersi :-) Fakt ze zawsze wszystko bylo u mnie ok wiec nie wiem jak by sie sprawdzil w sytuacji wymagajacej interwencji (np. jakiejs choroby)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklamą
jedzie ,zaraz skasują , a jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie myślę, że w Corfamedzie lekarze-mężczyżni bardziej się przejmują pacjentkami niż lekarze-kobiety. To oczywiście jest moje zdanie. Panie są przemiłe, ale Panowie (takie odniosłam wrażenie) bardziej profesjonalnie podchodzą do pacjentki. Chyba się tam wybiorę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelikaxyz1977
Ja polecam ginekologa w MULTIMEDICA koło Kromera, maja rewelacyjną lekarkę. Specjalistka od usg, jeżeli cokolwiek jest nie tak ona na pewno to wykryje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Bielickiego, skoro mowisz ze tamten to robil to moze warto pomyslec o zmianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msms
Polecam doktora Lasmanowicza w przychodni Zawidawie na Psim Polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem studentką i z ręką na sercu polecam dr L.SOZAŃSKIEGO- pracuje w Klinice Ginekologii przy ul. Dyrekcyjnej. Prywatny gabinet ma przy ul. Żeromskiego 60/6a (boczna Nowowiejskiej) Pan Doktor jest tzw. Lekarzem z powołania--- przemiły, kompetentny i zawsze ma czas dla pacjentki!!!! Wizyta u doktora jesli powiesz ze jesteś studentką jest bardzo przystępna:) POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdhui
Agelika, jaka to lekarka ta z Mulitimediki? mozesz podac nazwisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam opinię o dr Sozańskim. Dzięki jego kompleksowej opiece przed zajściem w ciążę i w trakcie trwania ciąży możemy sie z mężem cieszyć 3-letnim synkiem. Jestem jego pacjentką od 6 lat i wiem ze można liczyć na Pana Doktora każdego dnia o każdej porze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola101
byle nie Sozanski!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola101
Sozanski na pewno nie jest najlepszy.raczej trzymalabym sie z daleka.z baaaardzo daleka! polecam dr Zimmera.super specjalista.wyjatkowo kompetentny i cieply czlowiek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz juz w corfamedzie wizyta 60zł kosztuje,a z cytologią 80zł:-( troche podrozeli,ale jak mus to mus....warto tam chodzic,choc ostatnio poczuli zapach pieniedzy i zdzieraja z ludzi....Lekarze super,chodze do dr Maślaka.pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooooooooodnoooooszeeeeee
dolmed dr Płatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabia22
Dr Maślak prowadzi moją ciążę odkąd zaczęły się z nią problemy, tzn od okolo 3 miesiąca i z czystym sumieniem mogę napisać że uratował mnie przed poronieniem (krwawienie ze zbyt nisko położonego łożyska) czego poprzednia prowadząca ciąże nie zauważyła. Poza tym wyleczył mnie również z upławów w ciąży, podczas gdy większość moich koleżanek twierdziła, że upławy miały przez całą ciążę i wyleczyć się ich nie udało. Z czystym sumeniem polecam tego lekarza. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suga mama
a czy ktoś był w corfamedzie u dr Agnieszki Zabielskiej-Radomskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam szukam dobrego ginekologa endokrynologa czy mozecie kogos polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia_ban
Hej dziewczyny! Czy któraś z was chodzil moze do dr arkadiusza szpyrki? on przyjmuje teraz na domeyki? prosze o wiadomosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isississ
Wizyta w Corfamedzie kosztuje już 100 zł. Jak weszłam się umówić zastałam pustki w poczekalni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we Wrocławiu na ul.Podwale jest dobry ginekolog wizyta 5 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonik
Hej czy ktoras z was zna dr Markuszewskiego? Do jakiego lekarza chodzisz? Mi powiedzial o policystycznych jajnikach. Moze znasz kogos we Wroclawiu godnego polecenia? Jakis ginekolog - endokrynolog? Napisz prosze, to dla mnie bardzo wazne. pozdrawiam, Gosia mraumrau@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×