Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nesti

Jaki ginekolog we Wrocławiu najlepszy?...

Polecane posty

Gość taka jednamloda
dziewczyny, jednego nie rozumiem - to że lekarz jest sympatyczny i cierpliwy nie oznacza ze jest dobrym fachowcem!! nie chodzi sie do ginekologa żeby "było miło" , sorry ale macie jakies dziwne podejście!! miło to może byc na kawce w kawiarni, a od lekarza oczekuję fachowej porady i pewnej ręki, delikatny to powinien być wasz mężczyzna, a lekarz powinien was porządnie zbadac. Tyle na temat. Chodziłam do corfamedu dość długo, kilka lat, za każdym razem jest miło i sympatycznie, ale z nawracających zapalen pochwy i cewki moczowej nie potrafi mnie zaden wyleczyc.... co to za lekarze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takajednamloda --> napisz coś więcej o tych nawracających zapaleniach cewki. Bo może wcale nie masz zapaleń, tylko inne schorzenie. Najlepiej, żeby nie robić tutaj OT, napisz na www.pecherz.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety muszę potwierdzić opinię koleżanki o corfamedzie-ok miło, sympatycznie ale chyba zbyt mało fachowo. czasami wydaje mi sie ze wiem wiecej od lekarki, zawsze jest wszystko ok, wszystko gra i nagle polip na 6 cm(3 miesiace wczesniej go nie było)... szukam dobrego gin we wrocku- nie wiem czy taki jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie przyjmuje dr.omanwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikusia26
czy ktos zna matka eliasa z wrocka niby dobry ginekolog?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asikw80
Elias jest spoko,bardzo dokladnie bada- chodzila do niego w ciazy , ale pote poszedl na dluzszy urlop i zaczela chodzic prywatnie do dr Myszczyszyna.Super lekarz, bardzo go polecam- szczegolowe badania USG i ginekologiczne, jak na razie jestem bardzo zadowlona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miś-Michałek
Nigdyyyyy.....nigdy więcej do tej kobity nie pójdę. Leżałam kiedyś na endokrynologii z podejrzeniem PCOS, musiałam zejść na dół do ginekologa....co prawda miałam jeszcze okres, ale to były końcowe dni i moja Endokrynolog powiedziała, że to nie ma znaczenia, że powinni mnie zbadać. Trafiłam do Miś-Mchałek, nie dość, że była opryskliwa i potraktowała mnie jak trędowatą to jej palce czułam później przez tydzień. Oczywiście zero diagnozy. Nie polecam tej Pani....na dodatek w trakcie baania weszli studenci, a ona nawet sięnie zapytała czy sobie tego życzę by 8 przyszłych ginekologów mnie oglądało. od tej pory uciekam od niej jak najdalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Onamwa
przyjmuje na Podwalu 74 przy konsulacie Niemiec.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Cyprian Goluda
Właśnie....ja też chodziłam kiedyś do niego na Podwale....świetny lekarz, ale nie mogę go teraz namierzyć...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieeee PŁATEK
Dzieki Pani Płatek z Dolmedu 6 tyg. nosilam martwą ciażę....pierwsza wizyta w 7-8 tyg. niby nie potwierdziła akcji serca, bozbyt wczesna ciaza, co okaząlo sie dla mnie dziwne i niemożliwe, ale zamiast kazać mi przyjść za tydz., wyznaczyła wizyte na za m-c, zaczęłam krwawić, szybko do niej pojechałam (na dzien przed wizyta) zdiagnozowała puste jajo plodowe, pocieszała, dała skierowania do szpitala na zabieg...a w szpitalu diagnoza-poronienie wstrzymane....to stanowiło juz zagrożenie dla mojego życia....ogólnie bardzo sympatyczna,ale różne opinie krażą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marghotka
gdzie znajdę darmowego ginekologa we wrocku? najlepiej w pobliżu placu grunwaldzkiego i jak to jest jak się jest studentem nie pochodzącym z wrocławia? proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr płatek
Ja też byłam pacjentką dr płatek. Kiedyś byłam z niej bardzo zadowolona. Odpowiedzialna, troskliwa, kompetentna. Niestety mam wrażenie, że wyrobiła sobie dobrą opinię i "sodówka" uderzyła jej do głowy. Teraz przyjmuje tylko prywatnie a wizyty u niej są dla mnie czystym przykładem komercji. Szybko szybko, bo kasa ucieka. Poszłam do niej z wysuniętą spiralą, to oczywiście musiałam zapłacić extra za USG, zeby potwierdziło ze spirala nie jest w miejscu (spirala była wyczuwalna palcem w pochwie)! Dodatkowo zostawiła mi ją i powiedziala, ze jak przyjdę założyć kolejną to wtedy mi tą wyjmie. Kiedyś to był dobry lekarz...dziś tylko kasa, kasa, kasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marghotka
ja w końcu byłam w centro-medzie na norwida, zapisywałam się do przychodni koło ołówka i kredki, ale były pewne zawirowania z moim ubezpieczeniem uwzględnianym przez nfz. Jako, że była to moja pierwsza wizyta u ginekologa, nie było tak strasznie, koszt 90 zł, ale uspokoiłam się, że wszystko ze mną w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ta przychodznia na podwalu jest bezpłatna?? Jakie musze miec papiery?? Nie pracuje wiec nie mam ubezpieczenia ale studuje. Czy jest tam moze ginekolog-endoktynolog albo moze polecicie mi jakiegos dobrego we wrocławiu najlepiej na nfz. Z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ta przychodznia na podwalu jest bezpłatna?? Jakie musze miec papiery?? Nie pracuje wiec nie mam ubezpieczenia ale studuje. Czy jest tam moze ginekolog-endoktynolog albo moze polecicie mi jakiegos dobrego we wrocławiu najlepiej na nfz. Z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palka601
hej dziewczyny goraco Wam polecam Pania dokrot ANNE GRYBOŚ JAGIELSKA jest to na prawde najlepszy lekarz z jakim sie spotkalam , zawsze ma czas dla swoich pacjentow odpowiada na wszystkie pytania , sama czasem wrecz je zadaje zeby moc wystawic prawidlowa diagnoze od progu wita nas usmiechem , we Wroclawiu zostala wybrana jako jedna z kilku najlepszych lekarzy wiec chyba to o czyms swiadczy prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulafff
Witam, poszukuje bardzo dobrego lekarza, który interesuje sie pacjentami , jest otwarty a najwazniejsze zeby staral sie rozwiazać problem. Niestety mam złe wspomnienia z poprzednimi ginekologami.. no i dobrze by bylo jak cena bedzie przystępna. prosze o pomoc!!!:) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuo.kot
hmm ja od lat juz u dr Swidraka, zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superginio
jestem stuentka 3 roku ginekoloii i z checia odpowiem na wasze pytania o ile potrafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka wrocław
witam a ja polecam bezzapelacyjnie Dr Cypriana Goludę!!!swietny lekarz który trafnie stawia diagnozę przyjmuje co drugi czwartek w Osrodku Zdrowia w Zórawinie niestety juz tylko odpłatnie poniewaz nasz wspaniały NFZ niepodpisał umowy koszt wizyty 50zł za usg placisz osobno tel do rejestracji 713165003

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oma.maja
zdecydowanie dr Swidrak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosz.kajas
Ciezkio wybrac najlepszego ale na pewno dr Swidrak jest wart polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mvnvvvvvvvvvvv
dr jagielski andrzej młodych techników, dr halama dr mydłowski krzycka 93, dr jezioro pilczyce , ci lekarze są ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga41
a ja zdecydowanie polecam dr Cypriana Goludę super lekarz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmoriado
Faktycznie dr Świdrak jest baaardzo dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minun nimeni on Anna
Cześć, Ja osobiście mogę polecić ten gabinet: http://www.preetigin.pl/ Wiem że zdania na temat Pani Agraval są podzielone ale ona stosuje holistyczne podejscie do leczenia i opiera diagnoze o wiele aspektów nie tylko o wyniki badania jak to robia mechanicznie wspolczesni lekarze Moim zdaniem jest niesamowita i konkretna przez co kobiety marudza czasem ze niby za krótkie wizyty itd. ja tak nie uwazam .. w ciagu 15 minut dostalam wiecej konkretu niz u niejednego lekarza. Warto spróbować pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola.laa
Też polecam dr Świdraka, bardzo dobry, moja kolezanak do niego az z Lubina przyjezdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annajako
Dużo osób do niego przyjeżdża, bo to świetny specjalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeatrixDoll
Jeżeli szukacie ginekologa we Wrocławiu to polecam przychodnię Medfemina przy Kukuczki ( www.medfemina.pl ) Byłam tam u dwóch różnych lekarzy - Dr Zastawny i Dr Borowiec, obie świetne, a sama klinika i poziom obsługi na bardzo wysokim poziomie. Co prawda jest to chyba najdroższe miejsce we Wrocławiu, wizyta z cytologią kosztowała 200 zł ale jak się raz tam pójdzie to nie chce się później iść gdzie indziej, nawet za mniej. Pozdrawiam Beti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×